Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התראות קוליות במערכת בטיחות DS3

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מישהו יודע האם אפשר לגרום למערכות הבטיחות של DS3 להתריע נניח על סטיה מנתיב כאילו הם "מובילאיי"? 

בהגדרות לא מצאתי. גם לא ב3008 שיש לי (הממשק/מערכות די זהים)

מסתבר שלבני הגיל המבוגר יותר קשה לשנות הרגלים (ולא יעזור כמה שאני מסביר לאמא שלי שתיקון סטיה אקטיבי בהגה זה שיפור על התזמורת של מובילאיי. היא רוצה את הרעש שהיא רגילה אליו)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה אחד שהקים חברה שנקראת AI אם אני זוכר - אותו ההאקר הצעיר שבנה לטסלה את המערכות האוטונומיות שלה - הוא פתח בקיצור חברה משלו והוא פיתח את אותה המערכת לכל רכב שיש לו בקרות בטיחות מתקדמות כמו קרוז אדפטיבי, בלימה אוטומטית וסטיה מהנתיב 

הוא מציע את זה לכמה יצרנים כמו סובארו למשל (מערכת הEYE SIGHT שלהם תומכת בזה) ואז הרכב הופך לאוטונומי. 

תנסה להריץ על זה חיפוש - לך תדע אולי הוא מספק פתרונות גם לPSA 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...