Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו של עשירים בלבד , סיפור רכישה ללא הגיון - BMW X5 E70 V8(4.8)i 2010

ProCC
שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Metronome כתב:

רכישה בלי היגיון זה כיף, מזמן לא קניתי ככה רכב...
תיהנה ממנו

רכישות אימפולסיביות בלי הגיון זה הכי כיף. אני קניתי ככה פורד מונדאו (שהתבררה כנבלה סרוחה), ועכשיו הונדה סיויק בת 19 (שממנה אני ממש מבסוט, מקרר יפני של פעם).

אני אישית לא ממש מתחבר לרכבים דוגמת X5, אבל אם זה עושה טוב לפות"ש, ויש לו את הידע והאמצעים לממן את זה, למה לא.

העיקר שלא יתנהל בכביש כמו בעל X5 סטראוטיפי.

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
  • מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 278
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, netanel1014 כתב:

תהנה . לפי דעתי עדיף לשמור את הכסף לרכישת דירה. אבל בהצלחה.

תמיד אפשר למכור, לפעמים עדיף להגשים חלומות לפני שזה מאוחר מדי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי תתחדש!

גם אני חשבתי מזמן על הרעיון הזה, אבל האחזקה הרתיעה אותי. ולא של הטיפולים, שגם אני נוהג לעשות לבד. הביטוחים. ממה שהתעניינתי בזמנו על סידרה 3 2014, רצו 8000 מקיף וחובה.

לדעתי מטורף לחלוטין. וזה מה שסגר את הגולל על ה BMW.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, bjlb כתב:

הי תתחדש!

גם אני חשבתי מזמן על הרעיון הזה, אבל האחזקה הרתיעה אותי. ולא של הטיפולים, שגם אני נוהג לעשות לבד. הביטוחים. ממה שהתעניינתי בזמנו על סידרה 3 2014, רצו 8000 מקיף וחובה.

לדעתי מטורף לחלוטין. וזה מה שסגר את הגולל על ה BMW.

ליאור.

קודם תודה רבה לכולם , אני הכי רחוק מלמלא את המשבצת של נהג BMW , אני נוהג לאט ברמה שאם הייתם רואים את אותי בכביש הייתם חושבים שהנהג נוהג ברכב הלא הנכון 🤣 , ביטוח חובה ומקיף עלה לי 7,000 , לא נורא בכלל , בלי מיגונים שמיגונים , באמת אני ישן שקט יותר , כאמור נהנה בכל רגע , למתעניינים ששאלו אותי בפרטי , צריכת דלק בנסיעה רגוע מדובר על 1/7 ב40 אחוז עיר , 60 אחוז בינעירוני , ואני מדבר על נהיגה סופר רגוע , שלא מעירה את המפלצת משנתה , אם המטרה היא ללחוץ , 1/3 זה לא מילה גסה בכלל , להשים את זה במספרים , אם רוצים לנסוע מהר , 200 ש״ח דלק מספיקים ל3 ימים

• מבאס 2

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

תמיד אפשר למכור, לפעמים עדיף להגשים חלומות לפני שזה מאוחר מדי.

עם הפסד כספי רציני..ביטוחים ירידת ערך ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, LLH201017 כתב:

וואי וואי שמת את הבחור שרכש את הדודג' נייטרו בכיס הקטן.

תתחדש!

אל תישא את שם הלאנוספורס ( @lanosforce) לשווא, יש לו כבוד כאן בפורום :-P 

@ProCC תתחדש ! האוטו נראה בתמונות ממש במצב תצוגה, יפה מאוד !

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, nglancer כתב:

7 מקומות לרווק בן 24, אכן רכישה בלי היגיון.
תתחדש.

אני מניח שהמושבים מתקפלים לרצפה שטוחה בגודל מיטה זוגית.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכין פופקורן - נראה כמו חומר קלאסי לסרטון של הובי-טיילר (הובי גאראז' הערוץ הכי מטומטם ביו-טיוב). 

לפני 3 שעות, LLH201017 כתב:

וואי וואי שמת את הבחור שרכש את הדודג' נייטרו בכיס הקטן.

תתחדש!

סוף סוף אני לא על תקן "מפגר ראשי" - אני מקווה

• מצחיק 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר טוב שעשה רכישה דומה...רכש לפני עשור, x5 2004 או 2005 מנוע 4400 אם אני לא טועה.
כשקנה היה בדיוק כמוך, בעננים , הגשים חלום, אפילו השקיע במערכת.
אני התפלאתי שהחזיק אותה תקופה ארוכה , בגלל שהייתה שותה לו את הנשמה בדלק, ותיקונים קטנים ולא זולים בכלל.

מקווה שלך תהיה חויה טובה יותר!

תתחדש נראית פגז

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ידוע כי כל מתי בעל מכונית הכי שמח פעמיים בחייה - כשקונה אותה, וכשמוכר אותה.

• מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...