Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי חומרי סונקס bsd ו spray & seal

שימו לב! השרשור הזה בן 1413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

* מתנצל אם פתחתי נושא חדש שלא לצורך, לא הסתדרתי עם מנוע החיפוש החדש .

עכשיו מגיעות החפירות😀.

קניתי את ה  spray & seal במטרה שישמש בתור אוטם צבע. במקום למרוח ווקס לאוטו (רכב חדש אם זה משנה משהו). הבנתי וראיתי שהוא הרבה יותר פשוט ליישום מווקס כזה או אחר .

התכנון הוא למרוח את ה spray & seal כל אחת לכמה חודשים, חצי שנה בערך האם זה בסדר?  

לגבי הbsd חשבתי ליישם אותו כל שטיפה דו שבועית לצורך עזרה בייבוש + להרוויח סיכוך ולחזק את ה  spray & seal, שוב בהנחה שזה נכון לעשות את זה. או שזה מוגזם? כל שבועיים להשתמש בbsd 

צריך עוד חומרים לצורך הגנה או שהשילוב בין  ה spray & seal לbsd אמור להספיק?  חשוב לי להדגיש אני לא מחפש משהו בסגנון של ציפוי קרמי, נטו בגלל המחיר.

סך הכל מחפש תחליף טוב לווקס הבסיסי,   

תודה על העזרה . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שמוצרים QD לא מחזיקים מעמד על הרכב, בטח לא נותנים הגנה אלא ברק.

מה שאתה צריך זה אוטם צבע טוב שגם יהיה קל ליישום, ייתן מיקרונים של הגנה, יקל על השטיפה

מיסוך נדיב, וטוב נגד מזהמים. ורק לאחר מכן לשלב את מוצרי QD בשילוב השטיפה (חלקם מיושמים על רכב רטוב)

זו ההגנה הטובה ביותר שאפשר להגיע כמובן לאחר טיפול דיטיילינג יסודי  -גם על רכב חדש.

אין בעיה ליישום QD גם כל שבוע. ( אני נוהג ככה לא פעם)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את spray&seal של sonax בשום פנים אל תיישם על רכב יבש. תקרא הוראות.
BSD אין בעיה

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה, תודה.

אז מהתגובות שלכם אני מבין שאני צריך ליישם את ה  spray & seal בתור אוטם צבע לצורך הגנה. כמובן אחרי שטיפה איכותית+פלסטינה לצורך ניקוי עמוק של הצבע .  וליישם את החומר על רכב רטוב, בהתאם להוראות .

וbsd לצורך ברק.  

הבנתי נכון? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, לא הייתי משתמש בו בתור אוטם צבע מרכזי, אלא משלב אותו מעל אוטם ייעודי כמו מנזרנה למשל. (פרטתי את הסיבות)

מעבר לזה אישית לא התחברתי לאוטם SONAX SPRAY & SEAL. (לא אהבתי את הפיניש, יישום, תוצאה)

מעדיף את bsd או בתקופה האחרונה את הווקס של KOCH CHEMIE. (חייב לקנות עוד כמה בקבוקים)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שאוטם או כל וקס יתחברו טוב יותר לצבע אחרי הכנה טובה שזה הסרת משקעים טבועים בצבע.

מנסיוני ספריי אנד סיל מחזיק הרבה זמן והוא גם נועד לשימוש כתוספת להגנה שכבר קיימת.

תנקה טוב את הרכב, תשתמש בפלסטלינה, תעשה פוליש עדין ואז שטיפה חוזרת רק שהפעם לפני הייבוש תתיז ספריי אנד סיל בצורה נדיבה על הפנלים כשהם רטובים ותשטוף בלחץ חזק עד שתראה שהלבן נעלם.

אחרי זה בשטיפות תחזוקה תשתמש בדיטיילר לתוספת הגנה.

התוצאה הכי טובה שתקבל היא בהתאם להכנה שעשית לפני.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...