Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ברנו קליאו חדשה

raniing1
שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ואני מבין שהקליאו עדיפה לטעמך

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי איביזה 2018 אז אני מכיר את הגיר הרובוטי והיה לי בקרת שיוט אדפטיבית אבל זה עובד פחות טוב בגיר רובוטי(הרבה קפיצות ומכות בהילוך נמוך).

וכן הכתום יפה וגם הכחול אבל העדפתי צבע קלאסי.

הרכב ננעל אוטומטית כשמתרחקים ממנו כמו בדור הקודם?

מקווה שהשאירו את זה, אחד הפיצ׳רים האהובים עלי, נשמע שולי אבל זה פשוט נוח ברמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ננעל אוטומטית כשמתרחקים ממנו כמו בדור הקודם?

מקווה שהשאירו את זה, אחד הפיצ׳רים האהובים עלי, נשמע שולי אבל זה פשוט נוח ברמות.

כן עובד בצורה מדהימה אחד הפיצ'רים השווים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
בתאריך 2.2.2020 בשעה 23:57, raniing1 כתב:

שלום לכולם,

קיבלתי היום את הרנו קליאו החדשה דגם rs line חייב לציין שהאוטו ממש מהנה לנהיגה וממש נוח גם בכבישים משובשים.

הרכב מאובזר בכל מה שצריך ואפילו מעבר וחבילת העיצוב של rs line משדרגת את המראה עוד .

כרגע לא יצא לי לבדוק צריכת דלק עדיין או לקרוע את המנוע אבל מרגישים שהרכב חזק יחסית לסופר מיני.

אם למישהו יש שאלות אשמח לענות.

לפני קנייה של הרכב גם כן בגרסת rs איך הרכב עד כה אתה מרוצה? 

ואיך הרמקולים המקורים מספקים? 

תודה על העזרה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד עם הדור הקודם של הקליאו כמה שאלות:

- רעשי רוח מעל 70-80 קמ"ש - קיימים מורגשים ?

- נוחות המתלים - האם הרכב מגהץ באמפרים ומפגעים בכביש או כמו הקודם מרגישים כל אבן ?

- האם הטלפון שלך מתחבר בBT למערכת ללא התנתקויות ?

- אני רואה שסופסוף זנחו את הבומבה לשליטה על מערכת השמע מאחורי ההגה ועברו לכפתורים על ההגהה - נוח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא מבין מה לא נוח בשליטה מאחורי ההגה. ברכב של ההורים השליטה על ההגה וזה חד משמעית פחות נוח בשבילי. לדעתי זה דווקא חלק ממשק גאוני שהצרפתים המציאו לשם שינוי :)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Doron_Z כתב:

עדיין לא מבין מה לא נוח בשליטה מאחורי ההגה. ברכב של ההורים השליטה על ההגה וזה חד משמעית פחות נוח בשבילי. לדעתי זה דווקא חלק ממשק גאוני שהצרפתים המציאו לשם שינוי :)

תחילה זה לא הסתדר לי כל כך - מול השליטה הטיפוסית בוואגיות.
אחרי תקופת התסתגלות, זה בהחלט נוח.

רני, תתחדש ותהנה!

עריכה אחרונה על ידי RS
  • אהבתי 1

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שמתי לב לרעשים חריגים ב 70-80 וגם במהירות גבוה יותר.

הקליאו הנוכחית נוחה יותר מהקודמת בצורה מורגשת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שנוהג בחודשים האחרונים ברנו, במפגש ראשון עם הרכב הרגיש לי מאוד מוזר מיקום כפתורי השליטה על השמע, דיבורית, החלפת תחנות וכו'. 

לאחר מס' ימים עם הרנו אני חייב לומר שהמיקום הוא פשוט גאוני, בצורה הכי טבעית תוך שהידיים מונחות על ההגה האצבעות מתעסקות בשלט שמאחורי ההגה. 

• אהבתי 1

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר טוב מהעבודה רכש אחת שכזו בצבע שחור, RS Line, חייב לציין, רעשי רוח במהירות של 120+ קיימים במידה סבירה ולא משהו מעיק,

לחיוב, מסך מולטימדיה מאוד איכותי, הרזולוציה מדהימה, כנל לגבי לוח המחוונים הדיגיטלי,

המנוע והגיר עובדים מאוד חלק ואבזור ברמה גבוה,

אגב, גם דיפון הדשבורד והדלתות מאוד איכותי, עם תאורת אווירה בידיות הדלתות + באזור הגיר.

אגב, האם מישהו יודע מה לגבי עניין המלאי לדגם הנ״ל בצבע כתום?

חבר שלי בין הראשונים שקנו את הרכב לאחר ההשקה (בחודש ינואר) והוסבר לו שהצבע הכתום נחטף ונשארו רק רכבי תצוגה כתומים או המתנה של חמישה חודשים(!!!).

אגב, מי שיש לו אחת כזאת ועדיין לא קיבל ספר רכב, אותו חבר קיבל קריאה לקרסו לאסוף את ספר הרכב שלא היה.

עריכה אחרונה על ידי ozal5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ozal5 כתב:

חבר טוב מהעבודה רכש אחת שכזו בצבע שחור, RS Line, חייב לציין, רעשי רוח במהירות של 120+ קיימים במידה סבירה ולא משהו מעיק,

לחיוב, מסך מולטימדיה מאוד איכותי, הרזולוציה מדהימה, כנל לגבי לוח המחוונים הדיגיטלי,

המנוע והגיר עובדים מאוד חלק ואבזור ברמה גבוה,

אגב, גם דיפון הדשבורד והדלתות מאוד איכותי, עם תאורת אווירה בידיות הדלתות + באזור הגיר.

אגב, האם מישהו יודע מה לגבי עניין המלאי לדגם הנ״ל בצבע כתום?

חבר שלי בין הראשונים שקנו את הרכב לאחר ההשקה (בחודש ינואר) והוסבר לו שהצבע הכתום נחטף ונשארו רק רכבי תצוגה כתומים או המתנה של חמישה חודשים(!!!).

אגב, מי שיש לו אחת כזאת ועדיין לא קיבל ספר רכב, אותו חבר קיבל קריאה לקרסו לאסוף את ספר הרכב שלא היה.

יודע לספר לגבי מערכת השמע? באיכות סבירה? כי ראיתי בסרטונים מחול שמדובר במערכת של bose 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.2.2020 בשעה 23:57, raniing1 כתב:

שלום לכולם,

קיבלתי היום את הרנו קליאו החדשה דגם rs line חייב לציין שהאוטו ממש מהנה לנהיגה וממש נוח גם בכבישים משובשים.

הרכב מאובזר בכל מה שצריך ואפילו מעבר וחבילת העיצוב של rs line משדרגת את המראה עוד .

כרגע לא יצא לי לבדוק צריכת דלק עדיין או לקרוע את המנוע אבל מרגישים שהרכב חזק יחסית לסופר מיני.

אם למישהו יש שאלות אשמח לענות.

תתחדש!

איך הוא מבחינת מתלים? מרגישים את הבמפרים בגב? 

כמה כריות אויר יש בגרסת הבסיס?

איך הרמקולים ברכב? 

אני אישית תמיד התרחקתי מרכבים צרפתיים, כי לא מעט מוסכנקים לאורך השנים תמיד הזהירו אותי מהאמינות שלהם. תמיד היו צוחקים איתי שהצרפתים מפרנסים אותם .

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...