Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר לעפולה, רשמים ראשוניים

Shmulik_Miata

פוסטים מומלצים

מזיזים את סדר היום - הולכים לישון מוקדם.

כבר שנים רבות שאשתי ואני קמים ב-4:45 כדי להגיע לחדר הכושר בפתיחה - ובהתאם לכך הולכים לישון בים 21:00-22:30.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי אתה הולך לישון שאתה קם ב-4 בבוקר ועוד נוסע כמעט שעה וחצי אחרי זה? לא מסוכן קצת? או שאתה דופק כוס ענקית של קפה שמחזיק אותך עד המשרד?

קודם כל כשמתבגרים קמים מוקדם יותר בקלות.

אצלי יקיצה טבעית זה לא אחרי 6 בבוקר כשלרוב אני קם הרבה קודם. זה רק עניין של הרגל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת? נרדמתי ב-11 בלילה במוצ"ש והתעוררתי ללא בעיה. גם הנסיעה לא לוותה בפיהוקים, אלא בערנות טובה. לצערי אין כוס תרמית נוחה בשביל לקחת קפה לדרך, אבל צריך להתארגן על זה.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו ללכת לישון מוקדם: לאחרונה הבנתי על בשרי את משמעות המונח "בינג'". זה ממכר, אתה במתח ובסקרנות ולא יכול להפסיק לצפות בפרקים ברצף כשכולם ישנים בבית והופ, כבר 0:30 בלילה, ואז קשה לקום בבוקר...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודש עבר לו.

התמהיל השבועי שלי מסתדר לי ודיי נוח. עובד יום ראשון בירושלים וחוזר באותו היום, לאחר מכן יומיים בסניף העפולאי, רביעי עולה לירושלים, ישן לילה אצל אימי ובחמישי חוזר לצפון. סה"כ סבבה ולא מעייף.

נסיעות לעבודה בירושלים:

מבחינת כביש 6, יש לי כבר פסקל. הנסיעה היא בדיוק שעה ועשרים דקות כשאני יוצא ברבע לחמש בבוקר. חייב לציין שהתרגלתי וזה ממש לא נורא.

נסיעה לעפולה מירושלים:

אני עדיין מעדיף לנסוע דרך כביש 90 כי אני אוהב אותו והתנועה זורמת בו (לפעמים איטית, אבל אני לא ממהר). רק מעצבן שיש פקק של 10 דקות ליד כלא שאטה, כ-15 דקות מעפולה.

סופי שבוע:

זה נחמד כשיש משהו פתוח שנמצא במרחק של הליכה מהבית. משהו שהיה מאוד חסר לי במעלה אדומים למרות שתמיד דגלתי במנוחה מקניות בסוף שבוע. קניות לסופי שבוע עשינו לבנתיים בויקטורי, רמי לוי ובסניף שופרסל שצמוד לעפולה עילית. לבנתיים שופרסל לקח מקום ראשון על הסדר והניקיון.

מזג אוויר:

היה חם. אבל אני בטוח שבשאר חלקי הארץ סבלתם גם כן.

זהו לבנתיים, נעבור את החודש השני ואעדכן אם יהיה משהו חדש.

חודש זה כלום. להתמיד בזה שנה אחר שנה אחר שנה אחר שנה זה סיפור אחר לגמרי.

המלצה שלי תתחיל לחפש משהו באזור שלך או לחילופין נסה לעבור לסניף העפולאי בהיקף משרה מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה איכות חיים בשבילי גיליתי כאשר התחלתי לנסוע 5-10 דקות לעבודה לכל כיוון. נצטרך לעבור למקום עם חינוך טוב יותר כאשר הילדים יגיעו לגיל בית ספר. יהיה קשה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הסיבות לרילוקיישן שעשיתי - הליכה של 5 דק לעבודה במקום נסיעה של שעה וחצי לכיוון. תוסיפו שעובדים פה שעה פחות והנושא של שעות נוספות כמעט ולא קיים, וזכיתי ב-4 שעות נוספות כל יום. כמעט יממה בשבוע. זה בהחלט פלוס ענק!

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לקו הזה, אני טוען שהשדרוג האמיתי בחיים זה לא להרוויח יותר, אלא לעבוד פחות בשביל אותה משכורת.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עברו שלושה חודשים מאז שעברנו, לבנתיים הכל בסדר.

אני לבנתיים מסתדר עם הנסיעות ונהנה להגיע לשני המשרדים (בעפולה ובירושלים).

אני אדם ששונא רעש או יותר נכון, רעש מוציא אותי מריכוז והורס לי את איכות החיים. אנחנו ממש חיים על כביש 65 ורעש המכוניות מטריד, בטח שאופנועים ומכוניות עם אגזוזים לא סטנדרטים טסים. מקווה שבבית החדש הרעש הזה יבלע לו בבתים של עפולה עילית (אנחנו בשכונה הצמודה לעפולה עילית, פרויקט עפולה הירוקה).

זהו, לאט לאט מסתגלים למקום ולנופים, לאוכל ולמסחר הזמין.

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

^^ לא ממש.

אנחנו לא מדליקים 24/7. מכיוון שהבית מבודד טוב (בניה ירוקה) אחוז הדלקת המזגן הוא יחסית נמוך. גם בחורף, רק בימים ממש קרים אנו מדליקים את המזגן על חום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...