Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אדידאס תודה על העזרה,

אני עוד מתלבט מה לעשות לגבי הסטנדט כי נראה שהמעמד עם הדבק הוא ״חד פעמי״,

ז״א שאם אחליף רכב בקרוב למשל אז אצטרך אחד חדש? ומצד שני הואקום לא נוטה להחזיק כמו שצריך ברוב המקרים..

האם יש מישהו שמצא איזשהו פתרון יצירתי לעניין? חיבור כלשהו למראה או משהו יצירתי כזה או אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך המצלמה הזאת? מחפש מצלמה שיהיה לי נוח לפרק אותה ,כי אני נוסע כל פעם על רכב אחר

http://www.ebay.com/itm/HD-1080P-Car-DVR-Vehicle-Camera-Video-Recorder-Dash-Cam-G-sensor-HDMI-GS8000L-/281108457990?tfrom=131028703868&tpos=top&ttype=coupon&talgo=undefined#ht_16320wt_1654

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה, הזמנתי מוביוס, כבל 3 מטר וסטנד עם דבק. כרטיס זכרון אקנה כבר פה בחנות ליד הבית, בשביל 5-10 שקלים הבדל

אני מעדיף את האחריות והנוחות במקרה של תקלה.

במידה ותהיה הצלחה נקנה גם לרכבים של אבא ואמא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה עליה אתה מדבר היא ה g1w שניתן למצוא אותה באיביי אגב בסכום נמוך יותר (סביב ה 120 ש"ח).

המצלמה מאוד מומלצת ביחס למחיר שלה ב http://dashcamtalk.com בהשוואה בין עלות לתועלת.

אני שוקל לרכוש כזו אז אמתין לסירטונים שתעלה (בעיקר מצילומי לילה, שכן המצלמה שברשותי כעת מצלמת בסדר ביום אך

גרוע מאוד בלילה).

אתה יודע אולי אם היא עובדת טוב עם כרטיס קלאס 10 32 ג'יגה?

לפי ביקורת שאני ראיתי בYOUTUBE על המצלמה אז היא לא עובדת טוב עם כרטיסים CLASS10 והמליצו על CLASS4\6.

לגביי הרעש שציינתי זה באמת רק שהמצלמה מחוברת למטען, כנראה בעיה במתח או בכבל.

נקנתה דרך EBAY דרך המוכר ESTORE009 (אחלה שירות..)

והנה הלינקים לסרטונים:

לילה:

יום:

תקפידו לשים על איכות HD720P.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הורדתי את הg1w והיא מצלמת לי סרטונים של 10 שניוצ כל פעם למרות שהגדרתי ב loop recording 10 דקות.

אם אשים את הלופ על off המצלמה תצלם עד שתתמלא פשוט? או שעדיין תמשיך לגרוס?

דרך אגב אצלי לא מופיע שום רעש והיא מחוברת למתח קבוע.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הורדתי את הg1w והיא מצלמת לי סרטונים של 10 שניוצ כל פעם למרות שהגדרתי ב loop recording 10 דקות.

אם אשים את הלופ על off המצלמה תצלם עד שתתמלא פשוט? או שעדיין תמשיך לגרוס?

דרך אגב אצלי לא מופיע שום רעש והיא מחוברת למתח קבוע.

אצלי חיברתי את זה עם הכבל USB ולא עם המטען הייעודי למצת, כנראה בגלל זה.

אצלי זה מוגדר על 5 עם LOOP וזה עובד בלי בעיות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, יש חדש בתחום המוביוס..

קודם כל, תצפו בסירטון הזה:

זה סירטון של techmoan שמלמד איך ניתן להפוך את הmobius למצלמה נסתרת (יותר ממה שהיא) וחשבתי שמי אם לא אנחנו צריכים לדעת מזה..

למי שעדיין לא מכיר את techmoan אז כדאי שיצפה בסרטונים שלו ביוטיוב (סקירה מופלאה של המון מצלמות לרכב, ועוד המון גאדג'טים מגניבים)..

למי שאין כח לראות (או שלא מבין מה שהוא אומר שם) אז בקצרה-

ידוע לכולנו שהמוביוס ניתנת לשידרוגים קלים (שינוי עדשה,פוקוס,החלפת בטריה,ורכיבים נוספים שניתן לקנות ישירות מהמוכר), אז הוא בעצם קנה כמה רכיבים כאלה והדגים את כולם על המוביוס שלו. לא חייבים להשתמש בכל השיפצורים שהוא הכניס למצלמה אבל הוא מראה בסירטון שניתן לקחת את המוביוס ולהניח אותה במקום ניסתר, ושממנה ייצא כבל מאריך לעדשה ורק את העדשה לכוון לכביש (המרחק בין העדשה לקופסא הוא עד 20 סנטימטר ביניהם).

לטמעי זה לא פרקטי במיוחד, ולא דבר שאני הייתי עושה ברכב שלי כי המצלמה קטנה מספיק ולא מושכת תשומת לב. מה שכן...זה בהחלט יכול לשמש כמצלמה חשאית למי שרוצה בכך(חלק מהאנשים שהגיבו לסירטון כתבו שם את הרעיונות שלהם)

גולת הכותרת לטעמי טמונה בכך שהוא חשף שם שיש דבר שנקרא Super Capacitor (שלא נמכר דרך המוכר הרשמי אגב) וזה מתאים פרפקט למי ששאל כאן על הפיכה של מוביוס למצלמת אבטחה לרכב (שעם הסוללה הרגילה אחד הפחדים היה חימום יתר של הסוללה, עד להתכה של כל מבנה המצלמה), או לכאלה שיודעים שישתמשו בחיישן התנועה לעיתים קרובות וכהנה וכהנה. זה עולה 35 שקלים דרך ג'ובו . לינק:

https://joovuu.com/gb/accessories-for-the-mobius/95-mobius-super-capacitor-.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך להודעה הקודמת, ועדיין בקשר למוביוס, מצאתי כיסוי נגד מים למי שמעוניין!! שוב לא מדובר דרך איביי (המוכר שכולנו מכירים-eletoponline365), אלא כאן,

https://joovuu.com/gb/home/103-mobius-waterproof-case.html

המחיר בערך 100 שקלים. קצת יקר לטעמי, אבל מי שצריך ומעוניין- כדאי שיידע שקיים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שיטוט ברשת יש לי מספר שאלות:

-מה נותן הGPS המובנה? האם רק הנ.צ שנרשם על הווידאו?

-הטמפ' ביום חם ברכב יכולה להגיע ל70 מעלות, האם המצלמות שורדות את זה ומתפקדות כרגיל? (במידה ולא מפרקים אותן כל פעם..)

-מה נותן הG-Sensor?

-לשם מה יש סוללה של 100maH ברובם שמספיקה ל 3 דקות הקלטה בלבד?

-מה ההבדלים המשמעותיים בין מעבד Novatek ל Ambarella A7 ?

בנוסף הדגמים בהתלבטות:

GT550WS

GT680W

GT300W

A88F AMBARELLA A7

Mini 0801

מה אתם אומרים?

עריכה אחרונה על ידי MaDxXx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...