Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פס לד בפנס בלימה אחורי

israeln261
שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה שמשהו כזה יכול להתאים לך.

בכל מקרה, אני אישית הייתי נמנע מלעשות משהו כזה ופשוט מזמין חלק תואם מקור. אם תספק את המק"ט נוכל לסייע לך לחפש, לא חושב שמשהו כזה תואם מקור אמור לעלות יותר מ-250 ש"ח.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מציע לך לרכוש חלק תחליפי ואני אסביר.

בדרך כלל פס הבלימה המקורי בנוי מלדים ייעודים לתחום האוטומטיבי הנקראים SnapLED או משהו דומה ולפעמים מותקנת דיודת הגנה וגם ווריסטור להגנה על הלדים מה שמאריך את חיי פס הלדים.

עוצמת התאורה של הלדים מסוג SnapLED היא הרבה יותר גבוהה מפס הלדים שתקנה גם בגלל ההתאמה מבחינה אופטית לרפלקטור וגם והבקליט החיצונית.

* אם תצליח לפרק את הבקליט האדום מהבסיס ולחשוף את המעגל המודפס אולי נוכל לפתור את הבעיה בצורה אחרת.

בדרך כלל הבקליט מודבק לבסיס עם דבק ייעודי או בהדבקה אולטראסונית דבר שמקשה על פירוק "נקי".

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...