Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי להורים ושני ילדים עד 60 אלף

iseif
שימו לב! השרשור הזה בן 1379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

רוצה להתייעץ בקניית רכב. מ 2005 ואני עם רכב חברה. עכשיו עברנו לעבוד מהבית ולכן החלטתי להחזיר את רכב הליסינג שלי (סקודה קודיאק 2018) ולקנות רכב משפחתי. אני חושב להשקיע עד 60 אלף שקל ומחפש רכב לזוג הורים ושני ילדים, ילדה בת 4 שנים ותינוק בן חודשיים.

הסתכלתי ביד2 וראיתי שבסכום כזה אפשר לקנות אאודי A4 אבל הבנתי שלאאודי בשנים 2010-2011 יש בעיות עם צריכת שמן ובאאודי שנת 2012 יש בעיות בגיר. את האמת אהבתי את הצורה של האאודי. אני לא רוצה פולסווגן או סקודה.

מה אתם חושבים ומציעים לי לקנות?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Roycohen1979 כתב:

מה אתה מחפש מהאוטו מלבד מושב אחורי ?

כמה אתה מתכוון לנסוע עליו והאם נסיעות בעיקר עירוניות או שהאוטו יוצא מהעיר באופן קבוע ?

אני מחפש רכב חזק ונוח והכי חשוב אמין.. אני גר באיזור הררי בצפון ויש הרבה עליות ויש מצב שאחרי הקורונה אעבוד יום-יומיים מהמשרד בנתניה כך שתהיה נסיעה מהצפון לנתניה. לכן חשבתי על רכב גדול וחזק.. חשבתי עם אאודי A4 או הונדה אקורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A4 יכולה להיות לא פשוטה לאחזקה, לדעתי אבל זה שווה בדיקה של מקצועני ואגיות היא גם כוללת את גיר הdsg7 הידוע לשמצה בשנתונים אליהם אתה מכוון.

ההונדה אקורד פלנטרית ואטמוספרית ואמורה להיות אמינה יותר אבל גם היא יקרה לאחזקה וצמאה.

נסיעוצ כאלו שווה לך לשקול רכב דיזל שיהיה חסכוני יותר, אמין יותר בקילומטראז גבוה שיצטבר לך ועם זמינות כוח עדיפה בעליות.

רנו מגאן דיזל יכולה להיות אחלה קרוזרית שגם תדע לפנק וגם תהיה נוחה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, A4 מתיישנת זה ממש לא מה שאתה מחפש - עלויות התחזוקה לא יהיו נמוכות (בטח לא בנסועה גבוהה). אקורד אטמוספרית, למרות נתון הספק גבוה, לא תרגיש מאוד חזקה, וכננראה תהיה יחסית צמאה.

מגאן דיזל יכולה להיות יופי של אפשרות, אבל יש לה גיר רובוטי עם עלויות תחזוקה נלוות.

במקומך הייתי מחפש 308 סטיישן - בתקציב שלך אפשר למצוא אחת מ-2017 ולקבל חיסכון יחסי בדלק, אמינות סבירה (בטח עם קנית אחת מסוף 2017, וגם אם לא - אם הוחלפה רצועת תזמון בזמן), נוחות ולא מעט מרווח. זו לא קודיאק חדשה, תצטרך להתרגל - אבל בתקציב כזה, זה לא מעט רכב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רכבים גדולים לא מפחידים אותך ואתה מחפש רכב מקטגוריית המנהלים פיגו 508 אחרי 2014 יכולה להוות אחלה תמורה.

מנוע וגיר אמינים 165 כ"ס ובתקציב של 60 אלף שקל תוכל למצוא אחת מ2016+ מתוחזקת היטב שלא נסעו בה הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים.. אני יותר מחפש רכב מנהלים.. הפיגו 508 נראית טוב.. מה עם טויוטה אוונסיס? או אם בסוף אלך בכל זאת על פולסוואגן איזה רכב מומלץ? בטווח מחירים של עד 60אלף ושלא יצטרך הרבה תחזוקה ומוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה מעט שונה:

ממליץ לך להסתכל על הסופרב דיזל.

הרכב אומנם גדול אבל דווקא אחרי הקודיאק לא נראה לי שתתרגש מהגודל שלו, היתרון של הדיזל בא בדמות חסכון בדלק, מומנט גבוהה ואמינות שנחשבת גבוהה.

יתרון נוסף הוא שדגם הדיזל משודך לגיר ה-DSG6 שנחשב אמין וככל שאני מבין החסרון הגדול שלו הוא שצריך להחליף שמן כל 60k km (סיפור של מעל 1000₪)

נ.ב תוכל למצוא גם פולקסווגן פאסאט דיזל עם אותו שילוב מנוע גיר

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד בינונית מבחינת ביצועים ביחס לשילוב של מנוע טורבו עם גיר פלנטרי או רובוטי כפול מצמדים.

מקבוצת VAG תבדוק סופרב או פאסאט, אבל תצטרך סבלנות למצוא אחת טובה בתקציב הזה לדעתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, dorsht כתב:

מאוד בינונית מבחינת ביצועים ביחס לשילוב של מנוע טורבו עם גיר פלנטרי או רובוטי כפול מצמדים.

מקבוצת VAG תבדוק סופרב או פאסאט, אבל תצטרך סבלנות למצוא אחת טובה בתקציב הזה לדעתי.

איזה שנה לחפש? לא תהיה לי בעיה להוסיף עוד קצת כסף בשביל שקט נפשי וחיסכון דלק ושמן..

לפני 14 דקות, shakedi כתב:

הצעה מעט שונה:

ממליץ לך להסתכל על הסופרב דיזל.

הרכב אומנם גדול אבל דווקא אחרי הקודיאק לא נראה לי שתתרגש מהגודל שלו, היתרון של הדיזל בא בדמות חסכון בדלק, מומנט גבוהה ואמינות שנחשבת גבוהה.

יתרון נוסף הוא שדגם הדיזל משודך לגיר ה-DSG6 שנחשב אמין וככל שאני מבין החסרון הגדול שלו הוא שצריך להחליף שמן כל 60k km (סיפור של מעל 1000₪)

נ.ב תוכל למצוא גם פולקסווגן פאסאט דיזל עם אותו שילוב מנוע גיר

איזה שנה לחפש שאין שם בעיית שמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מכוון למנוע 1.4 עם 150 כ"ס, ממה שאני מכיר הוא נחשב מנוע אמין.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מתכוון לעניין החלפת השמן היקרה יחסית, לא מדובר בבעיה אלא מרווח טיפולים בגיר שנמצא ברכבים הללו.

מדובר בגיר היותר מוצלח מבין דגמי ה-DSG, הוא בעל קלאצ׳ים רטובים לעומת רוב גרסאות הDSG7 שמצוידות בקלאצ׳ים יבשים.

עקרונית DSG6 יודע לעמוד במומנטים גבוהים יותר ונחשב לגיר אמין ומוצלח, כמו שאמרתי החסרון זה שמרווח הטיפולים בו קובע החלפת שמן כל 60 אלף ק״מ.

חשוב לציין שהגיר הנ״ל לא מגיע רק עם דגמי הדיזל אלא עם רוב דגמי הקונצרן בעלי מנועים עם מומנט גבוהה מ-25 קג״מ (יכול להיות שהנתון לא מדוייק, אל תתפוס אותי במילה).

עקרונית אם תמצא סופרב או פאסאט עם מנוע 2.0TSI הן גם אמורות להיות מצויידות בגיר הזה.

מבחינת שנתון, תצטרך לעזר בסבלנות אם אתה מכוון לדגמי הדיזל, רוב המכירות היו למוניות ויקח זמן למצוא רכב עם ק״מ נמוך, לדעתי עדיף שנתון כמה שיותר גבוהה אבל הייתי מתפשר על רכב עם נתונים טובים.

כמו שאמרו שאר חברי הפורום, רכבי קונצרן VAG לא ״זולים״ לתחזוקה, בטח שלא הדגמים היקרים יותר / רכבי אאודי.

אני לא בטוח שברמת התחזוקה סקודה סופרב תהיה זולה יותר מאאודי A4 אם תטפל במוסכים הנכונים, אבל כמובן שזה תלוי בגרסה של הA4 שתמצא

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו גם מעט סופרב שנמכרו איפשהו בתחילת העשור הקודם (לא זוכר בדיוק מתי, יכול להיות 2011-2012) עם גיר אוטומטי פלנטרי של 6 הילוכים.

כמדומני שודכו ל-1.8TSI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, dorsht כתב:

היו גם מעט סופרב שנמכרו איפשהו בתחילת העשור הקודם (לא זוכר בדיוק מתי, יכול להיות 2011-2012) עם גיר אוטומטי פלנטרי של 6 הילוכים.

כמדומני שודכו ל-1.8TSI.

רק שהמנוע שם רחוק מלהיות שיא האמינות 

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על אמינות המנוע.

זה אכן לא נחשב מנוע להיט מבחינת אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...