Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה לעשות עם הקוף הזה?

TheNessus
שימו לב! השרשור הזה בן 1742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לסיכום. לא חייבים לאהוב את המוזיקה והסגנון, אבל הנה שיר שאני מאוד אוהב (הצלצול שלי בטלפון) שמסביר את הבעיה. אני פשוט לא מוכן שהקופים המפגרים יחתכו אותי

Right in two

[video=youtube;HBsZbL-Akms]https://www.youtube.com/watch?v=HBsZbL-Akms

"Silly monkeys give them thumbs, they forge a blade and where there's one they're bound to divide it right in two"

שבת שלום שתהיה/

בלי קשר לויכוח, אין על TOOL

5/6/2019 באוסטריה וינה היה אחד מרגעי השיא בחיי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לא עקבתי ב2-3-4 עמודים האחרונים כי השרשור אסקלייטד קוויקלי, אבל אני כן אגיד משהו שאתם אולי לא רואים/מבינים. ואולי אני בכלל קורא לא נכון את הסיטואציה והנפשות הפועלות, אבל פאק איט.

הרעיון בתגובה אלימה לאלימות היא בלי ספק פתרון. תראו את כל העולם פחות או יותר. כשמדינה אחת תוקפת מדינה אחרת, המדינה הנתקפת לא מתקפלת והולכת למצוא לעצמה מדינה אחרת. היא נלחמת.

עכשיו, אני לא יודע מה הטריגר של יוניסי להגיב באלימות, ואני מניח שפה נמצאת הבעיה של השרשור, שסף ה"צורך בתגובה אלימה" שלכם הרבה יותר גבוה. הרי אף אחד מהמגיבים פה לא היה סותם את הפה אם מישהו היה מאיים על אמא/אבא/אחות/בנזוג/בתזוג שלהם באקדח, נכון? הייתם עושים כל מה שאתם יכולים כדי לנטרל את התוקף. אז אצל יוניסי הרף או הטריגר הוא בריונות בכביש. על זה, על האם הטריגר נמוך מדי, אפשר להתווכח. על הקונספט - זו צביעות מוחלטת. ואולי עוצמת התגובה לדעתכם צריכה להיות פחות דרסטית, וגם עליה לגיטימי להתווכח, אבל על עצם הצורך בתגובה כוחנית - גם על זה אי אפשר להתווכח.

בכלל, הגישה הזאת של "אני מעל זה" היא בדיוק זאת שמעודדת את ההתנהגות הזאת. ערס חותך, ערס רואה שנותנים לו לחתוך, ערס ממשיך לחתוך. ערס מתרגל למצב בו כולם נותנים לו לחתוך, ערס ממשיך לחתוך, עד שיום אחד אמא שלך או אשתך לא נותנת לערס לחתוך כי היא לא שמה לב אליו, ערס יוצא מהאוטו ודופק לאמא שלך או אשתך על החלון עם האגרופים. אשתך חוטפת התקף פאניקה ולא יכולה יותר לצאת מהבית לבד / אמא שלך חוטפת התקף לב ומתה במקום (כמובן חלילה, סתם לצורך הדוגמה).

ברגע שהערס יודע שלא משנה מה הוא יעשה - לא תהיה תגובה, זה נותן לו לגיטימציה לרמוס אנשים והוא ימשיך לעשות את זה. כי מבחינתו אם הוא הפחיד את אשתך או אמא שלך שלא נתנה לו להידחף הוא ניצח כי הוא יודע שבפעם הבאה היא רק תראה אותו והיא תתקפל בפחד ותתן לו להידחף.

יומיים אחרי זה, אותו ערס יעקוף אותה בתור לקופה בסופר, לבר במועדון, לכספומט, בבית מרקחת, בקופת חולים, בדואר. היא תעיר לו, כי הרי רק בכביש אנחנו מסובבים את הלחי השניה וב"חיים האמיתיים" לעקוף אנשים זה לא מקובל. ואז הוא ידפוק לה אגרוף וישבור לה את הלסת. כי הרי מעולם אף אחד לא הסביר לו מה עלול לקרות אם הוא דופק לאנשים אגרופים ברחוב.

אבל אם הוא פעם נתקל ביוניסי, גם אם זה נגמר בכלום, הוא מודע לאופציה שקיימים אנשים כאלה, ואולי בפעם הבאה אחד האנשים האלה יעלף אותו עד סוכות ב', ואז יש מצב שהוא יעצור שניה לחשוב לפני שהוא פועל.

הגישה הזאת של "אני מעל זה" טובה אולי לטקסס שבאמריקה (למרות שלמיטב ידיעתי גם שם לא כולם בדיוק שבדים/פינים), איפה שהתופעות האלה הן השוליים של השוליים, ואין להן מספיק מאסה כדי להשפיע על החיים שלך, ואיפה שבנוסף יש אשכרה אכיפה נגד עברות זוטרות כאלה. בארץ הקודש, מאידך, איפה שהתופעה הזאת כל כך נרחבת שאין יום שאתה לא נתקל בביריונות בלי שום פרובוקציה (לדוגמה - עקיפה בתור) והשוטרים אומרים לך ש"חבל'ך על הזמן", אתה מבין שצריך "להמציא" פתרון אחר כלשהו.

שוב, תתווכחו על איפה עובר הגבול בין האפשרות להמשיך הלאה לבין הצורך להגיב, ותתווכחו על עוצמת התגובה הרצויה, אבל אל תבואו לי עם כל התנשאות והצביעות ה-high and mighty הזאת של להפנות את הלחי השניה.

מה שצריך להרתיע אנשים מלהתנהג בפראות בכביש זו משטרה, לא יוניסי.

אני לא מבין מה הנקודה שלך, אתה מצפה שכל חבר פורום יתחיל להתעמת עם נהגים פרועים? הדברים האלו לא פעם נגמרים בדקירות. ברור שיש מצבי קיצון "אדם מקלל את אמא שלך תוך כיוון נשק" שבהם תהיה תגובה, מבחינתי בריונות כביש זה לא אחת מהם, זו עבודה של המשטרה ולשם לדעתי צריכות להגיע הטענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לויכוח, אין על TOOL

5/6/2019 באוסטריה וינה היה אחד מרגעי השיא בחיי :)

וואו ממש עכשיו, נשמע לא נורמלי :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לא עקבתי ב2-3-4 עמודים האחרונים כי השרשור אסקלייטד קוויקלי, אבל אני כן אגיד משהו שאתם אולי לא רואים/מבינים. ואולי אני בכלל קורא לא נכון את הסיטואציה והנפשות הפועלות, אבל פאק איט.

הרעיון בתגובה אלימה לאלימות היא בלי ספק פתרון. תראו את כל העולם פחות או יותר. כשמדינה אחת תוקפת מדינה אחרת, המדינה הנתקפת לא מתקפלת והולכת למצוא לעצמה מדינה אחרת. היא נלחמת.

עכשיו, אני לא יודע מה הטריגר של יוניסי להגיב באלימות, ואני מניח שפה נמצאת הבעיה של השרשור, שסף ה"צורך בתגובה אלימה" שלכם הרבה יותר גבוה. הרי אף אחד מהמגיבים פה לא היה סותם את הפה אם מישהו היה מאיים על אמא/אבא/אחות/בנזוג/בתזוג שלהם באקדח, נכון? הייתם עושים כל מה שאתם יכולים כדי לנטרל את התוקף. אז אצל יוניסי הרף או הטריגר הוא בריונות בכביש. על זה, על האם הטריגר נמוך מדי, אפשר להתווכח. על הקונספט - זו צביעות מוחלטת. ואולי עוצמת התגובה לדעתכם צריכה להיות פחות דרסטית, וגם עליה לגיטימי להתווכח, אבל על עצם הצורך בתגובה כוחנית - גם על זה אי אפשר להתווכח.

בכלל, הגישה הזאת של "אני מעל זה" היא בדיוק זאת שמעודדת את ההתנהגות הזאת. ערס חותך, ערס רואה שנותנים לו לחתוך, ערס ממשיך לחתוך. ערס מתרגל למצב בו כולם נותנים לו לחתוך, ערס ממשיך לחתוך, עד שיום אחד אמא שלך או אשתך לא נותנת לערס לחתוך כי היא לא שמה לב אליו, ערס יוצא מהאוטו ודופק לאמא שלך או אשתך על החלון עם האגרופים. אשתך חוטפת התקף פאניקה ולא יכולה יותר לצאת מהבית לבד / אמא שלך חוטפת התקף לב ומתה במקום (כמובן חלילה, סתם לצורך הדוגמה).

ברגע שהערס יודע שלא משנה מה הוא יעשה - לא תהיה תגובה, זה נותן לו לגיטימציה לרמוס אנשים והוא ימשיך לעשות את זה. כי מבחינתו אם הוא הפחיד את אשתך או אמא שלך שלא נתנה לו להידחף הוא ניצח כי הוא יודע שבפעם הבאה היא רק תראה אותו והיא תתקפל בפחד ותתן לו להידחף.

יומיים אחרי זה, אותו ערס יעקוף אותה בתור לקופה בסופר, לבר במועדון, לכספומט, בבית מרקחת, בקופת חולים, בדואר. היא תעיר לו, כי הרי רק בכביש אנחנו מסובבים את הלחי השניה וב"חיים האמיתיים" לעקוף אנשים זה לא מקובל. ואז הוא ידפוק לה אגרוף וישבור לה את הלסת. כי הרי מעולם אף אחד לא הסביר לו מה עלול לקרות אם הוא דופק לאנשים אגרופים ברחוב.

אבל אם הוא פעם נתקל ביוניסי, גם אם זה נגמר בכלום, הוא מודע לאופציה שקיימים אנשים כאלה, ואולי בפעם הבאה אחד האנשים האלה יעלף אותו עד סוכות ב', ואז יש מצב שהוא יעצור שניה לחשוב לפני שהוא פועל.

הגישה הזאת של "אני מעל זה" טובה אולי לטקסס שבאמריקה (למרות שלמיטב ידיעתי גם שם לא כולם בדיוק שבדים/פינים), איפה שהתופעות האלה הן השוליים של השוליים, ואין להן מספיק מאסה כדי להשפיע על החיים שלך, ואיפה שבנוסף יש אשכרה אכיפה נגד עברות זוטרות כאלה. בארץ הקודש, מאידך, איפה שהתופעה הזאת כל כך נרחבת שאין יום שאתה לא נתקל בביריונות בלי שום פרובוקציה (לדוגמה - עקיפה בתור) והשוטרים אומרים לך ש"חבל'ך על הזמן", אתה מבין שצריך "להמציא" פתרון אחר כלשהו.

שוב, תתווכחו על איפה עובר הגבול בין האפשרות להמשיך הלאה לבין הצורך להגיב, ותתווכחו על עוצמת התגובה הרצויה, אבל אל תבואו לי עם כל התנשאות והצביעות ה-high and mighty הזאת של להפנות את הלחי השניה.

אלוהים, אני כזה גרוע בכתיבה שזה לא נורמלי!! כתבת בפוסט הקצר הזה יותר טוב מכל מה שניסיתי להסביר לאורך כל הדיון, הרבה פעמים עם דוגמאות קצת עקומות. שאפו! :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הנקודה שלך, אתה מצפה שכל חבר פורום יתחיל להתעמת עם נהגים פרועים? הדברים האלו לא פעם נגמרים בדקירות. ברור שיש מצבי קיצון "אדם מקלל את אמא שלך תוך כיוון נשק" שבהם תהיה תגובה, מבחינתי בריונות כביש זה לא אחת מהם, זו עבודה של המשטרה ולשם לדעתי צריכות להגיע הטענות.

צודק לגמריי, והלוואי שהמשטרה פה הייתה מספיק פעילה ואוכפת, אני הכי בעד! אבל זה לצערי רחוק מאוד מכך.

ושים לב לעוד נקודה, אני לא אצא מהרכב מול סתם מישהו שחותך אותי, ברור שלא, אפילו אוסיף בזהירות שאני מגיב פחות בבהלה מרוב האנשים לסיטואציות של "כמעט נפגע", ואני יותר מבין את זה שלפעמים קורות טעויות, אני לא מתרגז על מי שטעה והבין שטעה ובזה נגמר הסיפור.

בשביל להוציא אותי מהרכב דרושות לפחות 2 פעולות של אגרסיביות, גם הפעולה האגרסיבית בכביש מלכתחילה, וגם אגרסיביות נוספת של לרדוף\לצאת\להזמין. וגם אז, כמו במקרה של פות"ש, הייתי יוצא מהרכב אבל לא מיד מתנפל עליו במכות, אלא הייתי עומד כמו חומה וזהו, ומשם זה כבר תלוי מה ההוא היה בוחר לעשות.

לשאלתך הקודמת, אינני נושא נשק. פעם הייתי, כשהייתי מאבטח. אבל גם כשכן היה לי, ידעתי שרק בסיטואציות מאוד מאוד קיצוניות יהיה מוצדק להשתמש או לאיים בו, זה אפילו לא פקטור ב 99% מהמקרים האלו. לך תסביר אח"כ שהיו אמצעי כוונה ויכולת, קצת קשה ברוב הסיטואציות מעין אלו.

Oryo - לגבי טקסס, נכון נאמר כאן... הרי כל חוואי שם עשוי להיות חמוש כמו השי הציצי ויכול למלוק לך את הראש אם בטעות דרכת לו בתוך החווה. דווקא מטקסני הייתי מצפה להבין את המצב יותר טוב, אבל אני מניח שאתה לא טקסני טיפוסי, או שמרוב ששם הכל רגוע, שכחת איך זה לחיות בג'ונגל פה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, יצאת והתייצבת מול אותו אדם ופתאום נשלפה סכין, שזה לצערנו תרחיש לא כלכך נדיר. האם אתה מוכן להסתכן בכך שחלילה הילדים שלך ישארו ללא אבא בגלל ניסיון לחנך איזה טיפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כבר מת מ'כפת לו.

אני נוסע בטרנטה חבוטה, כל מי שחותך אותי כמו קוף מקבל חיתך אגרסיבי בחזרה מיידית, איכשהו כולם, מקורולה אלביט ועד X5 נרגעים ולא ממשיכים להתעסק.

בכביש אין בריונים אמיתיים, רק ערסים צעצוע שמרגישים מוגנים בתוך הפחית שלהם.

כשהייתי על האופנוע הייתי שולח כאלה למוסך להתחדש במראה.

אתם יכולים להמשיך להפנות את הלחי השנייה כמה שבא לכם, ההבדל הוא שעם גישה כזאת תביעת הרגל על הפרצוף שלכם תלך ותתחזק עד שלא ישאר פרצוף לדרוך עליו.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה תפקידה של המשטרה. רק שהם לא עושים את זה.

אתה מנסה להקצין את מה שאמרתי (אני אמרתי תודה למישהו שעושה את זה, ואתה אומר שאני מצפה מכולם שיעששו את זה), אבל אני לא מצפה מאף אחד שום דבר, אבל אני כן יודע להגיד תודה למי שכן מוכן לעשות את זה. בדיוק כמו שאני לא מצפה מאף אחד שייתן לי לעקוף אותו בתור לקופה בסופר אם יש לי רק שני קרטונים של חלב, אבל אני כן אודה למי שיעשה את זה. גם אני אגב לא נלחם בבריונים - מעבר ללא לתת להם להיכנס ומדי פעם לפתוח את החלון ולהסביר להם באשכנזיות אין קץ שהם לא בסדר (פעם אחת קיבלתי תשובה מתשאה של "מה?! לא ראית איזה פקק יש שם?!" בזמן שאני עומד בפקק המדובר).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כבר מת מ'כפת לו.

אני נוסע בטרנטה חבוטה, כל מי שחותך אותי כמו קוף מקבל חיתך אגרסיבי בחזרה מיידית, איכשהו כולם, מקורולה אלביט ועד X5 נרגעים ולא ממשיכים להתעסק.

אתם יכולים להמשיך להפנות את הלחי השנייה כמה שבא לכם, ההבדל הוא שעם גישה כזאת תביעת הרגל על הפרצוף שלכם תלך ותתחזק עד שלא ישאר פרצוף לדרוך עליו.

או שיבוא מישהו יותר מפגר ממך, וישלח אותך להתחדש במצבה במועדון השיש, או לנופש על חשבון ביטוח בריאות ומשלם המיסים. או שיבואו חבר'ה באוונסיס לבנה עם צ׳קלקה וישלחו אותך לנופש על חשבון משלם המיסים. בתור בונוס יהיו לך שם ערסים לא צעצוע.

השאלה מה עדיף לך.

בקשר לסעיף האחרון של מה שרשמתי, תזכור תמיד את המשפט של צ׳יף ויגאם מהסימפסונס:

לרשויות החוק אין יכולת לעזור לך, אבל יש מספיק יכולת להעניש אותך.69558c3ab5b510386c0139deeb03371e.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הוא כבר מת מ'כפת לו.

זה עובד טוב כשאין לך מה להפסיד. באופנוע אתה יכול לברוח לו בשניה, בגרוטאה לא אכפת לך מהרכב, אבל מה אם יש לך רכב חדש או רכב שאתה שומר עליו? במקום לתת אגרוף בחלון הוא נותן בעיטה בדלת או שובר פנס ואתה צריך לקחת יום חופש להתעסק עם פחחות/pdr וכל זה. גם אם יצאת אליו בחזרה, תלשת לו את הגרוגרת כמו בroadhouse, לקחת לו את הכסף מהארנק , נעלת אותו בבגאז' של האוטו שלו וזרקת את המפתח לביוב, עדיין נשאר לך כל הכאב ראש ובזבוז הזמן הזה שהיית יכול להימנע ממנו.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כבר מת מ'כפת לו.

הכל שטויות עד שבסוף אתה ויוניסי תפגשו ואז יתחיל הקרב האמתי. אני שם 200 על יוניסי.

אלא אם תצליח למשוך אותו לכיפאר, אז זה סיפור אחר במגרש הביתי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לומר אבל זה המצב הנורמלי בכבישים. אנשים לא ממהרים לצאת מהמכונית אבל כן עושים עבירות ונדחפים כאילו הכביש של אבא שלהם.

הכל נובע ממשטרה מיותרת, עלובה, פח אשפה שלא עושה עבודתה נאמנה ובתי משפט רקובים עד היסוד הן מבחינת חומרת הענישה והן מבחינת עינוי הדין כלפי האזרח שומר החוק, כך שלאזרח רגיל שסובל מבריונות (ויש לציין, כל בריונות) אין הרבה ברירות אלא להתמודד לבד.

אני מסכים עם ספייר שאם אפשר להילחם בבריונים כאלה, אז להילחם בהם בכל הכוח. אבל כל דג צריך לזכור שבים תמיד יש דג גדול יותר, וזו הסכנה פה. אם מישהו מתעקש ולא מוותר ומתנהג כמו אידיוט, עדיף לוותר. אולי באמת כדאי שכל אזרח יתחיל ללכת עם תרסיס פלפל או משהו להגנה עצמית בגונג'ל של היום. בכבישים לא רואים שוטרים בכלל וגם כשהם נמצאים, אנשים עדין לא מתביישים לחתוך נתיבים ולגנוב זכות בלי בושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו דתי לייט מכיר את ״מענה רך ישיב חמה״ (משלי, איפה שהוא) ו״אל תתחר במרעים״ (הי, גם זה משלי).

ורק כדי שזה לא יהפוך להתנצחות דתית כלשהי, אז אמהר לציין שאותן אמרות קיימות בווריאציה כזו או אחרת גם בתרבויות אחרות.

איפוק ואורך-רוח אינם איזו מעלה נשגבת כלשהי, אלא צעד פרקטי שימושי.

הגישה שתגובה צוננת/אילמת למתלהם מחזקת את המאיים פשוט לא נכונה בטווח המיידי, ברגע שזה קורה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לא עקבתי ב2-3-4 עמודים האחרונים

...

תתווכחו על איפה עובר הגבול בין האפשרות להמשיך הלאה לבין הצורך להגיב, ותתווכחו על עוצמת התגובה הרצויה, אבל אל תבואו לי עם כל התנשאות והצביעות ה-high and mighty הזאת של להפנות את הלחי השניה.

מדלג על מה שאנשים כותבים, ואז קורא להם בשמות תואר כי הוא לא קרא את החלק בהם התייחסו ממש לנקודה הזו.

[emoji107]

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור אך רפרפתי בו... אני רק אספר סיפור קטן שקרה לחברה של אמי מהעבודה...

יום אחד היא נסעה באזור אשקלון וכנראה עשתה משהו שעצבן איזה בבון. לא בקי בפרטים אבל מכיוון שמדובר באשה מבוגרת, משכילה, ומתורבתת אני מניח שהיא לא עשתה שום דבר חריג במיוחד... אולי לא נתנה לו להדחף או חתכה אותו בטעות... משהו בסגנון. בכל מקרה, הבבון עקף אותה בהמשך וחסם לה את הדרך. יצא מהאוטו ולרוע מזלה החלון שלה היה פתוח. הבבון נתן לה אגרוף, תפס לה את היד (שאיתה כנראה ניסתה להתגונן) ועיקם ושבר לה אותה קשות מחוץ לאוטו. היד לא חזרה לתפקוד מלא מאז.

עכשיו תחשבו מה אם זו הייתה אמא שלכם, בת הזוג שלכם, או כל אדם קרוב ללבכם...

לא יודע אם במידה ואותו בבון היה נופל קודם לכן על אחד כמו יוניסי, זה היה מונע את המקרה הזה. מקווה שכן.

מקווה גם שיוניסי אכן מוציא את השד רק על מישהו שיוצא מהאוטו או לפחות קורא לו לצאת מהאוטו. מבחינתי זה סימן לערס שמגיע לו לחטוף. הלוואי והמשטרה היתה נותנת מענה, אבל המציאות מראה אחרת.

בהחלט חושב שהפעולות שלו מסוכנות, ולא הייתי ממליץ לו או עושה אותן בעצמי... אך מה איכפת לי - הוא זה שלוקח את הסיכון - לא אני. מבחינתי אני מודה לו, כמו שאני מודה לחייל שלוקח על עצמו סיכון בשביל הביטחון של השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...