Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלוטרס עוד מישהו סובל מזה כמוני?

ereznaa
שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשנה האחרונות התחלתי לסבול בעיניים ממשהו שנקרא ״פלוטרס״ שהם גופיפים שקופים בעיניים ממש כמו זבובונים כאלה שצפים בחלל העין עוד מישהו מכיר את התופעה או סובל ממנה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

כששוחחתי עם אופטומטריסט על זה, הוא אמר לי שזה בדר"כ קורה לבעלי מספר גבוה.
זה מציק לך ביום יום?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומר על זה רופא העיניים שלך?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ereznaa כתב:

בשנה האחרונות התחלתי לסבול בעיניים ממשהו שנקרא ״פלוטרס״ שהם גופיפים שקופים בעיניים ממש כמו זבובונים כאלה שצפים בחלל העין עוד מישהו מכיר את התופעה או סובל ממנה ?

הולי שיט תמיד שדיברתי על זה עם רופאים הם חשבו שאני הוזה.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה נפוצה מאוד. אל תרגיש לבד.

בד"כ אתה לומד לחיות עם זה, ניתוח נעשה בקרים ממש חמורים והתוצאות - ככה ככה.

למי שייקרא בעתיד כי זה קפץ לו בגוגל - מומלץ כן ללכת לבדוק את זה, כי לפעמים שזה מגיע בפתאומיות זה יכול להיות סימן לבעיה חמורה יותר בעין שמצריכה טיפול מיידי. 

בייחוד אם זה מלווה בתסמינים נוספים.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זה מפריע לכם היומיום אני רואה את זה בעיקר בהיום וזה לפעמיים ממש משגע אותי, חשבתי שאולי זה כתוצאה מהעבודה שלי אני נמצא כמעט 10 שעות מול מחשב בחדר סגור עם פלורסנט מעל הראש אז אני שואל את עצמי אם יש קשר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי זה התחיל לך?

בדרך כלל המוח מצליח למצוא מנגנונים להתגבר על זה כל עוד אתה לא מחפש את זה.

זה בד"כ יותר מפריע באור חזק על רקע בהיר.

אני לא יודע אם העבודה מול המחשב והפלורנסט גרמו לזה, אבל בהחלט אם תחליף תאורה למשהו עדין יותר ותוריד קצת את הבהירות של המסך תראה פחות.

תשקול לנסות גם את המשקפי מחשב האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן כמה אתה?

לפני כחצי שנה שמתי לב שיש לי אחד כזה בעין ימין, זז עם הזזה של העין מצד לצד. 

אני רואה אותו רק כאשר נמצא מול מסך בהיר, כמו הפורום למשל, וקורא שורות כך שהעין זזה בין שורה לשורה.

מעבר לכך אני לא שם לב אליו כלל.

גם אני חקרתי וקראתי ובגיל שלי (37) זה די שכיח ופשוט חיים עם זה. כמו שאמרו מעלי, המוח מסתגל מהר מאוד ובסופו של דבר בקושי שמים לב להפרעות מהסוג הזה (כמו למסגרת של המשקפיים וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...