Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהלי בטחון באיקיאה - 4 מאבטחים וצילום ת.ז. של לקוח בשל טעות?

GeorgeDan21
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אישית אני אוהב את הקופות העצמיות, לא פעם זה חוסך המון המון זמן.

אבל ההברקה הגדולה לטעמי היא הפיילוט של שופרסל של "סרוק וקנה", אפליקציה בטלפון שמשתמשת במצלמה של הטלפון, כל מוצר שאני לוקח אני מעביר את הברקוד בטלפון*, מגיע בסוף ל-2 קופות שמיועדות אך ורק לסרוק וקנה, הטלפון מייצר ברקוד QR שאתה סורק בעמדה, והופ כל הקנייה מופיעה.

למעשה אני "מבזבז" 3-5 דקות נוספות בקנייה של שעה, אבל המעבר בקופה התקצר מהמתנה של 5-15 דקות ועוד העברה של המוצרים עוד 5-10 דקות, לפחות מדקה.

עוד הברקה זה שיש לי כבר שנים את התיקים של Trolley Bags, ועכשיו למעשה אני סורק את המוצר וכבר מסדר אותו בתיק הנכון והכל באיזי ולא בלחץ שהקופאית יורה עליך מוצרים, יוצא מהחנות ומגיע לרכב ומעביר את התיקים המסודרים, מגיע הביתה ויודע בדיוק איזה תיק מכיל את כל המקוררים שצריכים תשומת לב ראשונים.

מדי פעם יש ביקורת, בא/ה נציג מעביר חלק מהפריטים (בעיקר היקרים יותר) ומשלח אותי לדרכי, עיכוב של 5 דקות ועדיין רווח של לפחות 10 דקות לעומת קופה עצמית רגילה או קופה רגילה.

הבאסה זה שזה לא בכל הסניפים.

* מאפים וכאלה לא ניתן להוסיף ידנית, ככה שאני שם אותם בתיק אחד ומעביר אותם בקופה עצמה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה הכי קל. פשוט תתקשר אליי, תשאל אותי איזה תור לבחור ותבחר אחד אחר.

אני הכי אלוף בהיסטוריה של העמים, בבחירת התור הלא נכון.

אני למדתי להסתכל לא רק על כמות העגלות אלא על כמות הפריטים בעגלה ומי עלול לשלם במזומן ועדיין תמיד אני נופל על הקופאית הכי איטית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, כמה שאתם תמימים...מובלים כשה לטבח!!!

יצא לי לראות סרט מרתק בערוץ 8 ששמו "גנבי הזמן" , מקצוע חדש במינהל עסקים שבא להפתר מכמה שיותר כח אדם ושקהל הלקוחות יעשו את העבודה של האנשים המפוטרים.

* פעם היית בא לסופר, לוקח עגלה שזרוקה בחניות, מבצע קניות, הולך לאוטו, מכניס הקניות לאוטו ונוסע לדרכך. את העגלות היה אוסף איזה בחור שזאת הייתה עבודתו.

פתאום העובד פוטר וכולנו נהיינו פועלים של הסופר, דואגים לבוא עם 5 שקל מראש (בחלק אפילו 10), הולכים לשחרר עגלה (רחוקה מהאוטו) ובסיום הקניה כמובן, שוב, אנחנו עובדים אצל הסופר עכשיו אז תמורת שנקבל את ה 5 שקל חזרה אנחנו נדרשים ע"י המנהלי עבודה החדשים שלנו ללכת להחזיר את העגלה למקום ולא תמיד זה ליד הרכב.

*פעם היית מתקשר לכל עסק (בים אם חברה גדולה או משרד ממשלתי) , הייתה עונה לך מרכזנית, היית אומר לה שלום, אני צריך את ממשה מגביה, הייתה אומרת לך "מייד אדוני" ומעבירה אותך אליו (שלא לדבר על זה שאם לא היית יודע את מי אתה צריך, הסבר קל, והיא כבר הייתה יודעת). היא פוטרה. פתאום כולנו נהיינו עובדים (בחינם) של העסק, אני פתאום המרכזניות. לזיבי הקש 4, לכושיליראבאק הקש 5, ככה שעה...!

*פעם היית מגיע לתחנת דלק, המתדלק היה מתדלק לך את האוטו ואתה משלם ונוסע, היום בחלק מהמקומות יש כבר רק תדלוק עצמי, אתה מתדלק, אתה נתקע מאחורי הפוסטמה על הסטילטו 10 אינצ' והציפורניים 10 ס"מ שלא רוצה לשבור אותן שכרטיס האשראי שלה גם לא מאשר לה עיסקה...אתה זה שחוטף (לעיתים) את הטיפטוף מהמשאבה על הג'ינס...העיקר מבסוט, נתנו לך 4 אגורות הנחה...

* אותו כנל עם קופות אוטומטיות. אתה הקופאית, אתה השוקל, אתה הולך לקופה ראשית עם מוצר לא מזוהה במערכת והכל בחינם, ללא שכר ועל חשבון כל הקופאיות המפוטרות.

ובהמשך ישיר לנושא השרשור, אתה גם נהפך לגנב בכל טעות תמימה!

ואתם שמחים על זה!

ולמה אתם שמחים? כי כל חברה שהולכת לקראת מהלך כזה יוצרת תקופה מכוונת של איזה חצי שנה-שנה של חסר בקופאיות והארכת תורים.

פתאום אתם בשמיים, "אני לא צריך לעמוד בתור, יש לי קופה אוטומטית".

בקיצור, המניפולציה הצליחה.

כרגע זה עוד בקטנה, ברגע שזו תהיה התמא השלטת בכל מקום, אתם תבכו ותבכו הרבה!

צפיה מאוד מומלצת בסרט.

ואל תתנו לי עכשיו דוגמא של העגלונים שבכו כשיצאו מכוניות, אין לזה ולו קשר קלוש לקידמה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתגאה בזה שהסוקרת נאלצה לסקור 50 פריטים ואתה לקוח מרוצה?!

לא מתגאה. סתם מציין מקרה משעשע.

מטרת הנקודה הייתה להבהיר שאפילו בזבוז הזמן המשווע ש״עשו לי״ עדיין שווה מבחינת חיסכון בזמן.

לגבי הקופות הלא-אפויות של איקאה - מסכים. בשופרסל זה יותר מסודר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נכנס לסופר והולך להשתמש בקופה אוטומטית בידיעה שיתכן ותיפול בסקר.

נכנסת לשם בהסכמה, אף אחד לא הכריח אותך - אז על מה אתה מלין בדיוק?

לא טוב? אל תקנה.

על מה אני מלין?!

על זה שהיחידי שמרוויח כאן זה הסופר.

הקופות האוטומטיות צריכות להיות תחליף לקופה מהירה ולא תחליף לקופה רגילה.

אני כלקוח לא צריך את הקופות האוטומטיות.

"השדרוג" הזה מיועד לאפשר לסופר להרוויח יותר כסף על ידי מתן אפשרות לפיטורי עובדי הקופות.

הלקוח עושה כמה שיותר מהמטלות של העובדים השכירים (כמו לשקול, לסרוק ולארוז בשקיות/שקים), הוא מתאמץ ומבזבז את זמנו כי לאפשר לסופר להיות ריווחי יותר,

ובכל פעם שיש ביקורת מדגמית הלקוח צריך להיענש על כך.

אני מבחינתי מחרים את הקופות האוטומטיות.

מי שבוחר להשתמש בהן, זו זכותו. זה לא הופך אותו לאיזה מילניאלי מתקדם. אלא ללקוח נאיבי ופראייר.

אין לי שום סיבה להסכים לבדיקות מדגמיות והעברה חוזרת של מוצרים על חשבון זמני הפרטי.

הבדיקות המדגמיות שאני מוכן לעשות בתור לקוח זה שהמחיר שעל המדף זהה למחיר בקופה.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הגזמות עפות פה... אפשר לחשוב קופאית ממש עושה לי את היום בזכות השירות. מעדיף קופה בשירות עצמי מקופאית עם פרצוף תחת כי משלמים לה מינימום, או יותר גרוע זו שרצתה לצאת להפסקה אבל אמרו לה לבדוק עוד כמה לקוחות אז היא עושה לכולם טובה!, או זו שיושבת בזמן שהקופה לידה עמוסה אבל עד שלא תשאל אותה אם היא ״פעילה״ היא לא תגדיל ראש ותגיד לך לבוא.

לא רוצה לפגוע בעולם הקופאיות אבל זה לא שיא השירות, ושם גם אין לך מנוס מלהגיד ״יש לי אשראי״ ושיעזבו אותך בשקט, כי אתה שולף לה את הכרטיס וכבונוס זוכה לעוד חפירה על כמה כדאי לעשות אשראי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני מבחינתי מחרים את הקופות האוטומטיות.

מי שבוחר להשתמש בהן, זו זכותו. זה לא הופך אותו לאיזה מילניאלי מתקדם. אלא ללקוח נאיבי ופראייר.

נאיבי ופראייר, שמעדיף להעביר את המוצרים בעצמו וללכת הביתה מהר לפני הגאון הפיננסי שיבזבז זמן בתור בקופה כדי שיעבירו לו את המוצרים, כי זה אמור להיות כלול במחיר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, כמה שאתם תמימים...מובלים כשה לטבח!!!

יצא לי לראות סרט מרתק בערוץ 8 ששמו "גנבי הזמן" , מקצוע חדש במינהל עסקים שבא להפתר מכמה שיותר כח אדם ושקהל הלקוחות יעשו את העבודה של האנשים המפוטרים.

* פעם היית בא לסופר, לוקח עגלה שזרוקה בחניות, מבצע קניות, הולך לאוטו, מכניס הקניות לאוטו ונוסע לדרכך. את העגלות היה אוסף איזה בחור שזאת הייתה עבודתו.

פתאום העובד פוטר וכולנו נהיינו פועלים של הסופר, דואגים לבוא עם 5 שקל מראש (בחלק אפילו 10), הולכים לשחרר עגלה (רחוקה מהאוטו) ובסיום הקניה כמובן, שוב, אנחנו עובדים אצל הסופר עכשיו אז תמורת שנקבל את ה 5 שקל חזרה אנחנו נדרשים ע"י המנהלי עבודה החדשים שלנו ללכת להחזיר את העגלה למקום ולא תמיד זה ליד הרכב.

*פעם היית מתקשר לכל עסק (בים אם חברה גדולה או משרד ממשלתי) , הייתה עונה לך מרכזנית, היית אומר לה שלום, אני צריך את ממשה מגביה, הייתה אומרת לך "מייד אדוני" ומעבירה אותך אליו (שלא לדבר על זה שאם לא היית יודע את מי אתה צריך, הסבר קל, והיא כבר הייתה יודעת). היא פוטרה. פתאום כולנו נהיינו עובדים (בחינם) של העסק, אני פתאום המרכזניות. לזיבי הקש 4, לכושיליראבאק הקש 5, ככה שעה...!

*פעם היית מגיע לתחנת דלק, המתדלק היה מתדלק לך את האוטו ואתה משלם ונוסע, היום בחלק מהמקומות יש כבר רק תדלוק עצמי, אתה מתדלק, אתה נתקע מאחורי הפוסטמה על הסטילטו 10 אינצ' והציפורניים 10 ס"מ שלא רוצה לשבור אותן שכרטיס האשראי שלה גם לא מאשר לה עיסקה...אתה זה שחוטף (לעיתים) את הטיפטוף מהמשאבה על הג'ינס...העיקר מבסוט, נתנו לך 4 אגורות הנחה...

* אותו כנל עם קופות אוטומטיות. אתה הקופאית, אתה השוקל, אתה הולך לקופה ראשית עם מוצר לא מזוהה במערכת והכל בחינם, ללא שכר ועל חשבון כל הקופאיות המפוטרות.

ובהמשך ישיר לנושא השרשור, אתה גם נהפך לגנב בכל טעות תמימה!

ואתם שמחים על זה!

ולמה אתם שמחים? כי כל חברה שהולכת לקראת מהלך כזה יוצרת תקופה מכוונת של איזה חצי שנה-שנה של חסר בקופאיות והארכת תורים.

פתאום אתם בשמיים, "אני לא צריך לעמוד בתור, יש לי קופה אוטומטית".

בקיצור, המניפולציה הצליחה.

כרגע זה עוד בקטנה, ברגע שזו תהיה התמא השלטת בכל מקום, אתם תבכו ותבכו הרבה!

צפיה מאוד מומלצת בסרט.

ואל תתנו לי עכשיו דוגמא של העגלונים שבכו כשיצאו מכוניות, אין לזה ולו קשר קלוש לקידמה.

דווקא אתה צריך לדעת שכל הוצאה של העסק מגולגלת בסופו של יום על הלקוח ובשוק תחרותי העסק לא יוכל להשאיר את ההפרש בכיס שלו להרבה זמן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה - או שאין לסופר הזה תחרות (ויש כאלה) ואז אתה תשלם את כל האלמנט עם או בלי קופה עצמית, או שיש תחרות ואז אתה משלם פחות על היעדר קופאיות.

אבל כל זה נכון לעוד כמה שנים, נכון להיום כל עמדה עצמית כזו עולה יותר משכר של קופאית לשנה.

העניין הוא שגם כשמסיימים להחזיר את ההשקעה אז משקיעים בדבר הבא (נניח סרוק וקנה), מתישהו נגיע לאיזון כלשהו.

ובכל מקרה זה עדיף על קופאיות שמעיפות לך מוצרים בקצב של תת מקלע בלי התחשבות כמה המוצר רגיש לתנועה כזו או להפסקת התנועה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בדיוק. וגם לבכיינים שבנינו.
הבכיינים צריכים את הקופאית שיהיה להם למי לבכות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל חטיפים כמו במבה או תפוצ'יפס ומייד אחריהם בקבוקי שתייה.

או בכלל שתייה מוגזת שלא אוהבת התעופפויות.

או קוטג' וגבינות כאלה שקרה לי יותר מפעם אחת שהקופאית העיפה אותם והקוטג' נפתח לחלוטין.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאיבי ופראייר, שמעדיף להעביר את המוצרים בעצמו וללכת הביתה מהר לפני הגאון הפיננסי שיבזבז זמן בתור בקופה כדי שיעבירו לו את המוצרים, כי זה אמור להיות כלול במחיר.

למה אתה חושב שהחלופה לקופות אוטומטיות היא להיתקע בקופות הרגילות?

אתה הלקוח, הכסף הוא שלך. אתה ממש לא חייב להיתקע בסופר שלא דואג לתור סביר בקופות.

יש חלופות אחרות.

אני אישית מזמין באינטרנט את רוב המוצרים הקשים (מאוד נוח כשהם עושים את האיסוף).

את שאר הקניות אני מחלק בין מכולות ובתי עסק אחרים (חנות תבלינים וכו').

השירות יותר טוב והרבה יותר מהיר.

לפעמים מגלים מוצרים מצויינים שלא קיימים בסופר, לדוגמה גבינות חלומי ומוצרלה טריות מיצרנים ישראלים.

ברוב המקרים האיכות היא מעולה במחיר סביר, ולי הרבה יותר נחמד לדעת שהכסף שלי עבר לחנות/יצרן ישראלי.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל חטיפים כמו במבה או תפוצ'יפס ומייד אחריהם בקבוקי שתייה.

או בכלל שתייה מוגזת שלא אוהבת התעופפויות.

או קוטג' וגבינות כאלה שקרה לי יותר מפעם אחת שהקופאית העיפה אותם והקוטג' נפתח לחלוטין.

כשאתה נוסע עם המצרכים הביתה אני מבין שאתה עוטף אותם בפצפצים קודם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...