Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מדיח כלים לדירה

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 1166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

SMS40E82IL. נרכש ב-2016, כבר אינו מיוצר. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 31.1.2021 בשעה 02:17, om2 כתב:

ערמת הכלים שהצטברה משישי-שבת והמחשבה על מדיח הכריעו את הכף 

הוזמן משופרסל 

https://www.shufersal.co.il/online/he/קטגוריות/הקניון-הכל-לבית/מוצרי-חשמל-למטבח/מקררים-ומדיחי-כלים/מדיחי-כלים/מדיח-כלים-לבן-רחב/p/P_4242002791401

מעדכן שהוא הגיע אתמול במשלוח בדיוק בזמנים שקבעו

הסבל היה די נחמד 

רמז לטיפ אבל לא באופן נוראי

התקשרתי לתמוז כדי לתאם התקנה (תאמינו לי שאין לי מושג למה צריך)

ציפתי כבר לגרוע מכל, שידחו אותי בחודש וגם אז יאחרו

קבעו ליום חמישי (יומיים אחרי, תקין בהחלט)

היום בבוקר התקשרה מישהי מהשירות שלהם,

אמרה שהאם יהיה לי יותר נוח יותר נוח שהוא יגיע היום, ואם לא, הוא יגיע מחר כמתוכנן

אני גם ככה עובד מהבית, ככה שזה לא משנה לי

הסכמתי כמובן

אמרו שיגיע בין 10 ל14 

ב10 ורבע התקשר, שאל אם כל ההכנות מוכנות

(אני ב"ה התארגנתי מראש ורכשתי מפצל לנקודת מים ומתאם לביוב)

אמרתי לו שכן

אחרי 10 דקות הגיע

פתח, חיבר, ראה שנדלק

אמר לי שמומלץ לקנות מסנן אבנית 

ושאל האם אני רוצה לקנות דרכו, סירבתי בנימוס והוא לא ניגס

סך הכל החוויה היתה טובה מאוד

תוך 4 ימים מקניה המדייח מותקן, זה יפה!

מקווה שבוש יוכיח את עצמו ולא תהיה תקלה

ואז לא אצטרך יותר שום שירות

ולענינו,

על איזה חומרים אתם ממליצים?

קפסלות או אבקה/גל?

קפסולות אבקה או גל?

של איזה חברה

חשוב לי שינקה טוב(אחרת למה מדיח)

כרגע הוזמן במשלוח (של רמי לוי) פיניש קוולטום קפסולות ג'ל

אבל הן יקרות

אין לי בעיה לשלם את המחיר

אבל אם יש משהו שהוא גם מצויין ויותר זול, אשמח לשמוע

עריכה אחרונה על ידי om2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלל שלי פשוט - טבליות ונוזל הברקה שנמכרים במבצע באותו יום. מתוך הרגל של שנים הטבליןת בדרך כלל פיניש כלשהן, לא חייב להיות עפ 8 פיולות ואבקת זהב. טבליות לא צריכות לעלות יותר מ-50-70 אג' ליחידה. לגבי הנוזל והמלח - הצריכה על כך קטנה - משהו כמו 2 בקבוקי נוזל ושתי קןפסאות מלח בשנה - כך שהמחיר חסר משמעות.

נוזל הברקה ומלח - מה שזול. 

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.
אני משתמש בכל המוצרים של פיניש ( טבליות powerball באריזה של 80, מלח למדיח ונוזל הברקה ).
טיפ קטן - לשטיפה מהירה תשים את הטבליות על הריצפה של המדיח.
אני לא בטוח שהטבליות שהזמנת מתאימות לשטיפה מהירה. עד כמה תשתמש בזה ולא תצבור כלים עד שהמדיח יהיה מפוצץ ?

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שיש קפסולות שנתונות באריזת נייר אלומיניום שאותה צריך להסיר, ויש שבעטיפה שקופה שאותה אין להסיר. גם קפסולות הג'ל מגיעות במעטפת כזו.

מדי פעם אני מקבל דוגמיות של קפסולות מסוגים שונים, חלקן כתוספת למארז של טבליות רגילות, לא הבחנתי בהבדל מהותי בניקוי, שפחות טוב רק אם אני מעמיס את המדיח ביתר.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מלח: גם המלח גס שנמכר באריזות הניר עושה את אותה עבודה בשבריר מהמחיר.

טבליות: שמו שספריאל כתב: במבצעים 50 אג' אם המלאי נמוך: 60 אג. כל הטבליות יעשו את העבודה.

בסופרים לחרדים יש לפעמים מבצעים טובים, במיוחד באיזור ר״ח ניסן.

(למאותגרי הלוח העברי - שבועיים אחרי פורים)

• מעניין 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אומר יקרות,הכוונה שעלו 65 אג לאחת.

מאמין שעם מבצעים ניתן להשיג אותן גם בפחות 

קפסולות ג'ל וקפסלות אבקה דחוסה עושות את אותה העבודה פלוס מינוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הרגשתי בהבדל.

65 אג ליחידה זה לא יקר, בודאי לקפסולות ג'ל. בוא נגיד שאתה מפעיל מדיח פעם ביום. חסכון של 10 אג' ליחידה יחסוך לך 35 ש"ח בשנה. זניח לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי בקפסולות של פיניש (מגוון סוגים), שופרסל (כבר לא נמכרות, קניתי "סטוק" של 70 קפסולות ב-15 ש"ח), סנו (ייבוא מפולין) ולא זוכר מה עוד. לא הרגשתי בשום הבדל בין הסוגים, כולן ניקו טוב באותה מידה.

אני קונה חומרי ניקוי במבצעים. למשל לפני פסח רמילוי מכר 120 קפסולות ב-64 ש"ח ואחרי החג ב-46 ש"ח. יש גם דילים ברשת כמו 360 קפסולות פיניש ב-99 ש"ח.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@borsood לגבי המלח - דווקא שם כדאי לקנות את ייעודי לא צריך את היקר הצבעוני, אבל המחל הייעודי הוא בעל גבישים גדולים במיוחד, וכנראה שזה נדרש. מה גם שאצלי מדובר בלא יותר משתי קופסאות בשנה (כל קופסה 2 ק"ג) אז החסכון הוא זניח לגמרי.

מתברר שיש כל מיני קפסולות יוקרתיות שולות 2 ש"ח ליחידה - מעולם לא קניתי כאלה, אבל כנראה שקיבלתי פה ושם דוגמיות, וכאמור, לא חשתי בשום הבדל.

דרך אגב, שלשום היה ב,תכנית חסכון" בערו. 12 איזה ניסוי להשוואה בין קפסולות. בכולן התואה היתה גרועה, אבל השתמשו במדיח שולחני בתוכנית של 30 דקות שכנראה לא מתאימה למשהו יותר מלוכלך מכוס מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, sperial כתב:

אבל המחל הייעודי הוא בעל גבישים גדולים במיוחד, וכנראה שזה נדרש

ולכן קונים מלח לבישול (גרגרים גדולים) ולא מלח שולחני (גרגרים קטנים) לשמוש במדיח.  אין שום דבר "מיוחד" במלח המיוחד למדיח, פרט למחיר.  אז למרות שבחישוב שנתי ההפרש באמת זניח, עדין - הרבה הפרשים זניחים מצטרפים להפרש משמעותי.  אין כל סיבה לקנות מלח "יעודי" ביותר כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, dani666 כתב:

ולכן קונים מלח לבישול (גרגרים גדולים) ולא מלח שולחני (גרגרים קטנים) לשמוש במדיח.  אין שום דבר "מיוחד" במלח המיוחד למדיח, פרט למחיר.  אז למרות שבחישוב שנתי ההפרש באמת זניח, עדין - הרבה הפרשים זניחים מצטרפים להפרש משמעותי.  אין כל סיבה לקנות מלח "יעודי" ביותר כסף.

דני אתה מעריך או בטוח בזה?

יש לי בבית מלח ייעודי, כתוב עליו שמכיל 99% מלח, לא כתוב מה האחוז הנוסף. אולי זו אבקת פיות.. ואולי זה חומר שעוזר לאמינות המדיח? בשביל כמה שקלים בשנה אני מעדיף לא לשפוך מלח גס לבישול במדיח.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...