Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסטנג כדאי לקנות?

omer_dadon
שימו לב! השרשור הזה בן 1288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני נער שחושב על העתיד שלו,

אני חובב רכב מושבע! ואני החלטתי 

לקחת את עצמי ולהתחיל לחסוך.

אני לא מדבר על סכום קטן, אני מדבר בסביבות 90-150 אלף ש"ח ואני בתור חובב מוסטנג 

מושבע ארצה לקנות אחת הבעיה שאני מודע לתצרוכת הדלק ולתיפולים ,הבעיה שלי שאני דלוק על צורה של מוסטנג לא בגלל המחיר ,אני פשוט אוהב את הצורה של מוסטנג 2009 בעניי התצורה הכי יפה.

אני רוצה לדעת אם כדאי לי לקנות אחת כזאת 

ואם לא אז על איזה רכב הייתם ממליצים לי לקנות.

נ.ב אני לא אוהב:פולסווגן רנו פג'ו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כדאי? כלכלית? כנראה שממש לא. 

קשה לשים על חלום תג מחיר ונשמע שאתה מאוד רוצה. אבל בגלל שאתה נער אני אומר לך לא!.

לקנות מוסטנג מזדקנת כנער זה לא לחשוב על העתיד. זה לחשוב על ההווה שיביא אותך לעבר (כלכלית).

הבנץ שקניתי עלתה לי בתיקונים כמעט 20 אלף בשנה וחצי. (יישור קו + תחזוקה), לא חושב שהמוסטנג תרחם עליך יותר. 

לגבי המלצה לרכב אחר, לא אוהב VW/פז'ו זה לא כיוון, צריך עוד אינפורמציה...

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי מאיזה בחינה?

רכב ספורטיבי זה לא בחירה כלכלית איך שלא תסובב את זה.

פה דגם 2009 זה רכב של 8-9 אלף דולר שיש לילדים בתיכון (חוץ מגרסאות מיוחדות). בארץ? פחות. (יש פה גם חלקים לזה בלי סוף וזולים, הדגם הזה נשאר דיי דומה מ2005 עד 2014)

במיוחד אם זה לא gt ידנית זה רכב לא מלהיב במיוחד (כששמים את זה בפרופורציות , יש רכבים הרבה יותר מוצלחים)

אם אתה רוצה את הרכב בגלל הפוזה + אמריקאית או ספציפית מוסטנג - לך על זה. פשוט אל תנסה להצדיק את זה כלכלית.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, קניית רכב ספורט (או שנלך קיצוני ונאמר רכב בכלל?) היא לא כלכלית.

אנו לא מכירים את הנער, אבל מהמעט שהוא סיפר, הוא רוצה לחסוך מה שאומר שהוא הולך לנסות לממן לבד (או חלקית).

יש סיכוי שזה אומר לקרוע את התחת עד שיהיה סכום קניה.

אבל מה עם ביטוח, טסט, טיפולים, בלתמ"ים, דלק וכו'?  אלא אם כן הוא יישען היטב על ההורים או איזה עילוי עם שכר נאה כנער, יהיה לו קשה מאוד.

(וזה תקף גם על מאזדה 3 מאותה שנה.)

אז זה כבר עניין של האם יוכל להרשות לעצמו בכלל, עוד לפני כדאיות כלכלית, ועל זה רק הוא יוכל לענות.

אגב, למה השרשור נפתח בשיפורים? יש להעביר לייעוץ . ולקוות שלא מדובר בשרשור הטרלה עקב החופש של סוכות 🤣

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נער יקר 

מאחל לך להגשים את החלום

בדרכ כלל כשגדלים הכסף הולך למקומות אחרים ולא למוסטנג או לרכב ספורט. . כשתהיה מוכן לרכישה עם הכסף ביד תבוא להתייעץ ותקבל עצות מעולות פה בפורום

• רעיון טוב! 1

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחטיין עליך ילד יש לך חלום ואתה רודף אחריו, תאכלס אני לא נכנס לך לכיס כיוון שלקנות ספורטיבית מזדקנת היא לעולם לא בחירה כלכלית, אם יש כלים טובים יותר ? כן ברור, בכבישים הנכונים גם אלפא גולייט תלתן תגיע הרבה יותר מהר ליעד מאשר המוסטנג אבל זה החלום שלך ואין מה לחפש בחירות רציונליות לחלומות.

כל עוד אתה מודע לכן שמדובר ברכב צמא מאוד, עם צמיגים יקרים, בלמים יקרים, טיפולים יקרים ולא בטוח כלל אם מישהו יבטח נהג חדש על רכב כזה במחיר שיהיה בכלל כדאי לשלם אותו ועדיין חולם על הרכב הזה אז אנחנו יכולים וצריכים לאחל לך בהצלחה...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא היית גר בארץ אלא בצפ' אמריקה - קל שכן. רכב זול יחסית עם שוק חלפים עצום והמון נסיון אצל המכונאים.
בארץ - בתקציב שלך, אם אתה מאד רוצה קופה - לך על BRZ.
בכל מקרה - לא כרכב ראשון, קנה לך איזה האצ'בק ידנית, תחרע אותה שנה שנתיים ואז תקנה אוטו אמיתי.

בכל מקרה - הנושא עובר לפורום ייעוץ ברכישה, כי לשיפורים הוא לא קשור.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...