Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, Transporter כתב:

אבל גם לבוא לאי כזה ולא ללכת לאף אחד מהמקומות המדוברים זה טיפשי. פשוט אל תסע לשם.

זה כמו ללכת לשופינג בכיכר המדינה ולא לקנות שום דבר כי הכל יקר. אז למה הלכת בכלל? חסר מקומות אחרים יותר שפויים?

להכנס לסוכנות של סקודה ולצאת עם פאביה ולא עם קודיאק 4X4 פרמיום זה מטופש.

שתבין איך זה נשמע מהצד...

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר - כבר שנה וחצי אנחנו שומעים על כך שהצטרפת לאלפיון שקונה לזוגית שלו class E ומתנצל על הקמצנות שלו.

אתה צריך להבין שלאנשים אחרים סדרי עדיפות ותחומי עניין שונים. שלח אותי לשכב על החוף שעתיים ואני אתחרפן. הושב אותי בכוכב מישלן ולא אבין במה זה עדיף על הבישול של אשתי. לעומת זאת, הקוצים בישבן שמופיעים עם הנחיתה בחו"ל ישלחו אותי לצעוד 10 ק"מ ביום גם כשאני בג'ט לאג, ויומיים אחרי כן לנהוג 200 ק"מ. כי החוויות שאני מחפש שונות משלך. וחברי פורום אחרים יספרו בערגה על חוויות מטיול שכולו מוקדש לנהיגה בכבישים מאתגרים, או על פעילויות אקסטרים או כל מיני פעילויות אחרות, כשאכסניה נקיה מספקת את צרכי המנוחה ואת האוכל הם קונים בלידל ונהנים מכל ביס.

• רעיון טוב! 3
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

טרנספורטר - כבר שנה וחצי אנחנו שומעים על כך שהצטרפת לאלפיון שקונה לזוגית שלו class E ומתנצל על הקמצנות שלו.

אתה צריך להבין שלאנשים אחרים סדרי עדיפות ותחומי עניין שונים. שלח אותי לשכב על החוף שעתיים ואני אתחרפן. הושב אותי בכוכב מישלן ולא אבין במה זה עדיף על הבישול של אשתי. לעומת זאת, הקוצים בישבן שמופיעים עם הנחיתה בחו"ל ישלחו אותי לצעוד 10 ק"מ ביום גם כשאני בג'ט לאג, ויומיים אחרי כן לנהוג 200 ק"מ. כי החוויות שאני מחפש שונות משלך. וחברי פורום אחרים יספרו בערגה על חוויות מטיול שכולו מוקדש לנהיגה בכבישים מאתגרים, או על פעילויות אקסטרים או כל מיני פעילויות אחרות, כשאכסניה נקיה מספקת את צרכי המנוחה ואת האוכל הם קונים בלידל ונהנים מכל ביס.

יש לו טוסיק פרמיום,

הוא צריך מזרן עם תג מחיר גבוה ובריזה של הקומה ה12 באיזה מגדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומה 12 זה לפרולטריון.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@sperial אף אחד לא צריך רשות ממך כדי לשבת בחוף במיטת שיזוף של 500 יורו לראש

ולא בשביל לקנות לבת זוג שלי הרמס לטו באב

אתה יכול להמשיך לספר לנו מה אתה חושב על זה, ועל הסגרים ועל הבדיקות ועל נתבג, אתה לא מעניין אף אחד

לא זכור לי שפעם שאלתי אותך איך כדאי לנפוש ולאיזה  מסעדות ללכת

אתה צודק אתה בדיוק מאלה שראו אותנו בשדה ודברנו על תקציב יומי ואמרו לי ש 1000-2000 יורו ליום זה הזוי ובטח הסתלבטו עלינו כשאמרו לנו שאלה המחירים

נו בסדר. כבר הוכחת כמה אתה  נהנה מהחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תכניס לי מילים למקלדת. הכסף שלך, עשה בו כרצונך. רק צא מהראש שהדרך שלך היא הדרך הנכונה היחידה. אל תחשוב לשניה אחת שאותם אנשים שנופשים בתקציב של 100 אירו ליום נהנים פחות ממך, כי הם לא. 

אחזיר אותך למשהו שסיפרתי עליו לפני כמה שנים: "טיולי ה-10 ביט" של החבורה של הבן שלי - סופי שבוע בחו"ל בתקציב של 10^2, כלומר 1024 ש"ח לכל הסופ"ש (ועשו כמה טיולים כאלה, מנאפולי עד ברלין) - סדר יום עמוס וחוויות לכל החיים. 

ודבר אחרון - אל תחשוב שהבילויים שלך במיקונוס מעניינים אנשים יותר מאשר מה שאני חושב על נתב"ג. ההבדל הוא שנתב"ג (לא מה שאני חושב עליו) משפיע על החיים של כולנו. הסטייק שלך בקושי עליך, וגם זה למשך השעה או שעתיים בהן אתה יושב במסעדה. אולי גם השעה או שעתיים שתבלה בעוד כמה שנים בחדר הצנתורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

ודבר אחרון - אל תחשוב שהבילויים שלך במיקונוס מעניינים אנשים יותר מאשר מה שאני חושב על נתב"ג. ההבדל הוא שנתב"ג (לא מה שאני חושב עליו) משפיע על החיים של כולנו. הסטייק שלך בקושי עליך, וגם זה למשך השעה או שעתיים בהן אתה יושב במסעדה. אולי גם השעה או שעתיים שתבלה בעוד כמה שנים בחדר הצנתורים.

שעה שעתיים בחדר השירותים,שכחת את ההכי חשוב!

אפשר על הדרך לנצל את המעמד לבדיקת מטוש רקטלית,שמעתי שבסין זה רץ חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניכם לא מעניינים אף אחד.

אזכור של סטייק במאה אלף שקל אינו שונה מאזכור של טיול מושלם של הבן.

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא, ואני קצת מרגיש שאצל שניכם הפורום ממלא את אותו הצורך חלק גדול מהזמן.

שמחתי לעזור.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האזכור של הטיול בא להדגיש שלא המחיר הוא שעושה את החוויה - ושטיול שלם במחיר של סטייק אחד יכול להיות חוויה לא פחותה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 41 דקות, sperial כתב:

אולי גם השעה או שעתיים שתבלה בעוד כמה שנים בחדר הצנתורים.

למה ככה, אתה יודע איזה כיף זה לפצוח את הבוקר עם סטייק וביצה?
משאיר אותך שבע ואנרגטי עד 3 בצהריים.

1626805820624.jpg

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, SlowRide כתב:

למה ככה, אתה יודע איזה כיף זה לפצוח את הבוקר עם סטייק וביצה?
משאיר אותך שבע ואנרגטי עד 3 בצהריים.

1626805820624.jpg

מה זה המלפפון ביטוח לאומי הזה

• מצחיק 8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הביצה שמעניין אותה מה קרה במיקונוס?

עריכה אחרונה על ידי yotams4
  • מצחיק 7

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.