Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב חסכוני וזול לאחזקה

ofervars
שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא הייתי קונה אי 10 בגלל הגודל. זאת מכונית ממש קטנה ולסוע איתה בכביש בינעירוני לא יהיה כיף.

לי יש יונדאי אי 20 שנת 2011 ואני מאוד מרוצה מכל הבחינות. הטיפול ממש זולים, צריכת דלק של סביב 1 ל14 שזה לא מדהים ולא נורא. הגודל ממש טוב גם אם אני לוקח 4 באוטו. יש לי אותו כבר שנה חצי והייתי במוסך איזה פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ofervars כתב:

אם אלך באמת לכיוון הסוזוקי מי לדעתכם תהיה עדיפה מבחינת הפרמטרים שציינתי  סלריו או הספלש .

המחירים דיי זהים 

במראה שניהם דיי מכוערות (פחות חשוב)

רק שיש קצת הפרשים בכוח ואם בכל זאת לא אלך על ידנית אז איך הדברים משתנים כי בספלש התיבה אוטומטית ובסלריו רובוטיות. 

סלחו לי על חוסר הידע 

ושוב חברים תודה רבה לכל מי שעוזר . 

ספלאש עדיפה פי כמה.

יש לה גיר אוטומטי נורמלי שמעביר הילוכים חלק, עיצוב הרבה יותר טוב, מנוע 4 צילינדרים יותר חזק ולא רועד והיא פחות מיועדת למדינות מתפתוחת כמו סלריו אלה יותר ליפן ואירופה.

ספלאש תהיה פחות חסכונית אבל שווה לשלם קצת יותר בדלק בשביל  היתרונות הבולטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתחרה הישירה של הספייס סטאר, בגירסה האוטומטית לפחות בהתחלה היו בעיות עם התיבה.

הספייס לפי המבחנים מעט חסכונית ומהירה יותר וקב משקל נמוך יותר.

הגירסה האוטומטית גם כן בעלת גיר רציף, הידנית לעומת הספייס סטאר מגיעה עם מנוע 1.2 כמו האוטומטית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר רכב ידני, אז עדיף לחשוב על אופציות כמו 208 או קליאו.

המיקרה מהדור הקודם באופן כללי לא מרגישה מאוד איכותית בפנים (ואני לא אומר ש-208, קליאו, פיאסטה או סופר מיני אחרות הן הכי איכותיות בעולם), בעיניי תפעול הקלאץ' לא נוח.

בתכלס, כשבאותו מחיר אפשר לקבל מכוניות יותר נעימות לנהיגה ויותר נוחות, לא רואה סיבה לבחור במיקרה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב .

לאחר התייעצויות ורבות פה ועוד מקומות 

הגעתי לשני רכבים שאני מתעניין :

1. סוזוקי סוויפט ידנית 

2. קיה ריו ידנית 

מה אתה חושבים עליהם   ?

האם אמינים לאורך זמן מחפש סוס עבודה עם צריכת דלק נמוכה סבירה זול לאחזקה .

Hu: pioneer dehx6650bt comp:focal ps165 Amp: focal r4280 sub: more primo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם נחשבים לדגמים אמינים.

לריו יתרון במרווח עדיף מאחור ולא מטען גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוויפט צפופה עם תא מטען יחסית פצפון, מנוע חזק יחסית עם 94 כ"ס. 

המושבים בריו לא ממש נוחים, לי לפחות. 

כמו רוב הסופרמיני הידניות מאותן שנים הן יענו לדרישות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 208 ידנית שנת 2014 שקניתי לפני כמה חודשים. אוטו מדהים!!! חסכוני ברמות על, נוח, חבל על הזמן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום חברים.

לא מצאתי את מה שחיפשתי אבל באחד הסוכנויות הציעו לי דאציה סנדרו סטפ... 2017 ידנית דיזל  עם 120אלף ק"מ ב31 אלף .

מה אומרים על הרכב האם הק"מ לא גבוה מידי ?ואיך היא מבחינת אמינות ?

תודה לכל העוזרים

עריכה אחרונה על ידי ofervars

Hu: pioneer dehx6650bt comp:focal ps165 Amp: focal r4280 sub: more primo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע K9K טורבו דיזל של רנו, מאוד אמין וחסכוני.

הדאצ'יה מכונית פשוטה יחסית, אין הרבה אבזור ואין מערכות בטיחות אקטיביות, כך שמראש אין הרבה מה שיתקלקל גם.

הקילומטראז' די גבוה. מצד שני מנוע דיזל כזה מסוגל לגמוע מאות אלפי ק"מ בלי בעיות כל עוד שומרים עליו ומטפלים בו כראוי.

מה מקוריות הרכב? כמה ידיים הוא עבר?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yulianx אני חושב שספייס סטאר פחות מתאימה בדיוק בגלל אותו כיול מתלים רך. פעם אחרונה שנסעתי באחותה התאומה היא הרגישה לא ממש יציבה בנסיעה בין עירונית וגם בידוד הרעשים לא הבריק. לדעתי הסטאר היא רכב עירוני מוצלח מאוד אבל לנסיעות בין עירוניות הייתי ממליץ על חלופות אחרות.

לנושא השרשור אם אין 208 בשוק ואם לא אכפת לפות"ש ממראה יש גם את הC4 קקטוס גם בדיזל או רנו קליאו/פלואנס/מגאן 3 עם מנוע 1.5 דיזל גם רכבים שיהיו יותר נעימים לנסיעה בין עירונית מספלאש או סלריו לא פחות חסכוניים ואם תמצא רכב שמור לדעתי גם לא פחות אמינים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבין עירוני מישורי אני לא חושב שהכיול מפריע,  אין הרגשה של חוסר ביטחון במהירויות גבוהות.

בכביש מפותל אכן זה מורגש מאוד, יחד עם זאת הרכב לא עף בסיבוב, ואין עיכוב של תנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה את המינימום שבמינימום, אוסיף עוד מכונית אחת - צריכת-דלק מעולה, זולה לאחזקה, תיבה ידנית.

הפחנוע האולטימטיבי - סוזוקי אלטו, שההתמחות שלו זה להביא עד 4 אנשים מנק' א' לנק' ב'.

רק אם תקנה, אל תבוא בטענות לגבי איכות הנסיעה/רעשים/בטיחות/אבזור  ובטח עוד כמה דברים שלא זכרתי.

ואם לא רשמו, אז יש את המקבילה הצרפתית של טויוטה אייגו - סיטרואן C1.

מכאנית ה- C1 זה אותו רכב כמו האייגו. רק בגלל שזה רכב צרפתי, המחיר בהתאם. רק תיקח אותו עם התיבה הידנית, כי האוטומאטית (רובוטית עם קלאץ' אחד) לא מומלצת לנהיגה לכל אחד.

ולמרות שגם הוא קטן, זה כבר רכב ברמה מעל האלטו.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...