Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו של עשירים בלבד , סיפור רכישה ללא הגיון - BMW X5 E70 V8(4.8)i 2010

ProCC
שימו לב! השרשור הזה בן 1066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 26.1.2021 בשעה 04:42, ProCC כתב:

כל עניין אחזקה נלקח בחשבון , את רוב העבודות אני אעשה בעצמי , התכנון הוא החלפת מערכת הקירור לאט לאט , ואם עושים את שיעורי הבית ומזמינים מחו"ל האחזקה לא יותר יקרה מיפנית בארץ 

אם הסקת על סמך רכישת חלק כזה או אחר, אתה לדעתי טועה ובגדול.
ובניגוד לקורולה שמזדקנת יפה, רכבי היוקרה לא! זאת גם הסיבה לירידת המחיר ההזויה שלהם.

האם העובדה שאנחנו חובבי רכב צריכה לעודד אנשים לנהוג מהר (בהתעלם מעניין החוקיות)?
האם העובדה שאנחנו חובבי הגה מחייבת אותנו להצדיע להגשמת החלומות המוטורים על חשבון התאבדות כלכלית?

חלומות זה דבר נפלא וחשוב רק מעצם החלום.
האם הייתי רוצה להגשים את כל החלומות שלי, כנראה שכן השאלה היא באיזה מחיר?

אם יש לך כיסים עמוקים ה X5 היא אחלה הגשמת חלום.
אבל אם אתה בחור צעיר, תפרן, בלי גב כלכלי, בלי משכורת מכובדת, בלי דירה.... ואללה בעיני יש חלומות אחרים שהייתי מגשים קודם.

• רעיון טוב! 3
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 278
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, סולל הדרך כתב:

אם הסקת על סמך רכישת חלק כזה או אחר, אתה לדעתי טועה ובגדול.
ובניגוד לקורולה שמזדקנת יפה, רכבי היוקרה לא! זאת גם הסיבה לירידת המחיר ההזויה שלהם.

האם העובדה שאנחנו חובבי רכב צריכה לעודד אנשים לנהוג מהר (בהתעלם מעניין החוקיות)?
האם העובדה שאנחנו חובבי הגה מחייבת אותנו להצדיע להגשמת החלומות המוטורים על חשבון התאבדות כלכלית?

חלומות זה דבר נפלא וחשוב רק מעצם החלום.
האם הייתי רוצה להגשים את כל החלומות שלי, כנראה שכן השאלה היא באיזה מחיר?

אבל אם אתה בחור צעיר, תפרן, בלי גב כלכלי, בלי משכורת מכובדת, בלי דירה.... ואללה בעיני יש חלומות אחרים שהייתי מגשים קודם.

בוקר אור , קודם כל תודה , הרכב לא יהיה בשימוש ביום יום , אלא בעיקר בסופש , החלקים שמסביב ( פרט חלקי מנוע וגיר ) , עלותם בתנהלות נכונה לא יקרה מיפנית ממוצעת , חלק מתחיל לנזול / נכשל ? מאתר מזמין מחול , מתקן וממשיך , הרכב אחרי ישור קו די רציני מהבעלים הקודמים , ככה שבמחלות הידועות ברכב כבר טופלו , במחיר אחזקה ל3 שנים ועלות הקנייה של האוטו אני עדיין לא התקרב לטיוטה קורולה חדשה , זה רכב לנשמה לא לארנק

• אהבתי 2

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, lanosforce כתב:

מכין פופקורן - נראה כמו חומר קלאסי לסרטון של הובי-טיילר (הובי גאראז' הערוץ הכי מטומטם ביו-טיוב). 

סוף סוף אני לא על תקן "מפגר ראשי" - אני מקווה

אבל לאחר קנית הDS אם המנוע 156 כ"ס אתה מתחרה יפה (-:

במחשבה שניה - לא כוחות הBMW ניצחה..

לפני 11 שעות, vadim6385 כתב:

היה לי רכב ששתה לי את הנשמה בדלק ובעלויות תיקונים, מספיק טוב?

אבל היו לי גם כמה רכבים כמו שאתה מתאר, עכשיו יש לי אפילו אחד כזה, שאני מאוד נהנה ממנו.

עדיין, מסירת מפתחות זאת חוויה לא פחות מרגשת מקבלת מפתחות.

אכן גם BX כמעט חדשה שתתה לי את הנשמה ועלות אחזקה סבירה שלה עלת הרבה יותר מהרכב בזמנו.

נמכרה במחיר של נבלה אבל בשמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.1.2021 בשעה 22:42, ProCC כתב:

קודם כל אני לא ערס , מבטיח !

אני בטוח שאתה לא, אבל מי שמסביבך בכביש בטוח שכן ;-)

כמובן שהכי חשוב זו ההרגשה האישית שלך ושים ז** על כולם.

בכל אופן, שתהנה מהרכב וסע בזהירות. מקנא בך האמת על האומץ לרכוש דבר כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, סולל הדרך כתב:

אבל אם אתה בחור צעיר, תפרן, בלי גב כלכלי, בלי משכורת מכובדת, בלי דירה.... ואללה בעיני יש חלומות אחרים שהייתי מגשים קודם

מצד שני אם אתה כבר פחות צעיר, נשוי + ילד ומשכנתא, יש לך התחייבויות רציניות יותר לעמוד בהן ולהגשים חלום כזה עוד יותר לא מתאים.

בגיל פנסיה זה קצת מאוחר מדי, אז הזמן הטוב ביותר זה עכשיו. אם זה מכביד תמיד אפשר למכור ולהישאר עם הזכרונות.

• אהבתי 6

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא את כל החלומות צריכים להגשים

בסיס כלכלי טוב הרבה יותר משמעותי לחיים מאשר רכב כזה או אחר או הגשמת חלום

אכול ושתה כי מחר נמות?

אם תתחיל עם קצת יותר חסכונות וקצת פחות משכנתא את החיים, תוכל להגשים את רוב החלומות שלך

וגם תבין שחלק מהחלומות שהיו לך כילד היו פשוט חלומות מטומטמים של ילד קטן

הינה אני... חלמתי על סמנטה פוקס
הגשמתי? לא!
היום אני מבין שזה חלום מטומטם והיא בכלל בקטע של נשים.

• מצחיק 4
  • מבאס 1
  • מעניין 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם סולל הדרך.

פות"ש, אם אתה מרופד היטב - תהנה. אם לא  - כדאי לחשוב על העתיד. לגלות בעוד 5 שניםמ שבגלל "הגשמת החלום" תצטרך לשלם עוד 100,000 ש"ח רבית משכנתא לא יהיה כיף.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון גרוע 2
  • משעמם 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ProCC כתב:

בוקר אור , קודם כל תודה , הרכב לא יהיה בשימוש ביום יום , אלא בעיקר בסופש

למה בעצם לא ליסוע בו יום יום? 

הרי גם ככה העלות של בעלות על רכב נוסף - ביטוחים, טסט, בלאי ודלק - מסתכמים בהוצאות יותר גדולות מפשוט לנסוע עם הבייבי החדש שאתה כל כך אוהב כדיילי. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה ממנה! מאוד אוהב את המפלצת הזאת!

רכב בולט, שונה עם סטייטמנט והמון אופי :)

לא ברור לי מה נתפסתם על שבעת המושבים? בגלל שהוא רווק הוא היה צריך לחפש גרסת 5 מושבים? אז זאת היתה רכישה הגיונית יותר?

קנה רכב שחלם עליו עם V8 מקדימה, נראה לכם שמעניין אותו שיש שני מושבים ספייר מאחורה?

קיפל אותם ביום הקניה, יפתח אותם אולי ביום המכירה.

• אהבתי 6
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 3
התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, sperial כתב:

אני עם סולל הדרך.

פות"ש, אם אתה מרופד היטב - תהנה. אם לא  - כדאי לחשוב על העתיד. לגלות בעוד 5 שניםמ שבגלל "הגשמת החלום" תצטרך לשלם עוד 100,000 ש"ח רבית משכנתא לא יהיה כיף.

ממש מפתיע.
100K תוספת למשכנתא בימינו בפריסה ל20 שנה זה כלום כסף, זה לא שנות ה-80...

בכל מקרה מדובר ברכב לסופש. רכב לסופש זה רכב שבהגדרה יכול לשבת חודש ולחכות לחלק שיגיע מחו"ל, ואם לבחור יש ידע טכני וידיים טובות זה לא סוף העולם להחזיק כזה דבר.
רכב לסופש זה רכב שבהגדרה אפשר להחליט שהוא לא מתאים לך יותר ולמכור אותו הלאה.
כמובן שאם תהיה תקלת מנוע/גיר הוא אכל אותה והפסיד 50K שקלים, אבל שוב זה 50K שקלים. אני לא יודע כמה הוא מרוויח ואיך הוא מתנהל, אבל לדעתי 50K שקלים בצורת BMW X5 בהמה זה כלום כסף גם אם היא סיימה את חייה בפירוק.
צעירים קונים רכבים חדשים עם הלוואות, ואחרי שנה מוכרים בהפסד של 20-30K שקלים. פה לפחות הוא קנה רכב שאני בספק אם הוא יוכל להחזיק בהמשך חייו (מאחל לו שכן), רכב מיוחד, בהמה אמיתית והגשים חלום.

בכל מקרה ברור שיש פה צעד לא כלכלי בעליל ושממש לא מתאים לכל אחד, איך אומרים אל תנסו את זה בבית.

כל זה אני כותב בתור קמצן גדול.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2
  • מעניין 5
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 44 דקות, סולל הדרך כתב:

הינה אני... חלמתי על סמנטה פוקס
הגשמתי? לא!
היום אני מבין שזה חלום מטומטם והיא בכלל בקטע של נשים

זה כי פשוט נמאס לה לחכות לך. 

תחשוב איפה היית היום אם היית מגשים את החלום...

אבל ברצינות, לא חושב שיש עם זה בעיה כל עוד הוא לא שורף את כל החסכונות וצובר חובות בגלל החלום הזה. כמו שכבר אמרתי, זה בסך הכל רכב שאפשר למכור כשלא מסתדרים. 

אף אחד לא אומר שצריך להגשים את החלום לא משנה מה, אבל אם זה נמצא בהישג ידך כרגע, אז למה לא? 

• אהבתי 2
  • מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ עצוב שזה מה שאתה חושב @vadim6385 ,
כנראה לא היה לך אף פעם רכב שגרם לך חיוך דבילי בזמן נהיגה 
שגרם לך לנסוע בדרך הארוכה והקצת מפותלת ולא בדרך הקצרה 
וכאשר סוף סוף חנית ויצאת לדרכך , תמיד עוד הגנבת מבט אחרון "לראות שהכל בסדר".

ממליץ. 

אני גאה להגיד שכל רכב שחונה לי מחוץ לבית גורם לי לחיוך ענקי.
אוסיף גם שלמעט רכבי עבודה, כל מכירה של רכב מלווה בצער, את הקורבט אני שוקל למכור כל הזמן, כבר שלוש שנים שאני רוצה למכור, עושה סיבוב מוותר על הרעיון.

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk

• אהבתי 2

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק על כך שצריך להגשים חלום אם כעת יש היכולת

בעוד 3 או 5 שנים יהיה לו חלום אחר, שכנראה יהיה גם יותר חשוב. אם הצפי הוא שיוכל להגשים גם את החלום הבא - שיהנה מהבהמה. אם זה יפריע לו לקדם את "החיים עצמם" (משפחה, בית, עסק) אז מדובר בחשיבה שגויה.

כלומר, אם מדובר באיזה טרנספורטר זה בסדר, אבל הצעיר הממוצע לא מכניס 150 אש"ח בחודש, וכנראה גם לא הצעיר באחוזון ה-90.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר של האוטו - קיבלתי עודף מ 55K(כולל במחיר של השיפוץ מסרק !) , המחירון של האוטו עומד על 85K , וזה גם מה שאני אקבל אם חס ושלום במידה ויהיה טוטלוס לדעתי זה היית עסקה נהדרת למצבו של האוטו , אם אני רוצה עכשיו ואני אתעקש אני
יוכל למכור אותו ביותר ולהרוויח , אבל זה לא המטרה , זה רכב שנועד לסופ"שים בעיקר ולא כדיילי (על זה אחראית הסיטרואן C4 דיזל שלי :)).
הרכב 7 מקומות , אבל ה2 מושבים הנוספים מתקפלים למשטח ישר ומתקבל בגאז' עצום , כאמור המחירים לא בשמיים , החלקים שהזמנתי ובדרכם לארץ :
משאבת מים מקורית - 560 ש"ח , מותחן (היה שבור) של המזגן - 250 ש"ח מקורי , כן רכב ענק וטכנולוגי , אבל אני מאמין שאני אסתדר.
אין לתאר את ההרגשה כל יום לקום בבוקר ולראות את הרכב שחלמת עליו מגיל קטן שלך , רק שלך .

תתחדש ותהנה, גם לי אין ילדים וקניתי וולבו XC90 T8 עם 7 מושבים, גם במרצדס שלי נדיר שאני לוקח אנשים במושב האחורי ולפעמים אני מצטער שלא קניתי את הS קופה אבל הדלתות האחוריות לא מפריעות לי וזה נוח כשאני מעמיס דברים ברכב.

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...