Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונה ביתית לשטיפת רכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל חברי הפורום הנכבדים

בכל פעם שפניתי אליכם עזרתם לי מקווה שגם הפעם...

באיזור שאני מתגוררת והיכן שאני מחנה את הרכב לצערי ציפורים כגון עורבים ויונקים מעופפים שהם עטלפים מחבבים מאוד להטיל את צרכיהם על הרכב (הלבן) שלי.  מאחר ואני לא מנקה מיד את השלשלת הצבע של הרכב שלי כבר נפגם.  מכון השטיפה מרוחק ולא פועל בכל שעות היום ואני מתקשה לקחת את הרכב לניקוי בתדירות גבוהה (אני גם לא מחבבת בלשון המעטה להיכנס עם הרכב למכונת השטיפה). במשך כשנה נקיתי את הרכב לבד אבל זה לא היה לי נוח בכלל (דליים כבדים, קשה לי להגיע לגג הרכב,  מצריך מאמץ גדול מבחינתי וגם הניקוי שלי לא היה מוצלח במיוחד). כתוצאה מכך אני רוצה לשאול את חברי הפורום הנכבדים שאלה :

האם קיימת מכונת שטיפה קטנה (אולי בקיטור אולי בטכנולוגיה אחרת) לניקוי הרכב באופן לא יסודי אך בתדירות גבוהה? אם יש כזו האם חברי הפורום הנכבדים יכולים להמליץ לי עליה?

אני אשמח למכונה שכל כמה ימים אנקה באמצעותה את השלשלת או הנשורת מהעץ וגם את השמשות המכוסות אבק - כך לא יפגע הצבע וגם אוכל לראות טוב יותר דרך השמשה.

תודה רבה 

שמחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבעיה העיקרית שלך היא לשלשת ציפורים או נשורת עץ או אבק, ממליץ לך לפעול כמוני ולשמור ברכב בקבוק חצי ליטר של APC (All Purpose Cleaner) מדולל עם מטלית מיקרופייבר בבגאז'.

משפריצים מעט, ומנגבים. ממש פשוט ויתן לך פתרון. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שגרניק יענה לך על הדרישה. אבל זה ידרוש ממך חקירה די מעמיקה לפני הקניה, וקחי בחשבון שרוב המוצרים ה"רציניים" יהיו גם די כבדים (אך עם גלגלים לנשיאה).

אפשר לחבר גם foam gun שבכלל עושה את החיים קלים יותר.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חיפשתי פתרון בכדי לשטוף את הרכב בצורה עצמאית ולא יסודית מדי ברמה של דיטיילינג,בתנאי שאני גר בבניין קומות ללא נקודות חשמל ומים בחצר.
רכשתי גרניק נטען של Worx + סוללה נוספת של 20V 2.0 A/H ו2 מכלי מים של 20ליטר.
זה עושה יופי של עבודה במאמץ של 20 דק +/-.
מרטיבים, מזלפים קצף סבון עם הפיה שכלולה בקיט של הגרניק, שוטפים ומנגבים.
כמובן שאין מה להשוות בין עוצמת סילון המים שגרניק נייד מייצר מול גרניק שמוזן משקע, אבל שטיפות שבועית שגרתית ניתן לעשות בכיף ומהר.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fraysa: ניקוי עם מטלית מקרופייבר לא עונה על מה שאני מבקשת מאחר ואני לא רוצה שתהיה לי מטלית עם לשלשת עטלפים ברכב (גם נייר סופג בשילוב חומר לא עונה על הדרישות מאחר ולעיתים הלשלשת במקום גבוה בגג שקשה לי להגיע אליו).

motek: לגבי foam gun - אני רוצה לדעת איך מורידים את הסבון אחרי התזתו.

anton ratner: לגבי מכונת השטיפה בלחץ 20 ליטר זה משהו כבד - האם אתם מכירים מכונת שטיפה קטנה ניידת ושתעשה את העבודה?

סליחה על השאלות הרבות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשור למטה בדיוק על מה שאתה צריכה.

לניקוי שלשלת צריך להחזיק ONR מהול מוכן בתרסיס. (יש עליו שרשורים רבים גם בדביק)

רצוי לרסס מעל  השלשלת שהיא עדיין טרייה ולא התייבשה, כי היא משאירה נזקים מעל הצבע (צריבות של חומציות)

על ידי ריסוס וניגוב בעדינות עם מטלית. או ריסוס ולחץ מים מגרניק. (שוב, שזה לא ייבש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, שמחהששון כתב:

motek: לגבי foam gun - אני רוצה לדעת איך מורידים את הסבון אחרי התזתו.

את יכולה לחפש ביוטיוב אנשים שמסבירים איך לשטוף רכב אם את רוצה להשקיע ולקבל הסבר מפורט.

בתכלס את יכולה ללהתיז את הסבון על כל הרכב, לעבור עם ספוג על כולו ואז לשטוף עם גרניק.

* סבון רכב איכותי (שמיועד ל- foam gun) יניב תוצאות מרשימות הרבה יתר מסבון סטנדרטי. את גם תראי שהוא ירים לך חלק מהלכלוך שעל הרכב עוד לפני שתעברי עם ספוג.

דבר נוסף, חפשי סבון עם קצף כמה שיותר סמיך כדי שישאר על הרכב ולא יישפך לרצפה ישר אחרי ההתזה.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 20 ליטר ל WORX זה רק הדלי . אפשר לשאוב גם מדלי של 2 ליטר . מה שרוצים. ואפשר גם לחבר ליציאת מים עם צינור ה WORX עצמו שוקל איזה קילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...