Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה החדשה - תחילת שיווק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 שעה, bobi כתב:

זה שהוא לא ה Skyactive X שהוא מנוע הבנזין לרכבים בעל הניצולת הגבוהה בעולם.

אז הבעיה עם המנוע היחסית חדש SkyActive-G, זה שיש מנוע יותר חדש ממנו? שגם עולה הרבה יותר?

לפני כשעה, פבל כתב:

ההודעה שלך הועברה לגורמים הרלוונטיים בצ'מפיון. הם אמרו "יודעים ויתוקן", אבל אני עדיין בעד שאנחנו ניקח על זה קרדיט :lol:

חופשי מגיע :)

אז מה זה אומר? הדינמיק מגיעה עם Full LED והסטייל עם Matrix Full LED או ששתיהן עם Matrix?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Asaf-R כתב:

רגע, אז מחיר גרסת הבסיס עם מנוע 1.0 זהה למחיר הגולף עם מנוע 1.5?

אם הגולף הזו עולה 135 אלף שקלים, אז כן. אלא אם כן הסקודה עולה שקלים אחרים ששווים פחות.

ואם ברצינות, זה לא כזה מופרך, מדובר במכוניות מדורות שונים, והגולף בוודאי תהיה חזקה יותר, אבל אני בכלל לא בטוח שהאוקטביה החדשה נופלת מבחינת איכות, נוחות, בידוד וכו' מהגולף הקודמת.

לפני 1 שעה, Parkour_man כתב:

האם ידוע מתי תנחת הדגם VRS ? 
האם תגיע גם בהיצע אני בכוונה מדייק בצבע אפור בטון ? 

לצערי אני עדיין לא יודע את התשובה לאף אחת מהשאלות האלה. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שסטינו לפורום כלכלה, תמחור ושיווק נחזור לרכב.

אותי הם איבדו כשהורידו את הפקדים המכניים למזגן. לגבי כל השאר צריך לראות אותה בפועל כי לפעמים דברים נראים נפלא על הנייר ויש בהם איזה משהו דפוק שלא מופיע בשום מקום.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, nomad21 כתב:
להלן המחירים של האוקטביה החדשה במבצע הקרוב champions 72
https://www.skoda.co.il/wp-content/uploads/2020/08/mimun.pdf

יש לך גישה גם למחירי פולקסווגן וסיאט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

אותי הם איבדו כשהורידו את הפקדים המכניים למזגן. 

ואת פתחי המיזוג הורידו לגובה הברכיים! מעניין איך זה מתפקד ביום חם והאם צריך ללבוש שרוולים ארוכים כי האוויר של פתח המיזוג השמאלי מרכזי, זורק אוויר ישירות על היד הימנית שאוחזת בהגה. הנדסת אנוש, הייתה אחת החוזקות של הקונצרן, ופה נראה שהם התלהבו התלהבות יתרה ממסכים חכמים.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את המגב האחורי הורידו. כמו בפוקוס, גם כאן בעקבות מעבר למתג הילוכים - שליטה ידנית בהילוכים אפשרית רק בגרסה הספורטיבית - DYNAMIC ו- ST LINE בהתאמה.

בתחית השנה האזרחית הזמנתי אוקטביה 1.5 דור 3 (ליסינג מהעבודה), לאחר חשיפת מפרט אוקטביה דור 4 וכמי שגרסת הליסינג הבסיסית היא הרלוונטית עבורו, אני שלם יותר עם הבחירה.
כמובן שלא הייתי מתנגד לקבל בלם יד חשמלי וכניסה והנעה ללא מפתח, אבל אלה הם וויתורים זניחים לעומת העוצמה של מנוע 1.5 לעומת המנוע הקטן 1.0 שמוצע בדגם הבסיסי של הדור הרביעי.

(את מצלמת הרוורס השלמתי בעלות סבירה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mike808 כתב:

יש לך גישה גם למחירי פולקסווגן וסיאט?

בקישור: https://bit.ly/2YE81jl

פולקסווגן: 9000 על הגולף ו-10000 על הטיגואן בסיאט זה רק על שני דגמים, אטקה 1.5 סטייל וארונה FR, אבל ההנחה נאה. 

יצא לי לנהוג לאחרונה במספר דגמים עם פתחי מיזוג נמוכים, לי זה לא ממש הפריע אבל זה כן פחות אידיאלי.

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להיות קרוב לאולם של סקודה , אז קפצתי לראות.
במציאות נראית הרבה יותר טוב מהדגם היוצא, עיצוב יותר קוהרנטי וזורם ועדיין שומר על הזויות החדות המזוהות עם סקודה.
הפנים מרגיש פחות שונה מהדם היוצא, יש שינויים בולטים, כמו העיצוב החדש של ההגה, צמצמום פקדים לטובת מסך מגע והמעבר למתג קטן במקום ידית הילוכים אוטומטית( סתם תופסת מקום מיותר לדעתי, אבל בדגמים שאין משוטים מאחורי ההגה בטח יפריע לחלק מהנהגים).
מבחינת איכות חומרים ההתקדמות אינה משמעותית , רוב תא הנוסעים כולל פלסטיקה קשיחה , ויש מקומות טעונים שיפור מבחינת איכות הרכבה ויש עיטורים שמרגישים זולים.
המרווח במושב האחורי מצויין , ותא המטען ענק כמצופה מאוקטביה. 17e1aaf67f9283ed1ec1902e5cb8ca60.jpg28962304e3beb559c635a478e43ca55f.jpg6007f1558f91b432ead395f09468decb.jpgf3f7d9b8aee050cca1412c6754180023.jpgf68e56a642164704ffe51f6fa43befa5.jpg463f237dd7dbde9b9e5889eabe51e6c9.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את הסיד דיזל. 
חשבתי שכבר אין.
אם כך יש עוד משפחתית ידנית. אבל ההיצע דל ואין בכלל סדאן.
לא שאני מעדיף סדאן או בנזין אבל זה מבוקש.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הבוקר בצ'מפיון. נתנו לי הצעה על 1.5 אמבישן במבצע 'חבר' כולל איתוראן ושנה שלישית ב138 על הכביש כולל אגרה. מה דעתכם? צפי הגעה פברואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...