Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

יש מצלמות שאפשר לסובב אותן הצידה בלי לנתק מהשמשה?

כן, כאלה שמחוברות עם "זרוע" וואקום/דבק.

למשל Yi Smart dashcam, או אפילו לקנות תושבת וואקום למצלמות של Viofo.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן, כאלה שמחוברות עם "זרוע" וואקום/דבק.

למשל Yi Smart dashcam, או אפילו לקנות תושבת וואקום למצלמות של Viofo.

אני רואה הרבה המלצות פה על המצלמה הזאת, מה כל כך טוב בה מלבד המחיר?

מצלמות עם מחירים יותר גבוהים ממנה - ההבדל בינהן הוא בגלל המצלמה האחורית שאין בה בניגוד לאחרות או בגלל עוד דברים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Viofo זה שם החברה, הדגמים הנפוצים שלה הם A119 V2, A119 V3 וסדרת A129 (כולן עם קבל חשמלי - ללא סוללה).

V2/V3 הן מצלמה אחת שמיועדת לצילום קדמי, ללא אפשרות לחבר אליה מצלמה אחורית (אין Wifi).

בסדרת ה-A129 יש אפשרות לחבר מצלמה אחורית ויש לה בנוסף Wifi להעברת סרטונים לפלאפון.

יש 3 דגמים עיקריים לסדרה זאת (A129) והם Duo, IR והחדשה מביניהן Pro 4k.

ההבדל בין IR ל-Dou הוא במצלמה האחורית בלבד (ה-IR מסמן Infra Red, משמע אפשרות לצלם בתוך תא נוסעים חשוך).

בגרסת ה-Pro 4k איכות הצילום טובה יותר ובעלת רזולוציה גבוהה יותר,

3840x2160p Ultra HD לעומת 1920x1080p FHD של שתי הגרסאות האחרות.

בגרסת A119 V3 איכות הצילום טובה יותר מאשר A129 Dou/IR.

ומכאן נובעים פערי המחירים בין המצלמות - האיכות והפיצ'רים שמגיעים איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

זקוק להמלצה למצלמה שתשמש:

1. עבור תיעוד הנסיעה במקרה של תאונה (חו"ח)

2. עבור תיעוד פגיעות באוטו בזמן החניה (חונה ברחוב, במקביל, עם תחלופת מכוניות גבוה יחסית)

הקאץ'- מדובר ברכב ליסינג, ונשארה לי עוד שנה איתו.

כך שאני מחפש פתרון לצילום בזמן החניה בלי התעסקות עם hard-wiring, כזה שאוכל להעביר לרכב הבא (אולי יש מצלמה עם סוללה חיצונית נטענת?).

בגלל הצורך של החניה אני חושב שכדאי גם מצלמה פנימית.

אני בנאדם טכני, אבל מעדיף פתרון פשוט שלא דורש ולא ידרוש ממני יותר מדי התעסקות מעבר להתקנה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מחפש להתעסק עם חיבור קבוע כפי שרשמת,

מצלמה עם סוללה פנימית יכולה לענות לך על הדרישה.

בכל מצלמה יש חיישן תנועה שברגע שהמצלמה מזהה פגיעה ברכב, המצלמה נדלקת ומתעדת את המקרה + X שניות קדימה ונועלת את הקובץ מלהימחק.

מצלמה עם קבל למשל צריכה חיבור קבוע לחשמל על מנת שתפעל ואילו במצלמה עם סוללה פנימית זה נחסך לך.

לדעתי מצלמה קדמית ואחורית יעשו את העבודה, למשל 70mai Pro לחלק הקדמי ו-70mai 1S לאחורי.

המצלמה מגיעה עם מדבקה אנטי סטטית לשמשה כך שמאוד פשוט להסיר אותה לאחר מכן מהשמשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שמצלמה עם קבל חשמלי עשויה להיות אמינה יותר ממצלמה עם סוללה מכיוון שקבל חשמלי עמיד יותר בפני תנאי חום.

יחד עם זאת יש מצלמות עם סוללה כמו 70mai למיניהן או Yi שמחזיקות שנים בשמש בלי שום בעיה (מעדויות של אנשים ומנסיון אישי).

היות ואתה לא מחפש התעסקות עם חיבור קבוע לקופסת הפיוזים, האופציה העדיפה ביותר למטרה שלך היא מצלמה עם סוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שמצלמה עם קבל חשמלי עשויה להיות אמינה יותר ממצלמה עם סוללה מכיוון שקבל חשמלי עמיד יותר בפני תנאי חום.

יחד עם זאת יש מצלמות עם סוללה כמו 70mai למיניהן או Yi שמחזיקות שנים בשמש בלי שום בעיה (מעדויות של אנשים ומנסיון אישי).

היות ואתה לא מחפש התעסקות עם חיבור קבוע לקופסת הפיוזים, האופציה העדיפה ביותר למטרה שלך היא מצלמה עם סוללה.

כמה שעות מצלמה כזאת עם סוללה יכולה לצלם ללא הטענה? ואיך מתבצעת ההטענה? בזמן נסיעה עם כבל למצת או בזמן אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מצלמה חייבת חיבור למקור מתח, ההטענה מתבצעת בכל פעם שהיא מקבלת מקור מתח (חיבור לשקע המצת).

למצלמות יש בערך 250-500mAh נפח סוללה, ב-70mai pro יש 500mAh וזה מספיק לבערך 10-15 דק' הקלטה.

שים לב שהסוללה לא מיועדת להפעיל את המצלמה לצילום רציף אלא רק כשהחיישן תנועה מרגיש תזוזה של הרכב הוא מפעיל את המצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצעי בלאק פריידי ב-Aliexpress:

1) אפשר להשיג את ה-Yi Smart Dashcam ב-120 ש"ח, מחיר ממש והכי זול שהיה אי פעם

http://s.click.aliexpress.com/e/eOhjBvHO

תשמשו בקופון visaBF

2) ה-Viofo A119 V3 במחיר 68$

http://s.click.aliexpress.com/e/4vCPQ1xK

קופון gett10

3) שיאומי 70mai Pro ב48$

http://s.click.aliexpress.com/e/Vqqx2ac

קופון visaBF

4) שיאומי 70mai גרסת 1S ב-34.5$ כולל כרטיס זיכרון 32GB (המחיר מתקזז)

http://s.click.aliexpress.com/e/q5qJvtfw

קופון visaBF

5) מצלמה דו כיוונית Viofo A129 Duo ב-418 ש"ח כולל משלוח ומיסים

אמנם המחיר תמיד נע פלוס מינוס סביב 450 ש"ח, זה אחלה דיל למי שבכל זאת המתין למבצעים של הימים הקרובים.

קופון: BGBFIL14 (מוזיל 211 ש"ח)

https://www.banggood.com/custlink/KvDKogrCab

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, רכשתי את ה-

Viofo A129 וממתין להגעתה. רציתי לשאול לגבי התקנה:

אני מעוניין לחבר את זה ישירות לפיוז (אלך למתקין - לא עצמאית), האם אני צריך להזמין עוד משהו בשביל זה?

למשל את זה:

https://www.banggood.com/Viofo-A129-Car-Camera-3-Wire-ACC-HK3-Hardwire-Kit-for-Parking-Mode-p-1379471.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש צורך במתאם\מפצל לפיוז שנראה כך

HTB1_Tu0B2uSBuNkHFqDq6xfhVXal.jpg

זה נקרא ats fuse, אם תחפש באליאקספרס תמצא.

שים לב שיש כמה סוגים, יש עם "רגליים" מאורכות ויש עם קצרות - אתה צריך להזמין את סוג הפיוז שיש לך ברכב, ניתן לברר ע"י שליפה של אחד.

12V-MINI-SMALL-MEDIUM-Size-Car-Fuse-Holder-Add-a-circuit-Piggy-Back-Fuse-Tap-Adapter.jpg

לרוב זה עם הרגליים הארוכות יהיה מתאים גם לכניסה של פיוז קטן (לא מאורך), אבל לא להיפך.

נוסף על כך, ברכבים מתוצרת אמריקה יש פיוזים מעט שונים שהם צרים יותר.

כך או כך אני מאמין שהמתקין ישתמש באחד כזה גם מבלי שתביא לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים קיבלתי את ה

Viofo A129. לא בדיוק היה לי זמן להתעסק איתה, חוץ מלחבר אותה לUSB ברכב כדאי למצאו מקום להדביק אותה.

שמתי לב שהיא ממשיכה לעבוד גם כשהרכב מכובה... יש דרך לשנות את זה בהגדרות? או שצריך לזה סוג חיבור שונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים קיבלתי את ה

Viofo A129. לא בדיוק היה לי זמן להתעסק איתה, חוץ מלחבר אותה לUSB ברכב כדאי למצאו מקום להדביק אותה.

שמתי לב שהיא ממשיכה לעבוד גם כשהרכב מכובה... יש דרך לשנות את זה בהגדרות? או שצריך לזה סוג חיבור שונה?

זומם על כזו כבר כמה זמן, באיזה אתר רכשת? האם התקבלה רגיל במשלוח או התעכבה לקבלת תשלום מס? אני שואל על מנת לבחור בין הזמנה מאמזון או מאתרים אחרים ששם לא מציינים כלום לגבי המיסים.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה שFiS פירסם.

"

5) מצלמה דו כיוונית Viofo A129 Duo ב-418 ש"ח כולל משלוח ומיסים

אמנם המחיר תמיד נע פלוס מינוס סביב 450 ש"ח, זה אחלה דיל למי שבכל זאת המתין למבצעים של הימים הקרובים.

קופון:

BGBFIL14 (מוזיל 211 ש"ח)

https://www.banggood.com/custlink/KvDKogrCab"

הזמנתי ב 11.11 או ב 15.11 לא זוכר בדיוק. קיבלתי אותה ביום ראשון הזה. לא שילמתי שום מכס\מס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...