Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהלי בטחון באיקיאה - 4 מאבטחים וצילום ת.ז. של לקוח בשל טעות?

GeorgeDan21
שימו לב! השרשור הזה בן 1670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השפלה? איפה ראית השפלה?

גררו אותו לאורך האולם בצעקות "שימי, תפסתי את הגנב שלא שילם על..." ? הושיבו אותו בצד ליד דלת הקב"ט כשמעליו רשום 'ספסל של אלה שאנחנו תופסים שגונבים סחורה וממתינים לבדיקת הקב"ט' ?

כולה תפסו אותו בדלת משאיל סחורה מבלי לשלם, קראו לו לבוא, שילם על מה שצריך, אמרו לו שאין החזרה, ושיחררו אותו לדרכו.

נפשו העדינה מרגישה מושפלת. יתגבר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני קורא את התיאור ולפי הציטוט כן הושפל בפרהסיה, לעניות דעתי פותה''ש נדרש לחדד

את התיאור ולתאר בדיוק מה אירע שם אחרי שעבר את קו הקופות.

אסור בתכלית האיסור לבייש / לשפוט (חשוד כ )גנב לעיניי ציבור אנשים כולל פקידת קבלה.

כל הסיפור היה צריך להיות בחדר צדדי ובשקט,

בנוכחות הקבט, הצרכן החשוד, ואחראי משמרת בלבד.

(במידה וזו אשה אזי אשה תעשה בידוק דיסקרטי)

גם בדוכן הקבלה ליד הפקידות זה לא תקין בעיני.

אני מסתכל רגע על עצמי וכן כאדם תמים קרה לי גם ששכחתי שישית מים בעגלה או חבילת נייר טואלט

ובתום החשבון נזכרתי והדפסתי שוב, טעות אנושית לחלוטין.

מי אנו שנשפוט אדם ואת המניעים שלו, זה תפקיד של שופט ולא של קב''ט ולא של אדם אחר.

כל מקרה אני מזכיר שקיימים נוהלים מאד ברורים בנושא. מומלץ לתעד בזמן אמת, לצרכן יש

זכויות וצוות ביטחון מקצועי חייב לעמוד בהם.. ושוב,

חסר לי פירוט פות''ש וחסר לי תגובת הרשת כדי לקבוע נקודתית עמדה.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי,

זה לא באמת חשוב מה היה בפועל.

הוא ככל הנראה הרגיש השפלה וזו תחושה סובייקטיבית לחלוטין.

אני טוען ששניה אחרי שהאירוע הסתיים והוא נכנס לאוטו, האירוע היה צריך להיות מתוייג כ'איזה טמבל אני', ולעבור הלאה, ולא לראות באירוע 'השפלה' שפגעה בנפשי העדינה.

אני לא הייתי פותח כזה פוסט.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד חשוב מה היה בפועל.

השפלה? איפה ראית השפלה?

פה.

החזיקו אותי בקופה,

נפשו העדינה מרגישה מושפלת. יתגבר.

וזה בדיוק מה שדיברתי עליו. הזלזול הזה שלך במצוקה שלו הוא ביטוי לבעיה שלך. לא שלו. הוא לא צריך לסבול מזה.

זה כמו שמישהו מתבכיין, אז מזלזלים בו ומסבירים לו שיש אנשים חולים, עם בעיות יותר גדולות ("בעיות עולם ראשון"). זה גם ביטוי של חוסר אינטליגנציה רגשית. מדובר במיומנות מורכבת שלא כולם טובים בה וזה בסדר. בשביל זה יש אנשי מקצוע שעוסקים בזה, למשל מטפלים (פסיכולוגים וכו'). לא כולם אנשים אמפתיים, לא כולם אנשים עם אינטליגנציה רגשית מספקת, לא כולם עם אופי זהה. הסיבה היחידה שאני טורח להסביר היא כי אני מאמין (אולי לחינם) שיש פה אוזן קשבת בצד השני ונכונות לחשוב על דברים. מה שאצלך מוגדר כמכה קטנה בכנף, אצל אחר יכולה להרגיש כמו זעזוע רציני. לאנשים שונים אופי אחר ולהקטין את המצוקה שלהם לא עוזר בשום מצב. ההפך. הרי זו המטרה שלך לא? לעזור לפות"ש? אני יוצא מתוך נקודת הנחה שאתה קורא לו בכיין כי אתה חושב באיזה שהוא מקום שזה יגרום לו להמשיך הלאה ולא להרגיש שהשפילו אותו, נכון?

או שטעיתי וכל ההתנגחות שלך בו היא רק כדי להביע את דעתך?

בפועל (מה שחשוב בסוף) - ולשמחתנו - ברוב המקומות בהם מתחקרים אנשים, עושים את זה בחדר צדדי ולא לעיניי אנשים אחרים (לא משנה אם מדובר בקופאית או בלקוחות אחרים). העונש שצריך להינתן, לגיטימי. אבל לא בפומבי ולא מול אנשים, אלא אם יוחלט אחרת על ידי מי שתפקידו להחליט (בית-משפט).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לתומי פירשתי את ההודעה המקורית בצורה מילולית, שהבנאדם באמת שכח לשלם (קורה!), מעניין שהרוב הבינו אחרת.

נו שיהיה, אין כמו התלייה השבועית בכיכר העיר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו חסכת לי הקלדה מסכים עם כל מילה שכתבת.

יוסי,

אני לא הייתי פותח כזה פוסט.

מעבר לדברי ניקו אוסיף, כן חשוב מאד מה שקרה כדי להסיק ולהפיק מסקנות.

וגם כדי לתת מושג לצרכן תמים מה לעשות במקרה דומה שיכול לקרא לכל אחד ואחד.

(אנשים שוכחים ילדים ברכב אז קופסא???)

בנוסף אני מאד מעריך את פות''ש על הפתיחות והכנות לספר בפומבי, יש לתת לו קרדיט

גדול על כך, אני אישית מאד מעריך את זה. אני מחכה לשמוע יותר פרטים על מה שאירע.

כאמור, יש לצרכן זכויות חוקיות ואפילו ישנו פורום משפטי בשם כזה. יש לבדוק את גרסאות

הצדדים כדי לבדוק אם לא הופרו זכויותיו, ופה באמת הדילמה שלי:

לפיכך אינני נוקט עמדה נקודתית רק מדבר באופן כללי ותיאורתי בלבד.

לכל אדם ואדם יש חוזקות וחולשות, אני למשל כיום סובל מבעיות ריכוז קשות עקב

תרופות , לפיכך אני מאד משתדל להכנס לחנויות יחד עם אשתי כדי שחלילה

לא אטעה ואבוייש. סוג של טראומה עקב מקרה דומה שקרתה לי לפני שנים רבות ועדיין חקוקה

במוחי ואתה יודע מה? עד היום תרחיש של צפצוף ביציאה מטריף את דעתי.

יש כללים מאד מסודרים בעיניין.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא את התיאור ולפי הציטוט כן הושפל בפרהסיה, לעניות דעתי פותה''ש נדרש לחדד

את התיאור ולתאר בדיוק מה אירע שם אחרי שעבר את קו הקופות.

אסור בתכלית האיסור לבייש / לשפוט (חשוד כ )גנב לעיניי ציבור אנשים כולל פקידת קבלה.

כל הסיפור היה צריך להיות בחדר צדדי ובשקט,

בנוכחות הקבט, הצרכן החשוד, ואחראי משמרת בלבד.

(במידה וזו אשה אזי אשה תעשה בידוק דיסקרטי)

גם בדוכן הקבלה ליד הפקידות זה לא תקין בעיני.

אני מסתכל רגע על עצמי וכן כאדם תמים קרה לי גם ששכחתי שישית מים בעגלה או חבילת נייר טואלט

ובתום החשבון נזכרתי והדפסתי שוב, טעות אנושית לחלוטין.

מי אנו שנשפוט אדם ואת המניעים שלו, זה תפקיד של שופט ולא של קב''ט ולא של אדם אחר.

כל מקרה אני מזכיר שקיימים נוהלים מאד ברורים בנושא. מומלץ לתעד בזמן אמת, לצרכן יש

זכויות וצוות ביטחון מקצועי חייב לעמוד בהם.. ושוב,

חסר לי פירוט פות''ש וחסר לי תגובת הרשת כדי לקבוע נקודתית עמדה.

הוא אמר שעיכבו אותו בקופה, צילמו את רישיון הנהיגה שלו ואמרו לו שלא יוכל להחזיר את הפריטים.

הוא לא אמר בשום מקום שהקימו מהומת אלוהים בפרהרסיה, וגם התלונות שלו היו על כך שצילמו את רישיון הנהיגה שלו ואמרו לא שלא יוכל להחזיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור הפות"ש לא תיארתי לעצמי שזה ייגרר ל-6 עמודים של דיון לוהט :)

מי שרצה לדעת מה קרה בדיוק:

היה נחמד לספר שכשלקחו אותי לקופה לשלם, הורדתי חולצה והתחלתי לרוץ באיקיאה תוך שאני צורח "אונס!"

אבל בתכל'ס, אני מודה שהם התנהגו בסדר ולא עשו לי בושות. התעכבתי בקופה בגלל שהיו צריכים לעשות את הנוהל שלהם, וזהו.

רק המאבטחת האחרונה תפסה פוזה של מג"ב בצורה קצת מוגזמת לדעתי, אבל מה אני יכול לומר - יש אנשים עם רגישות ברצפה.

זה בסדר, עבר לי.

וכן, התחושה של "השפלה" היתה סובייקטיבית שלי - כל הסיטואציה באה לי בהפתעה גמורה ויצאתי די מזועזע, כמו שרואים בפוסט.

מה לעשות שלא עברתי חישול בשייטת כמו חלק מהמגיבים פה.. :)

בכל מקרה, אחלה של דיון.

קיבלתי גם תשובה משירות הלקוחות של איקיאה - "ממש מצטערים, זה הנוהל, בלה בלה, נרענן וכו'".

שאלה יהיו הצרות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה יהיו הצרות שלי.

אמן.

של כולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקופות האוטומטיות הן מהירות ונוחות ברוב המקרים, אבל יש בהן פוטנציאל לבושות וחוסר נעימות ללקוח.

*הקופה יכולה להחליט שצריך לבדוק אותך, גם אם לא עשית כלום - מסכימים לזה בתחילת הסריקה, אבל עדיין לא נעים במיוחד.

*אתה יכול לשכוח להעביר מוצר בגלל חוסר תשומת לב - ילדים/אישה/טלפון, או סתם הפרעות קשב וריכוז.

* טעויות של העובדים - אני קניתי דלתות ארון במציאון באיקאה ראשל"צ, העובדים עזרו לי להניח אותן על עגלה, היו נחמדים ואפילו שמו מתחת חתיכת בד כדי שהדלתות לא יישרטו. מה התברר? החתיכת בד ששמו היא שטיחון מהמציאון (עלה כמה שקלים בודדים), אבל אם הייתי עובר איתו בטעות דרך המאבטחת, כנראה שהייתה אי נעימות ביציאה.

בקופה רגילה הטעות היא על הקופאית, לא על הלקוח.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוטנציאל לבושות? איזה בושות?

קחו דברים בפרופורציות. כל ערבי ישראלי שטס לחו"ל מקבל סריקה יפה יפה לפני שהוא עובר את הביטחון זה יותר בסדר?. אם הם היו פותחים פה פוסטים עמוס היה כבר ת.נ.צ.ב.ה.

האנס אף אחד לא אומר שהוא גנב, אומרים שהוא יצא חומוס, ומי שאמר את זה התייחס נטו לנקודת המבט של המאבטחים, כן מבחינתם הוא גנב זה מה שהם צריכים לחשוב.

הוא באופן אישי הרגיש שהשפילו אותו. אני לא מתווכח עם תחושות של אדם, הם אישיות כבר, אבל לא היה פה משהו חריג.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקופות האוטומטיות הן מהירות ונוחות ברוב המקרים, אבל יש בהן פוטנציאל לבושות וחוסר נעימות ללקוח.

*הקופה יכולה להחליט שצריך לבדוק אותך, גם אם לא עשית כלום - מסכימים לזה בתחילת הסריקה, אבל עדיין לא נעים במיוחד.

לטעמי זה בסדר גמור, בדיקה קטנה לראות שאתה לא גונב, זה בסדר. מבחינתי גם שיבדקו כול פעם שהקניות שלי שונות מהרגיל - אני מבין, זה המחיר לנוחות, הגיוני.

*אתה יכול לשכוח להעביר מוצר בגלל חוסר תשומת לב - ילדים/אישה/טלפון, או סתם הפרעות קשב וריכוז.

או! זאת אחת הנקודות שכבר עלו פה. מבחינתי הפרוצדורה קלה - לפני הקורא יושבים מוצרים שעוד לא סרקתי, אחרי הקורא בתוך שקית - כאלה שכן.

נורא פשוט, ואם מישהו מעביר בלי לסרוק בגלל חוסר תשומת לב, כדאי אולי להשקיע עוד חצי אחוז מתשומת הלב הכללית שלו כדי לא לפספס במערכת כזאת קלה לתיפעול. באמת שטלפון/אישה/ילדים זה תירוץ עלוב על זה שמישהו לא יכול במשך שלוש דקות להתרכז מספיק.

טעויות יכולות לקרות, זה ברור. אבל זאת מערכת מאוד מאוד מאוד קלה לתפעול.

בכחול

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי קטגוריות ששמעתי שיש באתרי פורנו, הסיטואציות האלה בד"כ נגמרות אחרת לגמרי...:wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...