Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת רכב איביזה קופרה 2016

avnercohen
שימו לב! השרשור הזה בן 1241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים ביצעתי בדיקת רכב לאיביזה קופרה שאני מעוניין לקנות. הבדיקה יצאה קצת מעניינת ואני מעלה לכם ואשמח לשמוע תגובות וטענות לפני שאני קונה

הרכב עבר 80,000 קמ, ידני מנוע 1.8T

IMG_1728.jpg

עריכה אחרונה על ידי avnercohen
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים ביצעתי בדיקת רכב לאיביזה קופרה שאני מעוניין לקנות. הבדיקה יצאה קצת מעניינת ואני מעלה לכם ואשמח לשמוע תגובות וטענות לפני שאני קונה
הרכב עבר 80,000 קמ, ידני מנוע 1.8T
IMG_1728.thumb.jpg.9ff5d5931bf9ea3d77f3abba811b22d1.jpg
מה בדיוק אמר הבוחן על הרטיבות שמן מהמנוע ועל הנזילת מים מהרדיאטור?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי הרטיבות שמן הוא לא אמר שיש נזילת שמן, לא הבנתי כל כך את המשמעות של זה. 

רדיאטור צריך להחליף אני כמובן מחכה להצעת מחיר עדיין לא רכשתי את הרכב.

בנוסף הוחלף דוד אמצעי ולרכב בהחלט יש רעש נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע קצת מוזר לרכב עם 4 שנים על הכביש חוץ מזה הבדיקה נראת בסדר, מציע לך לקבוע עם מוסך רון כדי לקבל הצעת מחיר וחוות דעת מקצועית,
בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו נראה תקין ובסדר גמור.
רטיבות שמן הם ירשמו גם לרכב שעבר 2000 ק"מ.
רדיאטור מחליפים וסע לשלום.
תנסה להוריד קצת במחיר על הרדיאטור שדורש החלפה.

Sent from somewhere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו נראה תקין ובסדר גמור.
רטיבות שמן הם ירשמו גם לרכב שעבר 2000 ק"מ.
רדיאטור מחליפים וסע לשלום.
תנסה להוריד קצת במחיר על הרדיאטור שדורש החלפה.

Sent from somewhere...

נאלץ לחלוק עליך, רטיבות שמן לא תיכתב כחלק מהכסת"ח הקבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לברר את נושא רטיבות השמן, מאיפה מגיע ומה המשמעות של הדבר, לגבי הרדיאטור תבדוק מה העלות ותתמקח במחיר. מעבר לזה נראה בדיקה נורמלית לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף הוחלף דוד אמצעי ולרכב בהחלט יש רעש נחמד.

תבדוק אם כבר עבר טסט לאחר השינוי. בנוסף אם הרעש קיצוני זה יכול לגרום לצרות במפגש עם שוטר שמבין בעניין.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק היטב.

באיזה מגרש מדובר אם אפשר לשאול?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה אומר "בצעתי בדיקה" זה אומר שאתה לקחת את הרכב לבדיקה באופן אישי למכון שאתה בחרת?
גם אם תחליט להתקדם, ממליץ בחום להתנות את הקניה לאחר שהרכב עבר טסט.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, banji man כתב:

שאתה אומר "בצעתי בדיקה" זה אומר שאתה לקחת את הרכב לבדיקה באופן אישי למכון שאתה בחרת?
גם אם תחליט להתקדם, ממליץ בחום להתנות את הקניה לאחר שהרכב עבר טסט.

כן לקחתי את זה למכון טסטים שאני בחרתי אבל כמובן שיש להם הסכם איתם אני מניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אומר, קופרה עם נתונים טובים (או אפילו סבירים) הייתה כנראה נמכרת בלי בעיה באופן פרטי. אולי הייתה מגיעה לסוכנות טרייד אין גדולה.

ממליץ מאוד לבדוק מה העבר של הרכב שאתה שוקל לרכוש. אם זה הגיע לסוכנות טרייד אין גדולה כמו אוטודיל, אין בעיה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה רכב ללא טסט, גם אם יורידו לך את מרכיב האגרה.  יעלה לך יותר להחזיר את הרכב למקוריות לצורך מעבר הטסט.

האם מעבר לזה הרכב שודרג? (יניקה?  משהו נוסף?) אם הרכב ללא טסט ועבר שינוי, כשתגיע לתומך למכון הרישוי והשינויים יבדקו אתה עשוי למצוא את עצמך עם הורדה מהכביש עד שתחזיר הכל לקדמותו. וזה לכשעצמו כבר סיפור למי שאינו בקי בזה. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים קודם כל תודה רבה לכל המגיבים.

הרכב עם טסט עד אוגוסט. אבל בבדיקה שביצעתי, במכון רישוי מיד מצאו שהרכב נכשל בבדיקת מזהמים בעקבות דוד אמצעי שהוחלף ב"צינור". הריתוכים לא נראו לי מקצועיים... הרבה אנשים ששאלתי אמרו שהבדיקה סבירה, אין לי בעיה ואני גם יודע שאני אצטרך להשקיע ברכב סכום של בערך 3000-4000 ש"ח בשביל לעשות לו יישור קו כולל טיפול, אני פשוט מפחד שאני נכנס פה לבור ללא תחתית - מכיוון שכנראה הרכב נוסע כבר תקופה עם רדיאטור נוזל ומי יודע כמה מי קירור הוסיפו לו כל שני וחמישי. בנוסף הסעיף הזה של הנזילה במנוע הוא לא כסת"ח - למשל ביצעו בדיקה גם לרכב שלי שהוא גם FR טורבו, ולא היה סעיף כזה של רטיבות שמן....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...