Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו של עשירים בלבד , סיפור רכישה ללא הגיון - BMW X5 E70 V8(4.8)i 2010

ProCC
שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב מהמם, הגשמת חלום נהדרת אך מתחילת הפוסט עלתה לי רק מחשבה אחת - מה רווק בן 24 עושה עם רכב כה לא הגיוני ומשוכלל בדמות ג'יפ של מותג יוקרה גרמני?
שלא תבין לא נכון, אני הכי מפרגן, אני פשוט מנסה להסתכל גם על שיקול הגיוני אחד ואינני מוצא אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 278
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 5 שעות, סולל הדרך כתב:

אז למה כל הזמן ממשיכים לדון בנושא הכספי?

כדי להבין סדרי גודל של טיפול ברכבים מהסוג הנ"ל, לך תדע אולי פות"ש הגשים חלום לעוד חברי פורום.

לפני 5 שעות, סולל הדרך כתב:

אתה סופר אפונים מצטדק, שמאלני ועלוב נפש

אתה מעיד על עצמך?

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yogev20 כתב:

הכל מסתכם במשפט אחד, לא מתקבל על הדעת מבחינתי (בטח לא כאן) שהוא מעיד על הכל.

"רכב צריך לשמש אותך, לא אתה אותו". זה בעצם מספר את כל הסיפור. 

המשפט הזה נכון לכולנו ללא יוצא מן הכלל. גם הפדנט הכי גדול עושה את זה כי עבורו הרכב ישרת אותו יותר טוב ככה (גם כיף להיכנס אליו או אפילו להסתכל עליו זה חלק מהשירות). 

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם פות"ש היה קונה רכב היברידי? אין קרינה או משהו?

כי כבר יש לנו:

1. לבחור בן 24 אסור לחשוב על שום דבר חוץ מחיסכון למשכנתא

2. אם אתה חושב שרכב צריך לשרת אותך, ולא אתה אותו, עצוב לי בשבילך

• אהבתי 1
  • מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, BeBest כתב:

כדי להבין סדרי גודל של טיפול ברכבים מהסוג הנ"ל, לך תדע אולי פות"ש הגשים חלום לעוד חברי פורום.

אם לא היו עושים לפות"ש Risk Management ומתדיינים במצבו ועתידו הפיננסי(למרות שהוא לא שאל ולא ביקש), אולי הייתה לו הזדמנות לספר על איך זה לחיות עם רכב כזה ומה הם סדרי הגודל של הטיפולים ובכמה זה העלה את אחוז ההצלחה בעונת החיזור להשמיש את השטח הרב ברכב.

בתאריך 26.1.2021 בשעה 16:03, farkash7 כתב:

אני מניח שהמושבים מתקפלים לרצפה שטוחה בגודל מיטה זוגית.

בתאריך 28.1.2021 בשעה 06:55, farkash7 כתב:

מזל שמישהו שם לב לבדיחות הגרועות שלי.

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Pecan כתב:

רכב מהמם, הגשמת חלום נהדרת אך מתחילת הפוסט עלתה לי רק מחשבה אחת - מה רווק בן 24 עושה עם רכב כה לא הגיוני ומשוכלל בדמות ג'יפ של מותג יוקרה גרמני?
שלא תבין לא נכון, אני הכי מפרגן, אני פשוט מנסה להסתכל גם על שיקול הגיוני אחד ואינני מוצא אותו

שמע לפרגן זה לא😅

את ההגיון הוא הסביר בהודעה המקורית. וזו נהייתה בעצם מהות הדיון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yogev20 כתב:

זה מתחיל בחוסר אכפתיות מאיך שהרכב נראה, לא משנה איזה צבע הרכב - או אם יש קילופי לכה

טיפוח זאת מילה גסה, מכות ברכב זה משהו "זניח" ולא מעניין, שלא נדבר על חווית שהייה ברכב או חווית נהיגה.

הכל מסתכם במשפט אחד, לא מתקבל על הדעת מבחינתי (בטח לא כאן) שהוא מעיד על הכל.

"רכב צריך לשמש אותך, לא אתה אותו". זה בעצם מספר את כל הסיפור. 

אתה צודק, אבל לא מדייק. 

ה"טיפוח" (הקוסמטי) שהרכב שלי עובר מסתכם במכונת שטיפה פעם בשלושה-ארבעה חודשים. זה אומר שאני פחות אוהב אותו? ממש לא.

דיברנו על זה בתגובות למאמר של דיסקו - הבעיה היא לא עם מי עושה או לא עושה X עם הרכב שלו או מי אוהב או לא אוהב את תחום Y ברכבים. הבעיה היא עם פסילה של תחום העניין של אנשים אחרים כי זה לא מה שפלוני אוהב. זה כמו שאתה תגיד לי שאני לא "באמת אוהב מכוניות" כי האוטו שלי מטונף, ואני אגיד לך שאתה לא אוהב מכוניות כי אתה לא נוגע בכל אייפקס בדרך לעבודה. 

אין פה נכון או לא נכון, ואין פה מישהו שיש לו יותר "נקודות" כי הוא אוהב נישה כזו או אחרת. ומה שמעצבן אותי במיוחד זה אנשים שמתנהגים ככה, ופוסלים את האהבה/מעשים/החלטות של אנשים אחרים כי זה לא מתיישב עם מה שהם היו עושים. 

• אהבתי 5
  • מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ופותח השירשור לא התבאס סופית, אני ממש אשמח אם יפתח שירשור חדש שיהיה נקי מכל ההטפה הפיננסית ויתעסק בחיים עם הרכב הזה, תקלות, חוויות ועלויות.

אולי יתן לי פרופורציה כמה אני צריך להכין בשביל בהמה דומה (החולשה שלי היא ספציפית לE53 עם טורבו דיזל   עדיף מתוח :) ).

• רעיון טוב! 6
התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כנראה אנשים שרכב עבורם זה לא ממש תחביב, לצערי הם די לוקחים שליטה על רוח הפורום. אני מכיר אנשים שמוציאים על תחביבים סכומים גדולים לא פחות, אופניים, צילום, צלילה (אם מוסיפים טיולים) ועוד ועוד. לרבים כאן רכב זה לא רק כלי תחבורה אלא תחביב של ממש. אף אחד לא אוהב לזרוק סתם כסף, לפעמים יש חרטה על רכישה כזו או אחרת, אבל אם אני נהנה מכך וזה חלק בלתי נפרד מהפנאי שלי, לא מבין מדוע זה כל כך מפריע לחלק מהאנשים. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי פבל, גם אתה חולה בזה? גם אני לוקח קוי מסלול באופן אובססיבי בדרך לעבודה...
ואני עם מיצובישי ספייס וואגון...

• מצחיק 1
  • מעניין 2

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, deltaHF כתב:

במידה ופותח השירשור לא התבאס סופית, אני ממש אשמח אם יפתח שירשור חדש שיהיה נקי מכל ההטפה הפיננסית ויתעסק בחיים עם הרכב הזה, תקלות, חוויות ועלויות.

בדיוק זה.

לפני 7 דקות, ch2856 כתב:

יש כנראה אנשים שרכב עבורם זה לא ממש תחביב, לצערי הם די לוקחים שליטה על רוח הפורום.

אני חייב להגיד שזה משהו שיושב לי על הלב כבר הרבה מאוד זמן, והשרשור הזה ללא ספק שם זרקור על הבעיה ועזר לי להבין שאני לא היחיד שזה יושב עליו. הנושא יטופל.

לפני 1 דקה, אליה כתב:

וואי פבל, גם אתה חולה בזה? גם אני לוקח קוי מסלול באופן אובססיבי בדרך לעבודה...

בתור מישהו שלמד נהיגה בניד פור ספיד ועשה קורסים לנהיגה ספורטיבית עוד תכלס לפני שבאמת ידעתי לנהוג, אני פשוט לא יכול שלא. נראה לי ממש מוזר סתם להישאר באמצע הנתיב כל הזמן...

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על szl הייתי מציע לך לבדוק את כל החלק באי ביי. שלי גם עושה קצת רעשים מוזרים , כנראה הקפיץ , ואני לא בטוח באם זה בסדר או לא אבל בכל מקרה התחלתי להתעניין בנושא. יש ב 300 דולר חלק חדש לגמרי וגם מצאתי באליאקספרס חלק שהמוכר טוען שהוא לא סיני אלא מקורי ועולה 180 דולר והאמת לפי תמונות אכן נראה מקורי

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, פבל כתב:

אני חייב להגיד שזה משהו שיושב לי על הלב כבר הרבה מאוד זמן, והשרשור הזה ללא ספק שם זרקור על הבעיה ועזר לי להבין שאני לא היחיד שזה יושב עליו. הנושא יטופל.

אם בזכות השרשור הזה התופעה תיפסק, היה שווה את זה.

תודה! 

וגם אני אשמח לקבל את השרשור הזה "מהתחלה" בלי כל רעשי הרקע

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ProCC לא יתכן, החלפתי לריו וI20 סליל הגה ממש בשנה האחרונה ועלה בסביבות ה200 ש"ח

בכל מקרה - על חבילות מעל 75 דולר תתכונן לשלם הרבה מאוד מכס (עשרות אחוזים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...