Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג מערכת שמע bmw

shlomitu
שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, BEEKER כתב:

לגבי צביעה של הטבעת כדי להגן ממים בדלת?

אני רק רוצה להזכיר שהרמקול מותקן בצד הפנימי של הדלת,

ולא אמורים להגיע לשם מים כפי שתואר כאן.

לפני 8 שעות, BEEKER כתב:

כרגיל, הידע שלך נתמך על תאוריה בלבד. אם היית מפרק את הרמקול ביום גשום היית מגלה שהוא רטוב, בכל דלת נכנסים מים לכן יש פתחי ניקוז בתחתית הדלת. ברכבים מסויימים יש הגנה בצורת ניילון (או פח סגור דוגמאת גולף), על מנת למנוע פגיעה של מים בדיפון עצמו.  לגבי הצבע,  הוא רק לאסתטיקה (לפעמים מעט הגנה). ברכבים מסויימים קורה שסוגרים את הדלת ורואים את העץ, לכן אני צובע את העץ.

לרמקול צריך בסיס טוב ואתה ממליץ על פלסטיק?

עם שאר הדברים שכתבת בנוגע להבאת ציוד התקנה למתקין  לשם שינוי אני מסכים...

נ"ב 

נכתבו פה כל מיני דברים לגבי תמחור, הניסיון הזה להפחיד לקוחות פוטנציליים מלהגיע אלי ע"י הסיבה "הוא יקר" הוא לא רציני, קצת פירגון לא יזיק, אני לא מכיר מקצוע בעולם שכולם מתמחרים אותו דבר וכולם באותה רמה.

אם בא למישהו להמליץ על מתקין אחר מוטב שלא יקשור אותי לעניין. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 11 שעות, shlomitu כתב:

זקוק לעזרתכם ולהמלצתכם על מגבר איכותי ולא יקר כדי שיתן עוצמה לרמקולים ולוופרים.

תודה

אתה יכול ללכת על המגבר הזה

https://www.alexsander.co.il/product/11512/pioneer-gm-dx-874

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, shlomitu כתב:

חברים בואו נחזור להושא השיחה, לאחר בדיקה הרמקולים והוופרים הותקנו וחובור כמדרש, הבאסים חלשים היות ול HU אין מספיק קוח "להניע" את הוופרים, מה שנדרש זה מגבר.

זקוק לעזרתכם ולהמלצתכם על מגבר איכותי ולא יקר כדי שיתן עוצמה לרמקולים ולוופרים.

תודה

תקציב? 

איכותי ולא יקר זו סטירה בד"כ אבל במקרה הזה אני דווקא חושב שלא בהכרח (תלוי מה זה לא יקר) - מגברים כמו מאסיב אודיו BX4, ארק אודיו סדרת XDI - לא יקרים במיוחד ונותנים תוצאות מעולות! 

• רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, AUDIO KING כתב:

אתה יכול ללכת על המגבר הזה

https://www.alexsander.co.il/product/11512/pioneer-gm-dx-874

המגבר הזה דיגיטלי?

ומה עדיף הפיוניר או מאסיב bx4 ?

ואיך הניפון td48 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר בטופולוגיה פול ריינג קלאס D 

על הניפון אני לא ממליץ ,המאסיב מגבר טוב וחזק.

הייתי עדיין הולך על הפיוניר מגבר בדגם DX החדש שלהם שהוא דגם משופר.

עריכה אחרונה על ידי AUDIO KING
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה המאסיב BX4 הוא חזק כי השתמשתי בו להגברת סנטר קטן בגישור וזוג אחוריים. 

אבל לאחרונה שמעתי אותו מגביר סאב וופר 10 אינטש וזוג קומפוננט אצל רכב של חבר והוא החזיק את הסטאפ יפה! 

הווליום היה מספק.

הסאב וופר היה מדוייק ונשלט היטב והסט נעים. 

המאסיב הוא מגבר שקט מאוד ואיכותי - הרבה יותר חשוב מזה שהוא גם מוצהר 120 וואט לערוץ. 

הXDI ידועים כמגברים מאוד שקטים וכן, גם חזקים - עולים יותר עד כמה שזכור לי אבל עדיין בתחום שמגבר הוא מאוד איכותי ועדיין מגיע בעלויות שפויות. 

את הJBLים והפיונירים היום אני לא מכיר - הJBL1000 בזמנו היה ברירת המחדל פחות או יותר אני מתאר לעצמי שהם רק השתפרו והשתבחו מאז ולא ההפך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצות על גבי המלצות,
בלי לנסות אפילו להבין מה הדרישות של הרכב הזה לאינטגרציה של מגבר לתוכו.
לכל ממליצי הבית כאן,
הידע היבש שלכם שמתחיל בניפון ונגמר בפיוניר לא תואם את הרכבים החדישים עם הדרישות שלהם,
חבל שאתם מטעים את האנשים שנכנסים לפורום הזה בשביל לקבל מידע!

אני מצטער מאוד על החדות, אבל הייתי חייב לפרוק הפעם!

זה חייב להפסיק למען הפורום הזה והמוניטין שלו.

חברים, פורום = ידע.
אם יש לך ידע תתחלק איתו,
לא יודע? אל תרשום כלום!

והויכוחים היחידים פה צריכים להיות על ״האמת״ ולא על ״מי צודק״.
אני כבר לא מדבר על הלכלוכים שעוברים כל גבול!

אני מצפה ״מאוד״ ממנהלי הפורום לקחת את הדברים לידיים ולהתחיל לסנן היטב את מה שנכתב כאן.

לפותח השרשור,
צר לי לעכזב אותך, אבל מגבר בסיסי אין לו מקום ברכב שלך,
לא מבחינת מה הוא יכול לתת לרכב ולא מבחינת מה הוא יכול לקבל ממנו.

המלצתי לך על יוסי לא בגלל שהוא עושה בניות יפות,
אלה בגלל שהוא יודע לגשת לרכבים האלה מהצד הנכון ולהתאים להם מוצרים שיתאימו מכל הבחינות.

התקנת ״רחוב״ לא טובה לרכב שלך,
השיטה לחבר פלוס ומינוס ויללה בלגן לא עובד ברכב הזה, אתה רק תתעכזב מכל מהלך לא מחושב שחייב לכלול בתוכו את סוג הרכב והדרישות שלו.

וכן, אני מדבר מניסיון, לא של רכב אחד או שתיים, אלה של יותר מ20 רכבים בדיוק מהדגם שיש לך!

(חשוב לציין שאני נמצא בפורום בגלל האהבה שלי לתחום, והידע שיכול לעזור לאחרים וגם ללמוד משהו מהחברים כאן, אבל בשום פנים לא בקטע מסחרי, דבר ראשון בגלל שאני מכבד את כללי הפורום, ודבר שני בגגל שאני לא צריך את זה)

בהצלחה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SEMI תודה - וההא\ערה במקום. 

יש דברים שאני יכול לערוך ויש דברים שלא - השרשור הזה בהחלט סטה מהנתיב שלו וטוב שחזרנו לכאן. 

יחד עם זאת למטבע יש שני צדדים ויש כאן מגבלות משני צידי המטרס (לא מהצד הניהולי או הפורום הכוונה). 

אבל עכשיו אבקש ממך לפרט מדוע התקנת מגבר חיצוני על הרכב הזה תהיה פתרון לא טוב - נמק, תחלוק את הידע. 

ורק בכדי להיות ברור - אני לא מתיימר להכיר את הרכב, פותח השרשור הגיע למסקנה שזה הפתרון שהוא מחפש ולכן נתתי לו המלצות. עניתי לו על השאלה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחדד את הדרישה שלי, מבחינתי השמע מהקומפוננטים מספיק בהחלט, הן בעוצעה והן באיכות.

אולם הוופרים לא נותנים מספיק באס היות ואין להם  מגבר "שידחף" אותם.

כל מה שאני רוצה זה יותר באס, זה הכל, אני לא מחפש מערכות שמע ברמה מטורפת אלא איכות טובה )כמי שיש לי עכשיו - מבחינתי( ועוד באס שחסר לי כרגע.

לכן אני מחפש מגבר שיעשה את העבודה יהיה אמין ושקט( ללא רעשי רקע וכו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.7.2020 בשעה 13:41, lanosforce כתב:

סדרת פרימה מביט אודיסון שיכולות להציע חבילות סאונד לרכבים גרמניים. 

ויש לך גם את MATCH מבית אודיו טק פישר שיכולים להציע פתרונות של חבילות סאונד לרכבים גרמניים. 

תחפש באתר של אודיסון SOUND PACKAGE

Semikimo כדאי שתגלול אחורה לפני שאתה מגיב,

מכיוון שחברי פורום מוערכים העלו פתרונות סאונד מוכנים של אודיסון ופישר,

כבר בתחילת השרשור.

לזרוק סיסמאות ולפסול מגברים של פיוניר, jbl או כל מגבר "בסיסי" אחר, זה ממש לא לעניין.

אני באמת אימצתי את מחשבתי, ולא הבנתי מה זה לדעתך מגבר "בסיסי".

כולנו מסכימים שהוא לא הולך לחבר מגבר של קונקורד עתיק או V15 חדש ב280 שח?

אתה חושב שצריך אודיסון פרימה?

נהדר,

זה לא פוסל מגברים אחרים כמו זאפקו.

לגבי המלצות:

Semikimo, זה לא הגיוני להמליץ לפות"ש על מתקין אחד (טוב ככל שיהיה) ובמקביל לפסול הרבה מתקינים אחרים עם ניסיון וידע משלהם, זה לא לעניין.

זה פשוט זלזול במתקינים אחרים, שמן הסתם נפגשו פעם או פעמיים בחייהם עם רכבים יוקרתיים.

רק כדי לסבר את האוזן semikimo, לא כל המתקינים האחרים בארץ עושים "התקנות רחוב" או מחברים פלוס מינוס ויאללה ביי, כמו שכתבת.

יש מספיק מתקינים שהייתי שם את הרכב שלי בידיהם ויודע שהמערכת תהיה מעולה.

טענת שהרכב מסובך?

יכול להיות שאתה צודק, וגם אני לא הייתי מפקיד את הרכב בידי מתקין חסר ניסיון, אבל מפה ועד לשלוח רק למתקין בודד, המרחק גדול.

דבר נוסף וחשוב, אם יש לרכב הזה "בעיות" באינטגרציה אז אפשר לכתוב אותן בפורום ולשתף אותן.

"בעיה" חיבור סט קדמי:

זה שיש ג'ימפור בסט הקדמי זה לא בעיה שמתקינים עם ניסיון לא יוכלו לפתור.

אתה בטוח יודע שאפשר לעקוף את הג'ימפור ולהעביר חיווט נפרד לכל וופר בזמן ההתקנה.

לא משהו שמד רציפות/פלוק לא יודע לזהות.

נניח ופות"ש החליט לחבר מגבר פיוניר 4 ערוצים לסט הקדמי, וכרגע "חסרים" ערוצי הגברה?

אז זה ניתן לפתרון קליל,

אפשר לחבר מגבר דיגיטלי קטן מאחורי הדש, אפשר לחלופין לבחור בסאב מוגבר, 

או כל אופציה שמתאימה לפות"ש.

נראה לך שאני כותב מתוך ידע יבש?

זה נכון, אבל זה ממש לא רלוונטי.

אתה מוזמן לתקן ולהוסיף, ובאמת בכיף.

בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי BEEKER
  • רעיון טוב! 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים יקרים אני מצטער אבל אני עוצר את השרשור הזה. 

נושא השרשור - שדרוג מערכת שמע BMW 

כשבפועל פותח השרשור בכלל מעוניין בהמלצה על מגבר ולא נראה שמעניין אותו רמת מורכבות מערכות האלקטרוניקה של הרכב שלו. 

השרשור בכלל הוסט לכניסה לכיסו של מתקין שנמצא בטופ של הצמרת של התחום הזה - רק מעצם היותו הדבדבן שבקצפת וכן זה לא בושה שמתלווה לזה יוקרה. 

יש לא מעט מתקינים טובים - הראשון שעולה בראש ולא הומלץ כאן הוא ג'וניור שגם הוא מתקין ופבריקטור וגם הוא בימים אלו מחזיק כבר סדנא - ולהחזיק סדנא זה לא דבר זול. 

הלכנו כאן מקיצון לקיצון ממתקין מדרכה למתקין על ובסופו של דבר החמצנו לחלוטין את הבקשה של פותח השרשור בין אם זה נכון או לא עבור הרכב שלו - צריך גם לכבד את הבן אדם. 

וגם את בעלי המקצוע כאן. 

יש הרבה מאוד מתקינים טובים עם סדנאות בארץ - יוני סטריאו, ארט סאונד, סקרים מערכות, באס מערכות. יש מתקיני בית של יבואנים כמו א.ד.י מערכות, גיל קאר - יש סדנאות יוקרה כמו A CLASS ורדיו מילאנו והרשימה ארוכה מלהכיל. 

הומלץ כאן כברירת מחדל הטופ של הטופ - וזה אומר משהו לגבי הבן אדם! תכבדו את זה בבקשה. וזה יקרה עוד המון - למה? כי הוא וגם ג'וניור הם בני בית מקדם הימים של הפורום הזה והם הרוויחו את הסטטוס שלהם בזיעה קשה. 

גם SEMIKIMO עצמו הוא חבר טוב בחיים האישיים שלי והבן אדם - לא יכול שלא להוריד את הכובע בפני הצניעות שלו והעובדה שהוא מאוד קשור לתחום הזה אבל שומר על הכללים ומכבד גם אותי - כמנהל פורום אבל הרבה יותר מזה כחבר. 

אני מבקש מפותח השרשור לבצע שני דברים:

1. להתקשר ולבקש הצעות מחיר וחוות דעת מה נכון\כדאי לבצע ברכב ומה לא. 

2. לפתוח שרשור חדש שהכותרת שלו היא המלצה למגבר איכותי אך זול ככל הניתן. 

תודה המשך ערב מקסים. 

אני מבקש להמנע מלהחליט בעבור פותחי שרשורים החלטות ובוודאי שלהמנע מלהמליץ או להסיט מבעלי מקצוע על בסיס מחיר (מחיר שהוא איננו ידוע בכלל) כשפותח השרשור עצמו לא זה שפנה מלחתכילה לבעל המקצוע לבקש הצעת מחיר - הוא לבדו יחליט אם זה טוב לו או לא - אנחנו כאן רק כדי להמליץ ולהכווין!

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...