Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה באינטרנט שלא סופקה כבר חודשיים - מה לעשות ?

motek
שימו לב! השרשור הזה בן 1209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

הזמנתי לפני חודשיים מחנות אינטרנטית בארץ (איני נוהג להשמיץ בפומבי, אך אני חושב שטוב אעשה אם אזהיר אתכם על הדרך. שמה ShoesOnline).

ההזמנה לא סופקה עד היום, ובמהלך פרק הזמן הזה ניסיתי ליצור קשר עם החנות בכל דרך אפשרית (מיילים, פייסבוק, פניה דרך האתר וכו'). לא קיבלתי שום מענה מהם.

לפני שבוע בערך, ניסיתי לבטל את ההזמנה באתר שלהם (על ידי לחיצה על כפתור "ביטול הזמנה"). מאז, ההזמנה בסטטוס: "בקשתך לביטול בטיפול".

כרגע אני שוקל מה לעשות כי אני ממש לא מוכן לעבור בשתיקה על דבר כזה. שוקל האם כדי להגיש תביעה קטנה או שיש דרכים פחות מסורבלות ובירוקרטיות להסדיר את העניין.

הגשתי תביעה קטנה בעבר, לא משהו שאני לא יכול/יודע לעשות, אבל מעדיף להימנע גם בגלל פרק הזמן המאוד ארוך שאצטרך להמתין עד לפסק דין או הסדר פשרה.

תודה מראש.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסכום שולם ברגע ביצוע ההזמנה. חברת האשראי לא קשורה לעניין. ע"פ חוק, לא מתפקידם לבטל עסקאות במצבים כאלה.

עריכה:

עכשיו קלטתי ששילמתי דרך paypal.

הגשתי דרכם תביעה לקבלת זיכוי מלא. מניח שזה יסתדר דרכם.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוגתי גם רכשה מהם לפני כחודשיים ואין מאז זכר. בודק אם שילמנו דרך PayPal ונבצע תביעה גם.

כל הפייסבוק שלהם מלא באותן התלונות.. לא מאמין שלא בדקתי לפני שרכשנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אנשים בפייסבוק, יש אפילו כתבות על זה:

https://www.mako.co.il/finances-consumer/Article-b17101a5cbc3671027.htm

https://www.ynet.co.il/economy/article/HyhdiPPhI

http://www.ice.co.il/consumerism/news/article/781196

חוצפנים. מילא אין מלאים וכוח אדם לענות לפניות, אבל למה לא לזכות אוטומטית את מי שמבטל את ההזמנה באתר, להמשיך למרוח אותו ולייצר לעצמם עוד עבודה ?

לא אזמין משם יותר, זה בטוח.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, motek כתב:

חברת האשראי לא קשורה לעניין. ע"פ חוק, לא מתפקידם לבטל עסקאות במצבים כאלה.

קרא פה לדוגמה:
https://digital.isracard.co.il/magazine/articles/canceling_payment/

עריכה אחרונה על ידי yuvk
  • אהבתי 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. הכרתי את הנושא בגדול, אך לא ידעתי שיש סעיף ביטול עסקה חד צדדי במידה והלקוח לא קיבל את המוצר.

בכל אופן, שילמתי דרך פייפאל והפרוצדורה דרכם הרבה יותר נוחה ומהירה. דרך חברות האשראי הכל הרבה יותר מסורבל בדרך כלל.

אגב, למי שכן מתכוון להשתמש בזה:

ציטוט

חוק כרטיסי חיוב מאפשר ללקוח לבטל עסקה בכרטיס אשראי באופן חד צדדי רק אם המוצר או השירות לא סופקו לו ועבר מועד ההספקה

אני לא חושב ש shoesonline מתחייבים למועד הספקה מסויים. אולי התקנות להגנת הצרכן מחייבות אותם למשהו מקסימלי, אבל באתר שלהם בתקנון לא ראיתי סעיף כזה.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה עם חברה ישראלית. התעלמו, וברגע שפתחתי case בפייפאל מייד חזרו אלי והיו מאוד נחמדים. ואם זה לא עובד, אפשר לבטל עיסקה בפייפאל וההליך די פשוט.

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שקרה. רק אתמול פתחתי case בפייפאל והופ, פתאום יצרו איתי קשר, ועוד הציעו לי זיכוי של 10 אחוז במקום ביטול. כמובן שביטלתי.

לא מציע לאף אחד להזמין משם. ואם כבר, אז רק דרך פייפאל.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבא - אל תחכה חודשיים או אפילו שבוע בהזמנות מהארץ. הזמנות מהארץ באופן אידיאלי הן של מוצרים שנמצאים במלאי, באופן פיזי, במחסן פיזי בארץ. עברו 3 ימים בלי עדכונים אוטומטיים מהמייל? מתקשר.

אה וכמובן לבדוק מראש ביקורות. יש מספיק אתרים סבירים עם שירות סביר בארץ. נחש מה? הם לעולם, אבל **לעולם** לא יהיו הזולים ביותר ברשימה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות להתקשר אליהם. אם זה היה כלכך פשוט לא הייתי במצב הזה.

לגבי לבדוק, אני לגמרי מסכים. אבל אני בתקופה האחרונה (בקורונה) אני מתנהל המון דרך הזמנות באינטרנט, ואני לא בודק כל דבר שאני מזמין. מעבר לכך, הזמנתי מ shoesonline בעבר ולא היו בעיות..

• רעיון טוב! 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזל שלך זה פייפל.
קרה לי מקרה דומה עם איזה חנות בפ"ת שהזמנתי מהם ארונית פלסטיק, אחרי שמרחו אותי שבוע התקשרתי ושאלתי מה הולך, אמרו שמחכים לספק, אמרתי תודה ופניתי לפייפל, אפילו לא ניסיתי לבטל עסקה מולם ישירות, כאב ראש וחפירות מיותרות.
פייפל שולחים להם שאילתא, אם התשובה של העסק לא מספקת את פייפל, הם מזכים אותך מיידית (במקרה שלי הם פשוט לא ענו לשאילתא).

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...