Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

מה זאת אומרת? מגרדים את השאוורמה מהעמוד עם השיניים. שאוורמה בלאפה עם חומוס זה שמזמינים מנה לתינוק.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שאתם קונים את השאוורמה של ה 10 יורו, אז אתם מקבלים אותה עם חומוס צ'יפס סלט בלאפה ונהנים פחות.

אם הייתם קונים את השאוורמה במסעדה איכותית , אז הייתם מקבלים אותה בצלחת , עם סכין ומזלג, פסים של טחינה מרוחים ליופי בצלחת,

+ צלוחית נוספת של תפוחי אדמה שזופים בשמן חמניות טהור  (או ציפס בקיצור) + סלט בוקר מזרח תיכוני קצוץ דק (או סלט ערבי בקיצור)

משלמים על זה 100 יורו ונהנים הרבה יותר.. אפילו אם בעל מגרש של מכוניות יוקרה היה יורק לכם על המנה...  

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

אז מה עושים?

בפיתה, ואם נשארים רעבים לוקחים עוד חצי פיתה.

הרבה יותר טעים ולא נשארים עם העיסת בצק מיץ סלט הזו בסוף שאף אחד לא רוצה אבל אוכל בכוח.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין סכו"ם מכסף השווארמה לא שווה. כמובן שחייבת להיות גם מפית עם מונוגרם.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שקטע עם השווארמה ממש מהנה, מה לדעתכם קרה פתאום עם החולים הקשה? 

שבוע טחנו לנו את המח כל המומחים שאין חולים קשה, שמספר החולים קשה רק יורד, הם משתחררים מהר מבתי החולים.

ואז .. אופס.. תוך כמה ימים עולים ל 80 חולים קשה בבתי חולים ? 

רק ש @David32 לא יאשים אותי בפופוליזם .. אבל אם לוקח שבוע לכנס את הקבינט, ואז כל החלטה שמתקבלת לוקח עוד שבוע למימוש.

ועד שהתגובה מגיעה לוקח עוד שבועיים.. אז זמן התגובה למגיפה הוא חודש?  

אבל בנתיים הכל טוב , כל יום יש כ 2000 מתחסנים חדשים במנה ראשונה + עוד 1200 מאומתים שמתחסנים באופן טבעי. 

כנראה שהחיסון הכי מהיר יהיה פשוט להגיע ל 10,000 נדבקים ביום , ולפי המומחים צריכים עוד 400,000 מתחסנים חדשים על מנת לרכוש את חסינות העדר מחדש.

אז ב 10,000 ליום , מקבלים 400,000 מחוסנים חדשים תוך 40 יום.  

רק שימו לב לפרט הקטן... מחוסן 2 מנות של פייזר,  מוגן רק 40% או 50% מהידבקות והדבקה... אבל מחלים מחוסן כנראה ב 95% מהידבקות חוזרת והדבקה.

לכן.. כל מאומת שווה פי 2 מאשר מחוסן פייזר .. וכל מחוסן שנדבק מגדיל את השווי שלו לחיסון העדר פי 2.  

האמת ... הכי טוב היה .. להגיע ל 10,000 .. ואז לסגור את כל הלא מחוסנים בבית (100 מטר)  + כל בני ה 70+ שחוששים לסגר 100 מטר. 

כל מחוסני פייזר 2 מנות להשאיר בחוץ להתקהלות ...בתקווה שהמספרים ימשיכו לעלות ל 20,000 או 30,000 ליום שרובם מחוסנים.

ואז תוך שבועיים גומרים עם זה ומספרים יורדים בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

בפיתה, ואם נשארים רעבים לוקחים עוד חצי פיתה.

הרבה יותר טעים ולא נשארים עם העיסת בצק מיץ סלט הזו בסוף שאף אחד לא רוצה אבל אוכל בכוח.

אבל אני אוהב את הבצק של הלאפה יותר :(

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספרים בעייתיים, אתמול פורסם מחקר אנגלי שמדבר על הגנה 88% מהדבקה בדלתא על ידי פייזר ו-75% על ידי AZ.

למי להאמין? כנראה למשרד הבריאות שלנו. עוקב אחרי מספרים הרבה יותר גדולים.

לגבי מספר הקשים - כנראה שכעת הדיליי יותר ארוך משהיה לפני שנה. אולי כי החולים הקשים משתחררים יותר מהר, מה שמשטח את העקומה במידת מה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אתה קורא את מה שאפשר ומחפש את המסקנה הכי סקפטית שאתה יכול לקחת מזה. 

אולי נהפוך את השרשור לשרשור השווארמה הגדול? יותר מעניין

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנאום של בנט אתמול.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, farkash7 כתב:

אתה שם ״חומוס״ בשווארמה שלך? ילד.

אתה בטח גם אוכל אותה בלאפה.

בעיקר עמבה :P

בירושלים אין "לאפה".

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

המספרים בעייתיים, אתמול פורסם מחקר אנגלי שמדבר על הגנה 88% מהדבקה בדלתא על ידי פייזר ו-75% על ידי AZ.

למי להאמין? כנראה למשרד הבריאות שלנו. עוקב אחרי מספרים הרבה יותר גדולים.

לגבי מספר הקשים - כנראה שכעת הדיליי יותר ארוך משהיה לפני שנה. אולי כי החולים הקשים משתחררים יותר מהר, מה שמשטח את העקומה במידת מה.

אני אומר - אלה שעומדים בתור להיבדק, מייצרים היסטריה, ודופקים את כולנו.

אל תלכו להיבדק, וככה תורידו את נתוני התחלואה.

להתחסן - כן (מי שמסרב לחיסון כלשהו - דביל). ללכת לרופא/מיון אם מזהים תסמינים - כן באקספוננט. אבל לעמוד בתור לבדיקות כאילו מחלקים שם כסף בחינם - עזבו אותי.

אני אף פעם לא עשיתי בדיקת קורונה, ולא מתכוון, אלא אם יחייבו אותי מסיבה כלשהי.

מבחינתי התחסנתי, נגמר הקורונה. אני לא מוכן להמשיך ולתמוך בהיסטריה המטומטמת הזאת.

מעישון מתים איזה 5 אלף בשנה רק בארץ, למה את זה לא מגבילים?

למה לא מחייבים בדיקות ניקוטין שליליות בטיסה לחו"ל? למה לא דופקים קנסות על סיגריות על ימין ועל שמאל? הרי עישון פסיבי גם מזיק.

עזבו, למה עדיין מוכרים טבק בצורה חופשית, אם זה יותר ממכר מהרואין, ובסקאלה הגדולה מזיק לא פחות? למה זה עדיין לא בפקודת הסמים המסוכנים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, אורח לרגע כתב:

אז מה אני מקבל כל פעם כשאני מזמין אוכל בלאפה בירושלים, כבר 40 שנה?

חתול קהילה.

לפני 7 דקות, vadim6385 כתב:

מעישון מתים איזה 5 אלף בשנה רק בארץ, למה את זה לא מגבילים?

למה לא מחייבים בדיקות ניקוטין שליליות בטיסה לחו"ל? למה לא דופקים קנסות על סיגריות על ימין ועל שמאל? הרי עישון פסיבי גם מזיק.

עזבו, למה עדיין מוכרים טבק בצורה חופשית, אם זה יותר ממכר מהרואין, ובסקאלה הגדולה מזיק לא פחות? למה זה עדיין לא בפקודת הסמים המסוכנים?

יש לך קצר במוח?

מגבילים עישון, מעלים מיסים, ממנים תוכניות להפסקת עישון, אוסרים עישון (ולכאורה אמורים לאכוף את זה).

ניקוטין האמת לא כזה מזיק כשלעצמו, מה שבא ביחד איתו בסיגריה...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, אורח לרגע כתב:

אההה????

אז מה אני מקבל כל פעם כשאני מזמין אוכל בלאפה בירושלים, כבר 40 שנה?

המוכר מזהה אותך ישר כתיייר ומעלה את המחיר ב10%

אחר כך הוא נותן לך את המנה באש-תנור ומספר לך שזה "לאפה".

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, David32 כתב:

(ולכאורה אמורים לאכוף את זה).

אמורים. בפועל מחלקים קנסות על מסכות כמו סוכריות, אבל עוד לא פגשתי אדם אחד שקיבל קנס על עישון במקום ציבורי

לפני 1 דקה, borsood כתב:

אחר כך הוא נותן לך את המנה באש-תנור ומספר לך שזה "לאפה".

טוב שלא בטורטיה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...