Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מדיח כלים לדירה

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 1160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, sperial כתב:

העניין הוא שבגלל הפרדת הכלים החלביים מהבשריים יקרה אחד משני דברים: או שיפעיל את המדיח חצי ריק פעמיים ביום, ואז יבזבז חשמל וחומרי ניקוי למדיח, או שיפעיל פעם ביום ואת שאר הכלים ירחץ ידנית, מה שיבזבז מים, חשמל (אם אין דוד שמש או שצריך לחמם אותו בחשמל לצרכים אחרים), סבון כלים וזמן.

אבל לא יהיה הבדל בין מדיח צר לרחב בכמות ההפעלות, מה שאומר אותה העלות, ושוב חזרנו רק לשאלת הגודל. מצד שני מדיח רחב יאפשר גמישות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אכן. עכשיו שאלת הגודל היא שאלת ניצול 15 הס"מ המתפנים. אם הוא יכול לנצלם כחלל אחסון עדיף מדיח צר. אם לא - אז רחב.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כל עניין במדיח צר. הוא לא יתן לי כלום.

הוא יעמוד במקום ש15סמ לא יתנו כלום (במקום מייבש שיעלה על המכונה, מה אכניס שם? מגב וחצי מטאטא ?)

לא אכפת לי להפעיל את המדיח פעמיים ביום. לא מפריע לי צריכת החשמל (ממה שהבנתי היא מסתכמת בכחצי שקל להפעלה)

מים בכל מקרה איך שלא תסובב את זה, בהדחה ידנית אני צורך יותר 

ובמדיח צר גם ככה צריך החשמל והמים היא די דומה 

מכיר את ההתר של הדחה משולבת, אבל אנחנו לא נוהגים כך, ככה שזה לא רלוונטי.

מקריאה ברשת הבנתי שהחלקים למכונה הטורקית ולמכונה הפולנית ולגרמנית הם אותם חלקים. פשוט זה פסי יצור והרכבה שונים.

בעיקר לחיסכון בעלות כוח אדם 

רק שמכונה טורקית של בוש תעלה לי כ1700 

וגרמנית הכי זולה שראיתי זה סביב 3000+

כמעט פי 2 

אני נוטה לחשוב לכיוון הטורקית 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה שלי  - קנה מיבוא רשמי. השרות של CSB הוא מהיותר טובים, גם אם יש בו חורים חורים קטנים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה את החשבון שלך. אתה צריך גם להשוות את הדגמים, עם התחשבות בתכונות החשובות לך.

אין לי ניסיון עם מוצרי בוש ביבוא מקביל. יש לי ניסיון רע עם שרות למקרר סמסונג ביבוא מקביל שנפנף אותי במשך שנתיים עד שנשברתי (המקרר הקודם, ביבוא רשמי, טופל כראוי בלי שום ויכוחים). בפורום הזה יש לא מעט דיונים על נושאים דומים.

יש לי ניסיון חיובי עם שרות CSB, טכנאים שלא חסכו מאמץ כדי לתקן מכונת כביסה בת שנתיים-שלוש, באחריות מורחבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בוש אינטגרלט מלא לא מזמן ב2000 שח. מנקה מצויין אבל ציפיתי שיהיה שקט יותר. נתונים טכניים עוצמת רעש 46 db. ממליץ לך לקנות פחות. גם אם עולה קצת יותר

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצדקה להשקעה בהשקטה תלויה במיקום יחסית לחדרי השינה ולאיזור המגורים.

המדיח שלי מוגדר 51dB והוא חרישי ברמה שלפעמים אני צריך לגעת בו כדי לוודא שהוא אכן פועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ציפיתי שיהיה חרישי והוא לא... לא מפריע כי המגורים בקומה נפרדת, אבל עדיין הסימנס הקודם שלי מלפני עשור שקט יותר

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערמת הכלים שהצטברה משישי-שבת והמחשבה על מדיח הכריעו את הכף 

הוזמן משופרסל 

https://www.shufersal.co.il/online/he/קטגוריות/הקניון-הכל-לבית/מוצרי-חשמל-למטבח/מקררים-ומדיחי-כלים/מדיחי-כלים/מדיח-כלים-לבן-רחב/p/P_4242002791401

בעיקר כי היו לי תווי קניה לנצל, 

יצא לי שאני צריך לשים עליו 1400 בערך.

מקווה שיעשה את העבודה כמצופה

איזה חיבורים אני צריך להכין לו?

שקע חשמל.

כניסה מים של 3/4? 1/2?

וביוב? 

כמובן שאסתכל שיגיע,

אבל לא בא לי שהטכנאי שיגיע לפתוח אותו  (כתוב שרק כך האחריות תקפה) ינסה לדחוף לי משהו. מבחינתי שהכל יהיה מוכן מראש

תודה לכל מי שיעץ ועזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדיח, לא מכונת כביסה. לא ידחפו לך כלום.

לגבי חיבורי המים והניקוז - חפש ברשת את ספר ההוראות לפי מספר הדגם.

לגבי השירות - בצע חיפוש בפורום. יש הרבה התייחסויות אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, sperial כתב:

הצדקה להשקעה בהשקטה תלויה במיקום יחסית לחדרי השינה ולאיזור המגורים.

המדיח שלי מוגדר 51dB והוא חרישי ברמה שלפעמים אני צריך לגעת בו כדי לוודא שהוא אכן פועל.

איזה דגם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...