Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהלי בטחון באיקיאה - 4 מאבטחים וצילום ת.ז. של לקוח בשל טעות?

GeorgeDan21
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב, אני חייב להסכים שיש איזה חוסר סימטריה קל בנושא. אם הקופאית תעביר מוצר פעמיים או שמחייבים אותך בקופה במחיר גבוה יותר מאשר היה צריך להיות אף אחד לא יזמין לסופר משטרה.

גם במקרה של הסופר זה יכול להיות טעות או יד מכוונת.

זה מזכיר לי שגם לי פעם היו בושות עם הקופות האוטומטיות. מאז שהן פוזרו אני משתמש רק בהן. בסופר ליד העבודה שלי שאני קונה בו שלוש פעמים בשבוע קרתה לי הפדיחה. קניתי מה שהייתי צריך, עברתי בקופות העברתי את כל המוצרים, ואז קיבלתי שיחת טלפון מהעבודה. סיימתי להעביר את הדברים, העברתי כרטיס אשראי והלכתי. בדרך חזרה למשרד אני מקבל טלפון, שלום, אנחנו מהסופר, היית אצלנו בסופר ולא שילמתי. אני אומר מה פתאום לא שילמתי, העברתי כרטיס אשראי ובטח יש לי אפילו חשבונית בשקית רגע אני מחפש. חשבונית כמובן אין. מסתבר שכנראה לא עברתי את כל המסכים אחרי העברת הכרטיס, לא בחרתי מספר תשלומים או חתמתי או משהו בסגנון וזה כנראה התבטל. חזרתי בבושת פנים לשלם בקופה הראשית.

מגיע לי.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תכל'ס כשאתה אדם נורמטיבי זה יכול להיות חתיכת סיטואציה מאוד לא נעימה. מאידך לצאת עם ארונית או שולחן שלא שילמת עליו זה לא הכי הגיוני כי זה ענק ובולט, אז מבינים שזה בטעות, למרות שאני בטוח שמאבטחים ביננו יכולים לספר סיפורים. אין מה לכעוס על מאבטחים. הם בסה"כ עושים את העבודה וכל בסיטואציה זה מחיר הפדיחה שעשית.

יאלה, מתקדמים ושוכחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמסיס תסתכל על זה ככה, הקופאית נותנת לך בסוף חשבונית ואומרת לך תבדוק אותי.

פותח השרשור לא נתן להם ביציאה חשבונית ואמר תבדקו אותי, הוא פשוט ניסה לצאת.

*אם כבר דברנו על סופרים, זה למה אני אוהב להזמין - הטעויות רק לטובתך. אם לא קיבלת מוצר אתה מתקשר ומבטלים את החיוב, השוס זה אם קיבלת נניח חבילת קבנוס שלא הזמנת, מתקשר, אומרים לך תודה ומשאירים לך את הקבנוס. איזה אושר, רק עכשיו צריך להבין מה עושים עם הקבנוס?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבנוס זה טעים.

גם אנחנו היינו מזמינים תקופה, אבל זה מעצבן שמגבילים אותך במים, ואז גם בזמן הכי לא מתאים מתקשרים אליך: אין לנו א' ב' ג' וד' מה אתה רוצה לעשות יש לך 5 שניות גווווווו.

ואז גם כך צריך השלמות.

לגבי החשבונית ותבדוק אותי, כשהקופאית נותנת לך חשבונית היא לא מכריחה אותך לבדוק אותה. אם אתה רוצה בודק אם לא אז לא.

כשאתה עובר בקופה בשירות עצמי אתה גם נותן להם רשות לבדוק אותך באותה מידה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי זה בסדר גמור, בדיקה קטנה לראות שאתה לא גונב, זה בסדר. מבחינתי גם שיבדקו כול פעם שהקניות שלי שונות מהרגיל - אני מבין, זה המחיר לנוחות, הגיוני.

הקופות האוטומטיות נועדו לחסוך כוח אדם לבית העסק,

ומציגים את זה כאילו הם חוסכים זמן ללקוח, הרי האופציה הרגילה היא פשוט להשקיע בעוד קופאים/ות.

אבל מה קורה בתכלס?

הקופות הרגילות מפוצצות בלקוחות, דוחקים בך להשתמש באוטומטיות כדי לחסוך זמן,

אתה מעביר הכל, והם מחליטים לבזבז לך את הזמן בבדיקה מדגמית.

אני לא אוהב את השטויות האלה.

אתם רוצים לבדוק? תהנו, תבדקו כל מה שאתם רוצים כל עוד אני מעביר את המוצרים,

אין שום סיבה לעכב אותי מעבר לכך.

כי אם אני מתעכב ביציאה בגלל דרישות המערכת/מאבטח/ת אז כבר עדיף לעבור אצל קופאי/ת רגילה, ואם יש טעות אז היא על הראש שלהם. לא שלי כלקוח.

אגב, אני חייב להסכים שיש איזה חוסר סימטריה קל בנושא. אם הקופאית תעביר מוצר פעמיים או שמחייבים אותך בקופה במחיר גבוה יותר מאשר היה צריך להיות אף אחד לא יזמין לסופר משטרה.

זה בדיוק מה שNemesis כתב. טעות שלהם מסתיימת בסליחה. טעות של לקוח מסתיימת בצילום ת.ז. ולקוח מבוייש

עריכה אחרונה על ידי BEEKER

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ האמת שזה קצת מצחיק, הקופות באמת נועדו בראש ובראשונה לחסוך בקופאיות ולא שום דבר אחר. היה לי דיון על זה עם אבא שלי שטען ששימוש בקופות האלה ע"י הלקוח צריך לבוא עם הנחה, הרי בתכלס הן לא באמת חוסכות (אם גם ככה יש עומס) ורק גורמות לך "לעבוד" בשביל העסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אנשים נרגנים שמתקשים לקבל שינויים בחיים (זאת הסיבה לנרגנות שלהם מלכתחילה) מתלוננים על קופות אוטומטיות.

המצאה מדהימה.

גם אם היו בודקים אותי מדגמית כל קנייה שנייה, זה עדיין מהיר יותר.

אגב, פעם בדקו אותי מדגמית עם איזו חשבונית של 850₪, הסוקרת/משגיחה האומללה נאלצה לסקור 50 פריטים... בשלב מסוים כבר עבדנו כמו צוות, כשאני מגיש לה את הפריטים לסריקה לפי התור. :-)

החיסכון הכספי לעסק בדמות קופות אוטומטיות איננו גדול. זה משתלם לו לטווח ארוך, אבל מדובר בהשקעה לא קטנה. הסיבה להמצאתן מלכתחילה הוא הפיכת הנקודה הכי קריטית מבחינת חוויית שירות ללא-רלוונטית. כל המתחים והתסכולים עולים ברגע שאתה ממתין בתור, וכל פיפס הכי קטן של החזרות מוצרים וטעויות ולקוחות קודמים מעצבנים ש"אני רק לוקח עוד משהו" - נעלמים בבת אחת.

ולקוח מרוצה - חוזר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית פעם עצמאי שהעסיק עובדים?

אתה חייב להבין שעלות שכר העובדים היא גבוהה מאוד (תוספת של 40-30 אחוז בברוטו).

וזו הגדולה של הקופות האוטומטיות,

הן מאפשרות לעסק לחסוך בקופאים/יות ולהפחית בעלויות השכר מכיוון שהלקוח עושה להם את רוב העבודה.

אגב, פעם בדקו אותי מדגמית עם איזו חשבונית של 850₪, הסוקרת/משגיחה האומללה נאלצה לסקור 50 פריטים... בשלב מסוים כבר עבדנו כמו צוות, כשאני מגיש לה את הפריטים לסריקה לפי התור. :-)

אתה מתגאה בזה שהסוקרת נאלצה לסקור 50 פריטים ואתה לקוח מרוצה?!

שתבין מה קרה כאן:

עבדת כמו חמור בלהעביר 50 מוצרים.

לא קיבלת על זה כסף או הנחה.

הם לא בדקו אותך תוך כדי הקנייה, אלא חיכו לסוף, ואז שלחו סוקרת שתבדוק 50 מוצרים,

וכמובן בזבזו לך זמן נוסף.

ולבסוף?

עכבו אותך, שילמת מחיר מלא, ואתה לקוח מרוצה.

מדהים.

כל הכבוד.

עריכה אחרונה על ידי BEEKER

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פוטנציאל לבושות נובע מחוסר תשומת לב, לא מהקופה אוטומטית, שלדעתי זאת אחת ההמצאות ששווה להכריז עליהן what a time to be alive.

מעבר לזה שמדובר בשירות חיוני לציבור האנטיפתים שביננו, זה באמת חוסך המון זמן. אף פעם לא עמדתי בתור לקופה אוטומטית בסופר, אבל אני תמיד רואה אנשים בתור לקופות הרגילות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בסופר השכונתי ביום שישי בבוקר יש תור גם בקופות בשירות עצמי.

ואם קופצת ביקורת לקנייה גדולה , אז הקופאית יכולה לבחור להעביר מספר מוצרים מדגמית ולסיים את הביקורת מתי שבא לה.

התוכנה לא מחייבת אותה להעביר את כל המוצרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא נראה לי שיש כזה דבר סופר שאין בו תור בשישי בבוקר/ צהריים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתבין מה קרה כאן:

ולבסוף?

מדהים.

כל הכבוד.

אתה נכנס לסופר והולך להשתמש בקופה אוטומטית בידיעה שיתכן ותיפול בסקר.

נכנסת לשם בהסכמה, אף אחד לא הכריח אותך - אז על מה אתה מלין בדיוק?

לא טוב? אל תקנה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מהלך נהדר של הרשת, כל רשת, אבל הקופות האוטומטיות באיקאה עוד לא מבושלות עד הסוף. אל דנטה כזה. ואל תתווכחו, אי אפשר לאכול את זה ככה.

פעמיים קניתי שם בקופה הזו, פעמיים היו ברקודים שלא נקראו כמו שצריך.

אז בא/ה קופאי/ת, דקות של המתנה, מעבירים כרטיס ומקישים בעצמם את המספר.

סמכתם על לקוחות שיסרקו לבד? תנו לנו גם את הפעולה המטורפת הזו של ההקלדה, מבטיחים להיות ילדים טובים ולהקליד הכל.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית פעם עצמאי שהעסיק עובדים?

אתה חייב להבין שעלות שכר העובדים היא גבוהה מאוד (תוספת של 40-30 אחוז בברוטו).

וזו הגדולה של הקופות האוטומטיות,

הן מאפשרות לעסק לחסוך בקופאים/יות ולהפחית בעלויות השכר מכיוון שהלקוח עושה להם את רוב העבודה.

שתבין מה קרה כאן:

ולבסוף?

מדהים.

כל הכבוד.

מוכן לשלם באי נוחות קלילה פעם בכמה חודשים בשביל הנוחות בכל שאר הזמן. בלי מבצעים, בלי שזה שלפניי נתקע בקופה שעה עם משלוח ובלי להמר על איזו קופה עם התור הכי מהיר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
ובלי להמר על איזו קופה עם התור הכי מהיר.

זה הכי קל. פשוט תתקשר אליי, תשאל אותי איזה תור לבחור ותבחר אחד אחר.

אני הכי אלוף בהיסטוריה של העמים, בבחירת התור הלא נכון.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...