Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההיגיון מאחורי מחירי הג'ולייטה תלתן?

Adani
שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמעט כל הג'ולייטות תלתן מוצעות למכירה בסביבות ה30 אלף מעל המחירון המשוכלל שלהם.

מישהו יודע אם זה המחיר שהן גם נמכרות בו? יש איזה היגיון במחירים המאוד גבוהים האלו שצריך לקחת בחשבון?

נשמע לי קצת מופרך לקנות רכב כזה ב20-30 אלף שקל מעל המחירון... אני טועה? אני מסתכל רק על רכבים סטוק אם זה משנה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כידוע, עסקה מתבצעת אם המוכר והקונה מגיעים להסכמה.

זכותו לפרסם באיזה מחיר שהוא רוצה.

יפרסם חודש, חודשיים, ישלם ביטוח בזמן הזה, המחירון יורד כל חודש,

ובסוף, אם לא יצליח למכור- יתפשר.

אתה בטוח במה שאתה אומר? מה המחירון? 30000 שקל מעל המחירון 

נשמע הזוי ותלוש מהמציאות.

חשבת על גולייטה עם 170 כ"ס?

מחזיק אחת כזו, לפקקי הארץ לי מספיקה בהחלט.

• רעיון טוב! 1

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודאי שהמחירון לא קובע ושמדובר בהסכם בין המוכר לקונה, זה בהחלט מובן.

אך כפי שאמרת, זה די הזוי ותלוש מהמציאות, אם תסתכל על המחירון של כל המודעות כולם מנסים למכור ב20-30 אלף יותר ממחיר המחירון ואני מנסה להבין אם אכן יש הצדקה לשלם ככה או שזה פיתיון כדי לקבל קצת מעל מחירון.

לדוגמה רכבי תלתן שנתון 2015, אפילו לונץ אדישן, המחירון המשוקלל שלהם בסביבות ה80 אלף, כולם מפרסמים מעל 100. תלתן 2010-12 רכבים ״שחוטים״ על הנייר מוצעים ב80 אלף, אפילו במעל 100 אלף כאשר המחירון של 2012 הוא 50 אלף.

אני פשוט לא יודע איך לגשת לזה אפילו, אני רוצה לדעת האם הם באמת נסחרים במחירים המוגזמים האלה.

חשבתי בהחלט על ה170 ואני עוד מחפש, אני יודע שזה נשמע מצחיק אבל דווקא אבא שלי הוא זה שרוצה שאקנה את התלתן ולכן אני בוחן גם את זה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לך הגיוני תלתן 2015 לאנץ' אדישן ב80 אלף?

זה מחיר לג'ולייטה 1.4 170 מ-2016 במצב טוב.

רק תראה מחירון גולף GTI 2015 ותבין כמה הזוי המחירון הזה.

או מאזדה 3 2015 (80 אלף גם, נשמע הגיוני?)

המחירון נקבע על ידי אדם בשם לוי יצחק, שמנהל ארגון רקוב שהוא מונופול בתחום, שכל קשר בינו לבין שוק הרכבים יד שנייה מקרי בהחלט.

עריכה אחרונה על ידי Shay_u
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם משהו היה נראה לי הגיוני לא הייתי שואל. 😅

השאלה שלי היא האם אנשים באמת משלמים פי 2 ממחיר המחירון (או 30 אלף יותר לצורך העניין)?

גם במחירון של יד 2 שאמור להסתמך על קניות ומכירות שבוצעו המחיר מאוד דומה למחירון, גג 5 אלף יותר.

לדוגמה בנאדם שמבקש 110 אלף ש״ח על תלתן שנתון 2012 זה לא נראה לי סביר בכלל, אני מנסה להבין קצת את השוק ולאן בערך להתכוונן כשאני מנסה לבצע עסקאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי אם נשמעתי תקיף, המחירונים לא הגיוניים בעליל!

אולי זו גם הסיבה שיש רכבים יחסית הרבה זמן למכירה. מוכרים שלא מוכנים להתפשר, קונים שחושבים שעובדים עליהם.

תלתן 2015 L.E לדעתי שווה באיזור ה110/105.

תלתניות ישנות יותר (2012,13) אולי 60 אלף תלוי במצב שלהן (לרובן יש סדק יפה בדשבורד בגלל כרית אוויר נפוחה.)

תתקין את התוסף לכרום שמראה ביד 2 מחיר של רכב ספציפי לאורך זמן הפרסום שלו ביד 2, ככה תוכל לזהות מוכרים נואשים (או רכבים בעייתים) ותראה גם את הירידה בדרישה של המחיר המבוקש לאורך זמן מסוים.

ככה אולי תוכל לקבל אינדיקציה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה מצחיק אבל אני עושה את המעקב הזה לבד על רכבים שאני מעוניין בהם.

איפה אני מוצא את התוסף הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי, יש לזה קצת פאקים אבל זה באמת אחלה של כלי.

הבעיה היא שאני עדיין לא ממש מבין את התמונה הכללית ואיך התלתנים נסחרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...