Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה החדשה - תחילת שיווק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מסכים שהיא נראית טוב מהדגם הקודם. לדעתי יש בה משהו מאוד יונדאי ואני לא חובב של העיצוב שלהם.

ההגה עם שני ה"רדיוסים" העלה בי מעט קיא. איפה השלישי?!
תא הפנים נראה בסדר, אבל חסרה משענת יד?

חוץ מכל אלו, לדעתי היא תהיה מכונית טובה מאוד כמו קודמתה. אני חושב שהמחיר בסדר. אני לא הייתי שם אותה בטופ לרכישה אצלי, כי היא קצת נופלת בין הכיסאות בשוק הישראלי, אבל סך הכל כרכב ליסינג להייטקיסט התורן או המונית לנהג חובב המותג היא תהיה אחלה, אני בטוח.

עוד מששפחתית מצוינת בשוק, לא רואה פה משהו רע.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.8.2020 בשעה 07:39, Night Driver כתב:

אותי הם איבדו כשהורידו את הפקדים המכניים למזגן. לגבי כל השאר צריך לראות אותה בפועל כי לפעמים דברים נראים נפלא על הנייר ויש בהם איזה משהו דפוק שלא מופיע בשום מקום.

גם בקאמיק שנהגתי בה בהקשה העולמית היתה מערכת בקרת האקלים הזו ואני חושב שזו אימפלמנטציה מעולה. מתחת למסך יש פס מגע שאתה יכול להעביר עליו את האצבע (לא משנה מאיפה לאיפה, חשוב רק הכיוון והמרחק) והוא משנה את הטמפרטורה של בקרת האקלים. תכלס ביננו, לא צריך יותר מזה. למי שממש ממש רוצה לשנות את מהירות המאוורר, זה דורש כניסה לתפריט דרך המסך, אבל אני חושב שזו דרך מצוינת לחנך את הנהג העצלן להבין שהוא לא צריך לגעת במהירות המאוורר.  

בתאריך 27.8.2020 בשעה 09:46, mottis כתב:

כמו בפוקוס, גם כאן בעקבות מעבר למתג הילוכים - שליטה ידנית בהילוכים אפשרית רק בגרסה הספורטיבית - DYNAMIC ו- ST LINE בהתאמה.

צודקים. אם אתה לא לוקח את הגרסה הספורטיבית, לא מגיע לך לשלוט בהילוכים ידנית 😅 רוצה לשלוט ידנית? בוא, תראה שאכפת לך, קח את הגרסה הפחות נוחה. אי אפשר שכווולם יקבלו את האופציה להעביר הילוכים ידנית סתם ככה בלי שהם הראו מינימום של רצון להשקיע/להקריב קצת בשביל זה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פלאפים להעברת הילוכים בכל הגרסאות?

ה- 1.5 אמבישין נראית הגירסה הכדאית ביותר.

נמכרת במחיר מחירון של 141 אלף ₪ ומאובזרת יפה ובאופן קרוב לרמות אבזור גבוהות של רכבים מקבילים.

ה- 1 ליטר אמבישין נמכרת בפער קטן מדי 135 אלף ₪ והשילוב של גיר שממהר לעלות הילוכים עם המנוע הזה לא מוצלח (בייחוד אם אין שליטה ידנית).

ה- 1.5 ליטר סטייל נמכרת בפער גדול מדי 155 אלף ₪ ומציעה תוספות אבזור שבשבילי חלקן לא מהותיות, חלקן מיותר, חלקן גורע ועל חלקן לא הייתי מוסיף את פער המחיר הנדרש. התוספות בגירסת הסטייל הן משטח טעינה אלחוטי, שליטה על הטמפרטורה מהמושב האחורי, ניטור שטחים מתים, חיישני חניה מלפנים, חישוקי 18, מסך מגע בגודל 10, גימורי כרום ותאורת מטריקס ולוח מחוונים וירטואלי.

גירסת הדיינמיק מיותרת לחלוטין לדעתי, מדובר ברכב לא ספורטיבי, עם מתלה אחורי בתצורת קורת מתח שכבר נמצא בעמדת נחיתות בסיסית מבחינת נוחות, למה להקשיח אותו עוד יותר? 

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, green כתב:

אין פלאפים להעברת הילוכים בכל הגרסאות?

אני זוכר שהתייחסו לזה במצגת, אבל אני לא זוכר אם נאמר שזה קיים בכל הדגמים או רק בדיינמיק. אני אשאל ביום ראשון את הגורמים הרלוונטיים ואחזור עם תשובה ברגע שתהיה לי.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, dor_xd כתב:

דבר נחמד שראיתי ברכב זה שקע usb c
ליד המראה המרכזית למצלמת דרך שלא צריך להעביר חוט ברכב

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

מצלמת דרך לא מקבלת הזנה מהמצית סיגריות בדרך כלל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הבוקר בצ'מפיון. נתנו לי הצעה על 1.5 אמבישן במבצע 'חבר' כולל איתוראן ושנה שלישית ב138 על הכביש כולל אגרה. מה דעתכם? צפי הגעה פברואר.

את זה אני לא מבין- משיקים דגם שחלק ממנו זמני האספקה הם של 6 חודשים!
ואני חשבתי שימי ה-DL עברו.
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הספיציפי, ההמתנה של זמני האספקה משתלמת כי תקבל רכב בשנת דגם חדשה יותר ובהנחה מסוימת.

מנועי הבנזין של האוקטביה שישווקו בישראל הם etsi (שזה די הפתעה, אולי דירוג הזיהום שלהם נמוך יותר ולכן המיסוי עליהם נמוך יותר והיה משתלם ליבואן להביא אותם).

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע . שימחת אותי . אם האוקטביה קיבלה את מנועי ה eTSI אז סביר להניח שגם הגולף תגיע עם מנוע זה . עכשיו רק נותר לנחש כמה היא תעלה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת אם מנועי ה eTsi יאפשרו תחילת נסיעה או זחילה בפקקים על הסוללה/מנוע חשמלי בלבד. אם כן, האם זה יאפשר אמינות טובה יותר של הגיר DSG7 היבש (בהנחה שעיקר השחיקה מתרחשת בזחילה בפקקים ותחילת נסיעה). האם יש איזשהוא מידע או הסבר בנידון?  עיקר החשש של ברכבים של הקונצרן זה הגיר (מדבר מנסיון מר....).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת דרך לא מקבלת הזנה מהמצית סיגריות בדרך כלל ?
מקבלת מאיפה שמחברים חוט..
מהמצית זה ממש מטרד
עדיף לקחת מהפיוזים ואז להשחיל בקורה של הדלת

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...