Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהלי בטחון באיקיאה - 4 מאבטחים וצילום ת.ז. של לקוח בשל טעות?

GeorgeDan21
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בניכר במדינות המתקדמות יותר כבר נתקלתי בסופר מרקט גדול (Aldi / Lidl בסניפים ענקיים) שבהם יש 3-4 קופות והשאר עצמיות.

כשבארץ יהיו המחירים של aldi או lidl וברמת השירות שלהם אני אלך בשמחה לשרות העצמי. עד אז כל מה ש bagira כתב נכון.

(אני אפילו אסתפק ברמה של ASDA...)

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הזכירו את חצי חינם, הם דווקא עשו פתרון שהוא מעולה לדעתי - קופה עם מסוע (וקופאית), שמים על המסוע את המוצרים והם עוברים בתוך חלל עם קורא ברקוד מ3 כיוונים, מהנסיון שלי רוב המוצרים עוברים בלי התערבות אדם, את המוצרים שלא עוברים הקופאית מעבירה. לטעמי זה פתרון מעולה ואפילו יותר טוב מקופה עצמית רגילה. הקאץ' פה הוא שצריך להניח את המוצרים בצורה שהקוראים יצליחו לקרוא אותם כמו שצריך (לא מסובך, יש הוראות מפורשות מעל הקופה, כמובן שרוב הלקוחות כמו ישראלים טובים לא שמים עליהן ומעמיסים איך שבא להם ואז זה הופך לקופה רגילה).

נראה שכרגע זה בפיילוט (4 קופות), אני אהבתי, הלוואי שיוכיח את עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יותר פשוט מזה? (רק) אשתי עושה קניות אני הנהג הארנק ונושא הכלים. מגיע לאסוף אותה, בזמן שהיא

עושה פינישים אני ממתין בסובלנות עם עגלת הקניות.

קניות בסופר הם החלק הכי פחות חביב עלי והכי הרבה חביב עליה.

דו קיום בשלום.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה מסתובב בשאר החנויות בקניון :roll:.

גם אשתי עושה את הקניות בעצמה, אני מצטרף פה ושם. אבל התענוג האמיתי שלה הוא בסופרים בחו"ל, תמיד היא חוקרת שם את סלי המציאות. בנסיעה האחרונה (בדיוק לפני חודש, יומיים באיטליה) הסיבוב בסופר דווקא "התכתב" עם הפורום הזה, היה שם איזור כלי עבודה שהיה פותר לירחמיאל את כל הבעיות. בסופר בעיירה 100 ק"מ מרומא היה אזור כלי עבודה שלא היה מבייש את שז"ר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשבארץ יהיו המחירים של aldi או lidl וברמת השירות שלהם אני אלך בשמחה לשרות העצמי. עד אז כל מה ש bagira כתב נכון.

(אני אפילו אסתפק ברמה של ASDA...)

אתה משווה בין עגבניות לתפוזים.

ואני כמו אחרים פה זוכר שתורים של 20-30 דקות בקופות היו גם אי שם בשנות ה-90 העליזות, כשבבית שמש היו מכולות וסניף אחד של "הגל הירוק".

ואותם תורים היו גם ב"פיקנטי" בר"ג/בני ברק

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשיהיה שלום עולמי יימצא מי שלא יהיה מרוצה מכך (לדוגמה חברות הנשק אבל גם מיליטנטיים וכו'), ככה זה.

את הפחד מקידמה ומלעשות דברים לבד אפשר לקחת לכל תקופה,

פעם במכולות השכונתיות דוגמת המכולת של ממוקה היית אומרת לו תן לי לחם תן לי חלב הוא היה הולך מביא לך או מסביר איפה נמצא לחסוך לך זמן, היום אתה עובד בשביל הסופר ונאלץ ללכת להביא את המצרכים לבד.. מה אני אגיד לכם, אין כמו פעם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה אתם עם ה"פחד מקידמה" הזה, אין שום פחד מקידמה, יש התבוננות שקולה ומציאותית על החברה.

לי למשל, אין שום פחד מקידמה, סתם אנטי לחברה שמפטרת כח אדם ומעמידה אותי במקום לעבוד אצלה...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אין אבל הרבה מאוד אנשים לא ניגשים לקופה אוטומטית מחשש ש"לא יסתדרו" עם המחשב.

בכל מקרה, אני מוצא קניה בסופרים עם "מעבר ללא קופה" כיעילה ומהנה (יחסית לסופרים הרגילים). אתה רואה על צג המסופון שאצלך ביד את המחיר הדוייק של כל פריט כפי שהוא רשום במערכת של הסופר, רואה איך המבצעים מתעדכנים רואה בדיוק לאיזה סכום הגעת.

קופה בשרות עצמי זה פחות נוח אבל עדיין עדיף מלעמוד בתור וגם עדיף מלעבור בקופה רגילה בלי תור.

איכשהו לא עלה בדעתי העניין הזה שהסופר "מעביד אותי במקום את הקופאית". בעייני עניין זניח לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עניין של טעם. אישית אני מעדיף קופה בשירות עצמי על פני מסופון. ומעדיף קופה בשיטה הישראלית שבה אפשר להעביר את המוצרים ישר לסל על פני הקנדית שבה חייבים לצבור את כל המוצרים על מדף השקילה.

נכון שמסופון יותר "מגניב", אישית אני מוצא אותו פחות נוח. מתי הוא עדיף? כאשר עורכים קניה בזוג - אחד בוחר את המוצרים והאחר שוקל וקורא ברקודים.

לגבי חשש מקופות שירות עצמי - לפי העומס בסופרים שאליהם אני מגיע כנראה שמרבית הקונים מסתדרים היטב. החסכון בשופרסל הוא ההזקקות לכרטיס אשראי ספציפי, בניגוד למקומות אחרים שמקבלים כל כרטיס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה אתם עם ה"פחד מקידמה" הזה, אין שום פחד מקידמה, יש התבוננות שקולה ומציאותית על החברה.

לי למשל, אין שום פחד מקידמה, סתם אנטי לחברה שמפטרת כח אדם ומעמידה אותי במקום לעבוד אצלה...

לגבי הלעבוד אצלה זה עיניין סובייקטיבי, אין לי בעיה "לעבוד" אצל הסופר כל עוד יוצא לי מזה משהו, אם זה ירידה בעלויות (אחרי תקופה של החזר השקעה מצד הסופר) או חיסכון בזמן, החברה פה מנו שלל יתרונות נוספים.

לגבי פיטורי עובדים, יהיה טיפשי מצידנו להתקע מאחור טכנולוגית בגלל כח אדם פחות יעיל שיפוטר עם כל הצער והכאב.

האנושות מתקדמת ואין עבודה בטוחה לאף אחד,

זה או התקדמות טכנולוגית או שימור כח אדם נצחי,

אני בצד של ההתקדמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסרון בשופרסל הוא ההזקקות לכרטיס אשראי ספציפי, בניגוד למקומות אחרים שמקבלים כל כרטיס.

תתעדכן :-)

בשביל שופרסל כל מה שצריך זה ״כרטיס חבר״ חינמי שאין לו מועד פקיעת תוקף. התשלום עצמו יתבצע באיזה כרטיס אשראי שבא לך.

בזמנו, היכולת לשלם ב״יש״ (בסה״כ מיתוג של שופרסל) הייתה מוגבלת לכרטיסי אשראי של ״יש״ או ״שופרסל״,

לפני כשנה שינו את המדיניות כך שאתה פשוט יכול להירשם חד פעמית עם ת.ז.

לאחר ההרשמה אתה מזין בכל קנייה ת.ז. לזיהוי, ומשלם בכל כרטיס אשראי שהוא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הקופות עם מדף השקילה אני שונא שנאת מוות. נדיר שאני לא צריך לקרוא לקופאית כי משהו לא מסתדר בשקילה. זה גם מאוד איטי כל התהליך.

אני כבר מעדיף ללכת לקופה רגילה אם אין תור מפוצץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה רק פחד מקדמה. הרי למה כ"כ אכפת לך מזה? בגלל שמפטרים עובדים לטובת הקופות האוטומטיות. זה לא שאתה איזה אדון שצריך את הboy שיעביר לך את המוצרים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה לא קונה חלב מהחלבן, מחליף את המקרר החשמלי בארגז קרח וחוזר לעששית כדי שלמוכר הנפט תהיה עבודה?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...