Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לגבי אמינות מוכרים וזיופים אתה צודק, גם אני מעדיף להוסיף כמה שקלים וליהיות רגע, בכל מיקרה למצלמה הזו יש 3 דגמים במחירים שונים החל מ39$- אני לא הצלחתי להבין מה ולמה- ומדובר בחנות גדולה ואמינה.

שקלתי גם אני לירכוש את הגירסה של ה39$ כי לפי מה שראיתי בדיון הזה ומביקורות ברשת זו המצלמה הזולה ביותר ששווה את מחירה ונותנת תמורה ואיכות מצוייות ביחס למחיר.

המצלמה עם כל הביקורות הטובות זה הG1W השחורה, עכשיו באתר שהבאת הוא מוכר דגם שחור ודגם כחול.

אני לא מבין למה הדגם הכחול זול כמעט ב20$, אבל חייב להיות הבדל כלשהו בחומרה.

יש שלוש סוגים:

G1W

G1WH

G1W-C

והמחירים של כולם נעים בין 50-60 דולר, אז אם זה עולה פחות מזה כנראה יש סיבה.

איך אני יודע אם קיבלתי מצלמה מזוייפת? הזמנתי את הgt680 w, עלתה מעל 300 ש"ח. בכל הסירטונים ביוטיוב ובדף המכירה באיביי מופיעה קופסא שונה מזו שהגיע המצלמה שלי והכבל טעינה לרכב גם שונה (בסירטונים רואים כבל עם כפתור כתום ושלי כבל רגיל ללא כפתור) חוץ מזה הכל ניראה זהה. קניתי אצלו: http://www.ebay.com/itm/131029664198?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

אל תדאג מוכר מאוד אמין, הסרטונים שאתה רואה ביוטוב הם ישנים ושם מראים לך דגם יותר ישן שהוא שחור עם קצת כסף ועם FIRMWARE VERSIONS ישנה V2.2G או V2.4G.

מה שאתה קנית זה דגם יותר חדש שכולו שחור ולפי מה שרשום אצל המוכר הוא משתמש במערכת הפעלה V2.6G שהיא די חדשה אבל היום יש כבר V2.7G וV2.8G, אתה יכול לשדרג לבד את המערכת הפעלה אם אתה רוצה זה מאוד קל.

לגבי המצת לרכב והקופסה זה דברים שמשתנים, הסינים כל הזמן מחליפים ספקים וקונים דברים אחרים.

הכרטיס זיכרון מאוד טוב ויתאים לך למצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יגלה לך סוד על מצלמות שנמכרות בזול, בדר"כ מדובר בזיופים.

תקנה ממוכר אמין שזה או ESTORE009 בEBAY או FOXOFFER, אני יותר ממליץ לך על FOXOFFER כי הם נותנים אחריות לשנה והם באמת עומדים מאחוריה מניסיון.

בקיצור תמיד שמנסים לחסוך כמה שקלים אוכלים אותה אחרי זה בגדול.

את הסוד שלך, בתור מישהו שרוכש באיביי במשך שנים רבות, אני מכיר היטב.

לעיתים יש שוני משמעותי במחירים ולא בגלל שהמוצר מזוייף. נקיטה בכמה אמצעי זהירות תוריד את הסיכוי

ליפול על מוצר מזוייף למינימום (הרי גם אם תקנו את המוצר הכי יקר, קיים סיכוי כלשהו שהוא יהיה מזוייף. בעיקר במוצרים מסין).

- בחר במוכר בעל דירוג טוב שמכר כמות גדולה של מוצרים.

- העדף מוכר שמכר מספר רב של יחידות מהמוצר אותו אתה מעוניין לרכוש.

- בדוק בפידבקים השליליים של המוכר האם קיימות טענות מצד לקוחות על מוצרים מזוייפים.

- תפנה בהודעה למוכר דרך המערכת של איביי ותוודא איתו כי אכן מדובר במוצר המקורי מהחברה והדגם

אותו אתה מחפש.

כמות הזיופים באיביי קטנה בצורה מאוד משמעותית בשנים האחרונות.

מי שירכוש בחוכמה לא אמור ליפול בפח עם מוצרים לא טובים - וגם אם כן, אחד היתרונות הבולטים באיביי זוהי

הגנת הצרכן המאוד מפותחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני חדש פה,

אני מעוניין במצלמת רכב נוספת , יש לי כיום באחד הרכבים מצלמה סינית כזו:

http://www.ebay.com/itm/Mini-HD-1080P-Car-Cam-Camera-Vehicle-DVR-G-sensor-Motion-Detection-CA-GS608-/201035805710?pt=US_Surveillance_Digital_Video_Recorders_Cards&hash=item2eceaaf40e

שעושה עבודה לא רעה ביחס ל150 שקל..ביום האיכות סבבה לגמרי, בלילה לא משהו.

אני מעוניין באחת נוספת ולפני שאני מזמין את אותה המצלמה, רציתי לדעת אם מישהו התנסה במצלמה עד 250 ש"ח +- , חשוב לי שתהיה קטנה , ושתכיל מסך.

יש המלצות על משהו? ראיתי באייבי את המצלמה הזו:

http://www.ebay.com/itm/Mini-1080P-GS408-Dash-Camera-Car-DVR-Black-Box-WDR-G-sensor-Motion-Detection-/201007505358?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2eccfb1fce

איך היא?

תודה רבה!

up :arrow::roll::confused:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה עם כל הביקורות הטובות זה הG1W השחורה, עכשיו באתר שהבאת הוא מוכר דגם שחור ודגם כחול.

אני לא מבין למה הדגם הכחול זול כמעט ב20$, אבל חייב להיות הבדל כלשהו בחומרה.

יש שלוש סוגים:

G1W

G1WH

G1W-C

והמחירים של כולם נעים בין 50-60 דולר, אז אם זה עולה פחות מזה כנראה יש סיבה.

ההבדל היחיד שמצאתי מבחינת החומרה זה זווית העדשה: 120 בזולה ו140 בG1W-H- חוץ מזה הכל זהה לפי המיפרט.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסוד שלך, בתור מישהו שרוכש באיביי במשך שנים רבות, אני מכיר היטב.

לעיתים יש שוני משמעותי במחירים ולא בגלל שהמוצר מזוייף. נקיטה בכמה אמצעי זהירות תוריד את הסיכוי

ליפול על מוצר מזוייף למינימום (הרי גם אם תקנו את המוצר הכי יקר, קיים סיכוי כלשהו שהוא יהיה מזוייף. בעיקר במוצרים מסין).

- בחר במוכר בעל דירוג טוב שמכר כמות גדולה של מוצרים.

- העדף מוכר שמכר מספר רב של יחידות מהמוצר אותו אתה מעוניין לרכוש.

- בדוק בפידבקים השליליים של המוכר האם קיימות טענות מצד לקוחות על מוצרים מזוייפים.

- תפנה בהודעה למוכר דרך המערכת של איביי ותוודא איתו כי אכן מדובר במוצר המקורי מהחברה והדגם

אותו אתה מחפש.

כמות הזיופים באיביי קטנה בצורה מאוד משמעותית בשנים האחרונות.

מי שירכוש בחוכמה לא אמור ליפול בפח עם מוצרים לא טובים - וגם אם כן, אחד היתרונות הבולטים באיביי זוהי

הגנת הצרכן המאוד מפותחת.

אבל זה הקטע שזה לא ממש זיוף, אתה מקבל בדיוק את אותה המצלמה אבל רק עם חומרה שונה, מעבד יותר זול וכו'.

אם המוכר הזה שמצאת ב120 ש"ח מתחייב על החומרה שצריכה להיות במצלמה מקורית אז תהנה.

up :arrow::roll::confused:

לפי החומרה שלה היא זהה להרבה מצלמות טובות שיש בשוק אז מבחינת איכות צילום לא תהיה איתה בעיה.

אבל היא יחסית חדשה ואין עליה כל כך ביקורת אז אתה לא יכול לדעת מה האמינות שלה, לעומת זאת יש לך את הG1WH שעולה פחות ממנה ומאוד מומלצת ואמינה אבל היא קצת יותר גדולה.

עריכה אחרונה על ידי Car141
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי הודעה למוכר עם רייטינג טוב מאוד עם השאלות לגבי מקוריות המצלמה, פשר הבדלי המחירים בין המצלמות

הכחולות לשחורות והאם קיים הבדל כלשהו ביניהן מעבר לצבע.

אמתין לתגובתו. במידה ולא יענה, כניראה שיש שם קומבינה כלשהי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החומרה שלה היא זהה להרבה מצלמות טובות שיש בשוק אז מבחינת איכות צילום לא תהיה איתה בעיה.

אבל היא יחסית חדשה ואין עליה כל כך ביקורת אז אתה לא יכול לדעת מה האמינות שלה, לעומת זאת יש לך את הG1WH שעולה פחות ממנה ומאוד מומלצת ואמינה אבל היא קצת יותר גדולה.

אחלה תודה. הזמנתי אחת.

הוא שלח לי וידאו של צילום שלו עם המצלמה ונראה יותר איכותי מזו שיש לי כרגע.

אני אעדכן פה שאקבל אותה..

ד"א שרשום שהיא תומכת בזיכרון TF זה בעצם מיקרו SD נכון?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להזמין את המוביוס

http://www.ebay.com/itm/151071891306

כתוב שבערכה מגיע כבל usb, זה לא הכבל 3 מטר שנמכר בנפרד נכון?

איזה מהסטנדים עדיפים? זה עם הדבק או ההוא עם הוואקום לחלון? (או בכלל אופציה אחרת עליה לא חשבתי?)

לגבי כרטיס הזכרוןף מומלץ לקנות את הערכה שמציע המוכר ביחד עם כרטיס 32 או שעדיף בנפרד? אם כן מומלץ לקחת כרטיס class 10

לפי הבנתי, יש למישהו קישור לכרטיס מומלץ למכירה (איביי או שאר האינטרנט לא משנה לי האמת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להזמין את המוביוס

http://www.ebay.com/itm/151071891306

כתוב שבערכה מגיע כבל usb, זה לא הכבל 3 מטר שנמכר בנפרד נכון?

לא, זה כבל לחיבור למחשב, אתה צריך להזמין כבל 3 מטר לחוד מאותו מוכר, זה יגיע באותה חבילה.

איזה מהסטנדים עדיפים? זה עם הדבק או ההוא עם הוואקום לחלון? (או בכלל אופציה אחרת עליה לא חשבתי?)

אני משתמש בסטנד עם הדבק, הסיכוי שהוא יפול בגלל אור שמש ישיר הוא קלוש. תנקה את הזגוגית היטב עם אלכוהול לפני ההדבקה כדי שהמשטח יהיה נקי משומן.

לגבי כרטיס הזכרוןף מומלץ לקנות את הערכה שמציע המוכר ביחד עם כרטיס 32 או שעדיף בנפרד? אם כן מומלץ לקחת כרטיס class 10

לפי הבנתי, יש למישהו קישור לכרטיס מומלץ למכירה (איביי או שאר האינטרנט לא משנה לי האמת)

אתה יכול לקנות מאותו מוכר או ממוכר אחר, לא ממש משנה. יש כרטיסים שאנשים אמרו שעושים להם בעיות, כמו למשל Sandisk. אני עם כרטיס 32GB של KINGSTON מסוג CLASS 10 ואין לי בעיות. מפתח המצלמה אומר שניתן להשתמש גם בכרטיס CLASS4 וזה אכן נכון, הרבה משתמשים ב RCGROUPS משתמשים ב CLASS 4 ללא בעיות. אני אישית קניתי CLASS 10, ההבדל במחיר זניח.

הערות והארות באדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...