Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת רכב איביזה קופרה 2016

avnercohen
שימו לב! השרשור הזה בן 1245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אשאל שוב (פעם אחרונה) כי אתה מתעלם מהשאלה (ואם אתה לא רוצה לענות אז תגיד שלא מתאים לך לענות, שנדע לא לשאול על זה) - באיזה מגרש ראית את הרכב?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכישת רכב כזה ממגרש צריך להזהר שבעתיים ולהתחיל בזה שלבדוק האם המגרש נחשב "אמין".

אם הרכב עם דליפת נוזל קירור ומוסיפים לו מידי פעם מיים או איזה נוזל לא מתאים במקום נוזל קירור יעודי , זה פסול.

כדאי לקחת את הרכב למוסך רון, וגם לפחח.

לבדוק  מצב תביעות ביטוח קודמות ככל שהיו

למשל כאן: https://tviot.slika-ins.co.il/start/5?_ga=2.90278429.626561910.1580579690-747655904.1580579690

• רעיון טוב! 1

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגרש בחיפה ולא בנתניה. לא הבנתי מה זה משנה ? אני לא בא בטענות למגרש. רק שואל אתכם מה אתם חושבים, הרבה בעלי מקצוע שהתייעצתי איתם אמרו שהבדיקה ממש בסדר והם לא רואים בעיות רציניות. 

לגבי תביעות ביטוח, הרכב לא עבר תיקוני צבע ויש עליו שפשופי חניה שצריך לסדר אבל זה פחות מעניין

עריכה אחרונה על ידי avnercohen
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מנסים לרמוז לך לחשוש שהבדיקה שביצעתה לא אמינה. יש לא מאט מקרים של אנשים שביצעו בדיקה לפני קניה ממגרשים במכונים שעובדים עם המגרש והבדיקות למכוניות גמורות יצאו מאד דומות למה שאתה מראה.

אתה חושש ובצדק, אני אישית לא הייתי מתעסק עם מגרש קטן אבל אם עדין אתה בעניין סע עם הרכב למוסך ופחח שאתה מכיר טוב וסומך אליהם שיבדקו את הרכב.

עריכה אחרונה על ידי motizkn

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזילת שמן מאיזורים במנוע זה הזנחה או תאונה. הרכב כמעט חדש איך יש רטיבות שמן? תבדוק את זה במוסך ואל תקנה עד שתברר את העניין. דוד לאגזוז אתה יכול להרכיב אחרי הקניה אצל כל אגזוזיסט כמעט.

אם הרכב לא עבר מבחן פליטה איך אתה יודע ובטוח שאין בעיה בממיר הקטאליטי?

עריכה אחרונה על ידי dorban3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמו "רטיבות שמן" ולא נזילת שמן... אבל זה אכן מחשיד גם אותי.

ביקשתי מהבוחן שיעשה לרכב מבחן פליטה והוא אמר שהרכב לא עובר, הנחתי שזה בגלל שביטלו את הדוד אבל אתה צודק זה לא בהכרח זה.

אבל שוב מה שהכי מחשיד אותי זה למה הרכב נסע עם נזילה ברדיאטור... וכמה זמן הוא נסע ככה, ובכל אופן מדובר בבעלים שהזניח את הרכב ולכן אני נוטה לרדת מהעסקה, תודה לכולם.

עריכה אחרונה על ידי avnercohen
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש לך כזו בשוק הפרטי.

אני מאמין שייקח לך זמן למצוא אחת סבירה (שלא נדבר על שמורה), אבל הסבלנות תשתלם לדעתי.

רכבים כאלו במצב סביר ומעלה יגיעו לכל היותר לטרייד אין גדול כמו אוטודיל. רכבים במצב טוב כנראה ימכרו מאוד מהר בפרטי, לכן אתה צריך להיות עם יד על הדופק.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים חזרתי לעדכן. 

בסוף החלטתי לקחת את הרכב להסתכלות נוספת אצל מוסך מומחה VAG. החבר'ה אמרו שצריך להחליף חיישן, רדיאטור, וחוץ מזה טיפול שלא יקר במיוחד (מצתים, שמנים פילטרים וכ'ו). התקזזתי עם המגרש והחלטתי לקחת את הרכב. מחר נוסע לאסוף אותו :)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים חזרתי לעדכן. 

בסוף החלטתי לקחת את הרכב להסתכלות נוספת אצל מוסך מומחה VAG. החבר'ה אמרו שצריך להחליף חיישן, רדיאטור, וחוץ מזה טיפול שלא יקר במיוחד (מצתים, שמנים פילטרים וכ'ו). התקזזתי עם המגרש והחלטתי לקחת את הרכב. מחר נוסע לאסוף אותו [emoji4]
תתחדש, תנהג בזהירות ותהנה מהרכב.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...