Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת פריטים מחול

ד ו ד
שימו לב! השרשור הזה בן 1451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בד"כ לוקח סביב שבועיים וחצי להגיע

עכשיו  לקח חודש +-

כנראה בגלל שיש פחות כוח אדם בדואר

יותר מעניין אותי למה הדואר הפסיק לעבוד בשישי "בגלל המצב"

לבטל את ה 3 שעות האלה שהדואר אמור לעבוד ביום שישי זה מה שיציל את העובדים מקורונה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר שהכי מעצבן אותי בדואר זה שאי אפשר לבחור סניף/נקודת איסוף בעצמך.

לא מדבר על קבלה דרך BOXIT, אלא פשוט לעבור סניף.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Transporter כתב:

בד"כ לוקח סביב שבועיים וחצי להגיע

עכשיו  לקח חודש +-

כנראה בגלל שיש פחות כוח אדם בדואר

זה לא העניין, אין טיסות=דואר לא עובר ממקום למקום. מסין דואר מגיע לפה על גבי טיסות מטען שעדיין פעילות, חלק גם עושה את הדרך מסין לגרמניה ומשם לת"א על גבי טיסות של DHL, שעקב הסכמים שונים מעבירים גם דואר רגיל.

בנוגע למי ששאל לגבי החידוש של טיסות מארה"ב- רק NY ו SF בשלב זה, בארה"ב יש 5 מרכזי ISC גדולים, עדיין צפויות הרבה הפרעות בדואר, שכרגע לא מגיע משם בכלל

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

UPS וFedEx מגיע כרגיל תוך ימים בודדים.

דברים מסין, לטביה, אירופה וארה"ב בדואר מגיעים לאט, זה התחיל עוד לפני הקורונה. מינימום חודש.

הספק שלי בלטביה הודיע לי לפני חודש שדואר לטביה הפסיק לשלוח לישראל. אני מחכה להודעה מהם על חידוש השירות.

מאחר והתורים בסניף הדואר נהיו ארוכים, בשל המצב נדרשים להמתין מחוץ לסניף ולא ניתן להזמין תורים את כל ההזמנות החדשות אני עושה ללוקר Box2Go.

כרגע אני מקבל הודעות מהדואר על מוצר שהגיע מסין לסניף הדואר אחרי חצי שנה. כבר קיבלתי החזר מהשולח והזמנתי וקיבלתי מור חלופי בנתיים. לא אלך לאסוף אותו.

ניסיתי להזמין מצלמת מוביוס מספק סיני באיביי. המוכר החזיר לי מיד את הכסף ואמר שאין באפשרותו לשלוח בשל המצב. במקביל מוכרים סינים של מוצרים אחרים שולחים כרגיל.

בהחלט מתגעגע למשלוחי החינם של אמזון לארץ.. הייתי קונה שם פעמיים בשבוע.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח מאליאקספרס  - 2 הזמנות שבוצעו באתו היום, ונשלחו בהפרש של 3-4 ימים : אחת הוחזרה לשולח ואחת הגיעה אליי תוך כ-3 שבועות (למזלי, החבילה שהוחזרה לשולח, זאת קניה שהתחרטתי עליה לאחר שנשלחה אליי...).

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי שבוע שעבר דברים למחשב, מישלוח של אלי, יש מעקב אבל זה רק עכשיו עבר לחברת התעופה.
מה שמוזר ומטריד הוא שבסופ"ש מחירי המישלוחים של ALI STANDARD קפצו בצורה מטורפת, במקום חינם/2~3 דולר - כעת מעל 10 דולר.
זה אולי מסביר מדוע חלק מהחלקים לא נישלחו ביכלל כי כניראה המוכר העדיף לחכות לירידת מחיר או שאני אבטל, למשל קירור למעבד  עלה 25+2 דולר למישלוח של אלי, עכשיו המישלוח כ13$, בדקתי וככה בכל החלקים שהזמנתי וכבר נישלחו, המחירים שונו בכולם(מוכרים שונים).

מיתבאס שביטלתי ההזמנה כי עכשיו אין מצב להזמין קירור משם, המישלוח עולה כמעט כמו המוצר.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאוס כרגיל, או מוגבר. חלק מההזמנות מגיעות אליי בזמן שיא - וחלקן (עדיין) לא הגיעו. לא מעודד.

היתה גם תקופה שקיבלתי עוד חבילות מהחור השחור ספטמבר-אוקטובר, אבל גם זה פסק, והחבילות שלא הגיעו, כנראה כבר לא יגיעו לעולם. חבל שלמדינה שלנו יש שערוריות גדולות מזה. מי שאחראי על השארת אלפי חבילות בגשם היה צריך לדעתי לשבת בכלא, או לפחות בבית.

• רעיון טוב! 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחנות הרשמית של deko (כלי עבודה זולים ולא רעים) באליאקספרס היה מחסן בישראל.

הייתי מקבל משם משלוחים תוך שבוע.

המחסן הנ"ל לא זמין בכלל להזמנות יותר.

המשלוחים יגיעו מסין, ויהיו יקרים.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, amosbmw כתב:

UPS וFedEx מגיע כרגיל תוך ימים בודדים.

דברים מסין, לטביה, אירופה וארה"ב בדואר מגיעים לאט, זה התחיל עוד לפני הקורונה. מינימום חודש.

הספק שלי בלטביה הודיע לי לפני חודש שדואר לטביה הפסיק לשלוח לישראל. אני מחכה להודעה מהם על חידוש השירות.

מאחר והתורים בסניף הדואר נהיו ארוכים, בשל המצב נדרשים להמתין מחוץ לסניף ולא ניתן להזמין תורים את כל ההזמנות החדשות אני עושה ללוקר Box2Go.

כרגע אני מקבל הודעות מהדואר על מוצר שהגיע מסין לסניף הדואר אחרי חצי שנה. כבר קיבלתי החזר מהשולח והזמנתי וקיבלתי מור חלופי בנתיים. לא אלך לאסוף אותו.

ניסיתי להזמין מצלמת מוביוס מספק סיני באיביי. המוכר החזיר לי מיד את הכסף ואמר שאין באפשרותו לשלוח בשל המצב. במקביל מוכרים סינים של מוצרים אחרים שולחים כרגיל.

בהחלט מתגעגע למשלוחי החינם של אמזון לארץ.. הייתי קונה שם פעמיים בשבוע.

אתה בטוח שבלטביה לא שולחים לארץ? שלחו לי שתי חבילות מלטביה בשבוע האחרון, אחת כבר בסטטוס של "נשלחה למדינת היעד".

אגב, הדואר מליטא מגיע יחסית מהר כרגיל, שזה נחמד.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Ooga כתב:

אתה בטוח שבלטביה לא שולחים לארץ? שלחו לי שתי חבילות מלטביה בשבוע האחרון, אחת כבר בסטטוס של "נשלחה למדינת היעד".

אגב, הדואר מליטא מגיע יחסית מהר כרגיל, שזה נחמד.

אני לא בטוח. זה מה שאמר לי הספק ב1.4. אני מחכה לעידכון ממנו.

חבילה שיצאה מלטביה ב1.4 עדיין לא הופיעה בארץ.

לפני 3 שעות, חולגי כתב:

למישהו יש בבקשה ניסיון (טוב או רע) עם משלוחים מהיבשת הישנה ?

( ובפרט, עם בריטניה, גרמניה, איטליה הולנד).

תודה.

נעליים שהזמנתי מאתר ספרדי, ונשלחות בפועל מהולנד, הוזמנו ב2.4 והגיעו ב30.4. יחסית יפה, עם החגים באמצע וכולל חיוב במיסים שלא עיכב הרבה.

עידכון מהבוקר: בעוד שאני רגיל שחבילות מגרמניה מגיעות לארץ ונעלמות באיזה מחסן ישראלי לחודשיים-שלושה עד שהן מופיעות. חבילה קטנה מארה"ב הוזמנה ב2.4. המתינה על פי המעקב בשד"ת ניוארק מ4.4 עד 1.5. עכשיו היא כבר במיון בארץ ותגיע היום ללוקר.

משלוח מעליאקספרס לא מופיע בשום מערכת מעקב למרות שיש מספר. אתמול קיבלתי מהם מייל: ההזמנה הגיעה לארץ שלך ותהיה אצלך בקרוב. מוזר..

עריכה אחרונה על ידי amosbmw
  • אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@amosbmw - שני משלוחים שהזמנתי בינואר מלטביה גם התעקבו מעל חודש עד שהופיעו בישראל, אבל זה כבר היה ישירות בסניף הדואר. באותו זמן השולח אמר לי שזה קרה לו עם עוד משלוחים.

וגם אני קיבלתי מייל שחבילה מאליאקספרס הגיעה לארץ אבל היא לא מופיעה בשום מקום לפי מספר המעקב. מוזר.

@yuvk - צודק, אכן ניתן לעקוב שם.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...