Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה לעשות עם הקוף הזה?

TheNessus
שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגדול מסכים איתך במקרה של השתלבות סבירה (נהג מאותת ומבקש להשתלב ולא נהג ששם גז על השוליים או על שטח ההפרדה כדי להיכנס בכוח לפני הרכב הראשון) וגם נוהג כך אבל כשאני נתקל בבריונות והידחפות אני לא תמיד אתן להשתלב כדי שהבריון ילמד שבריונות לא משתלמת.

בגדול - מסכים איתך,

אבל אתה יודע מה אומרים על מה כדאי (לפעמים) - להיות צודק או להיות חכם.

כולנו חכמים על המקלדת (לחנך, לא לתת לו להדחף וכו', ושהבן אלף הזה - צריך לקבל את עונשו).

אידיוטים כמו הבבון - לא חכמים (ואם הדלת לא היתה נעולה והבחור היה מקבל מכות לא עלינו, חו"ח, מהבבון ? זה שווה את זה ?).

רק אל תאמר לי שאתה מסוגל לנבא התנהגות של בבונים.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לשחק למי יש יותר גדול זה אף פעם לא כדאי. אתה מראה לו אקדח, או שהוא יפחד ויברח או שהוא יעשה משהו מטומטם מהלחץ ואתה תידפק מזה ואיזה שופט עוד יצדיק אותו כי הוא יספר במשפט שהוא חש בסכנת חיים מהאקדח...

במקרה הזה, החלון החזיר לו. אגרוף מספיק חזק בחלון של רכב יכול לגרום לשברים בעצמות. אם הדביל מצליח לפתוח את הדלת גז לפרצוף ונסיעה מהמקום זה הפיתרון הטוב ביותר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשיפה של אקדח (שים לב שלא אמרתי אפילו לכוון אותו אליו) הייתה גורמת לקופיף לחזור על עקבותיו וזאת פעולה שהיא לחלוטין בגדר "הגנה עצמית".

עם אקדח צריך מאוד להזהר, אפילו לשים אצבע על אקדח נחשב לאיום ואפשר להשתמש בזה משפטית, בגלל זה כשהייתי מאבטח הייתי מסתובב עם האקדח תמיד (גם למקרים כאלו או יותר גרועים) והייתי עם נרתיק חיצוני (הולך עם חולצה בחוץ, תמיד) ככה שרואים אקדח גם בלי שאצטרך לגעת בו. הייתה פעם אחת שילד בן 18 הוציא עלי סכין (גם קטע שקשור לכביש) והייתי עם האקדח עלי, אפילו לשניה לא חשבתי להוציא את האקדח, פשוט ישר תפסתי לו את היד עם הסכין והוצאתי לו אותה. להוציא אקדח וכל שכן להשתמש בו יכול להיות סיכון לא קטן כי לאחר מעשה תדרש לספק הסברים למה ירית או איימת באקדח והסיבה חייבת להיות מוצדקת לפי החוק.

דרך אגב... אפשרות נוספת מזוכיסטית משהו היא לצאת עם לבבון כזה עם הידיים מאחורי הגב ולהגיד לו: "תן לי אגרוף לפנים, אני מת שתיתן לי אגרוף, אני אשתה לך את החיים עם קשית בתביעה אח"כ" - מתערב שהוא לא יעז לגעת אפילו.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אותו "בבון" מחליט ללכת עד הסוף ולהכניס לך אגרוף אבל במקרה הוא גם יודע לתת את האגרוף הזה.

תסבול מניתוחים שיחזירו לך את הלסת למקום והשתלות שיניים בשביל ללכת להגרר איתו בבתי משפט 5 שנים אחרי זה ולגלות שהוא מוגדר כפושט רגל וכל מה שאפשר לקחת ממנו זה חודש עבודות שירות?

נשמע מודל כלכלי מוצלח.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אותו "בבון" מחליט ללכת עד הסוף ולהכניס לך אגרוף אבל במקרה הוא גם יודע לתת את האגרוף הזה.

תסבול מניתוחים שיחזירו לך את הלסת למקום והשתלות שיניים בשביל ללכת להגרר איתו בבתי משפט 5 שנים אחרי זה ולגלות שהוא מוגדר כפושט רגל וכל מה שאפשר לקחת ממנו זה חודש עבודות שירות?

נשמע מודל כלכלי מוצלח.

ברור שזה מוגזם, אבל לא פחות מוגזם מהחשיבות שנותנים לכל אהבל כזה שחושב שהוא איזה משהו, רובם זה ילדי כאפות שאין להם אומץ לתת סטירה ועושים הכל בכאילו. יש גבול לכמה בלוף אפשר לעשות, כי עבריינים אמיתיים (שבהם הרי כולם מפחדים להתקל) לא יתחילו לצאת מהאוטו ולנופף באגרופים על סתם בן אדם שלא עשה כלום.

מה אני הייתי עושה אישית במצב כזה? יוצא מהאוטו ועומד מולו - נראה אותו גבר מנסה לתת אגרוף. אני מזמן החלטתי שאני עומד ולא משנה מה יהיה, מקרים עם זבלים כאלה יכולים לרדוף אותך בכל מקום, בבית, בשכונה, בסופר, בתור בבנק, בכביש, זה יכול להיות הילד שלך בבית הספר, או שמישהו ינסה להציק לאשתך בדרך חזרה הביתה. אני החלטתי שאני לא שותק נקודה, לחיות בפחד כל הזמן זה יותר גרוע מהסיכון שאני לוקח, לדעתי.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול - מסכים איתך,

אבל אתה יודע מה אומרים על מה כדאי (לפעמים) - להיות צודק או להיות חכם.

כולנו חכמים על המקלדת (לחנך, לא לתת לו להדחף וכו', ושהבן אלף הזה - צריך לקבל את עונשו).

אידיוטים כמו הבבון - לא חכמים (ואם הדלת לא היתה נעולה והבחור היה מקבל מכות לא עלינו, חו"ח, מהבבון ? זה שווה את זה ?).

רק אל תאמר לי שאתה מסוגל לנבא התנהגות של בבונים.

ממש לא מסוגל לנבא אבל בוא נודה שבכל אחד ואחד מאיתנו מתחבא איזה בבון קטן ולפעמים התנהגות אגרסיבית מידי של הקוף השני גורמת לבבון שבנו להציץ החוצה. לא אמרתי שנכון לנהוג ככה אלא שאני לפעמים מתעצבן ונוהג ככה (בידיעה ברורה שזה לא יועיל בכלום וגם לא ישנה את זמן ההגעה שלי ליעד).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מקרים כאלה צריך להחזיק באוטו בננות נוי כאלה מפלסטיק. פותח קצת את החלון וזורק לו אחת החוצה. אם הוא לא יבין את הרמז, לפחות מישהו באחת המכוניות האחרות אולי יצחק קצת.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייר, מי שיצחקו הכי הרבה זה האורטופד והכירורג שירכיבו אותך בחזרה כשישמעו איך הגעת למצב הזה.

קופים הם יצורים חסרי חוש הומור. רק בננות אמיתיות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם הוא שבר לך את החלון שיהיה לו לבריאות.

מעדיף לשים 300 שקל לתקן את החלון מלהכנס איתו לריבים בלי ידיעה על איך אני אצא מהם.

תמיד טוב לדעת להגן על עצמך פיזית במקרה ונגררת לקונפליקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה מוגזם, אבל לא פחות מוגזם מהחשיבות שנותנים לכל אהבל כזה שחושב שהוא איזה משהו, רובם זה ילדי כאפות שאין להם אומץ לתת סטירה ועושים הכל בכאילו. יש גבול לכמה בלוף אפשר לעשות, כי עבריינים אמיתיים (שבהם הרי כולם מפחדים להתקל) לא יתחילו לצאת מהאוטו ולנופף באגרופים על סתם בן אדם שלא עשה כלום.

מה אני הייתי עושה אישית במצב כזה? יוצא מהאוטו ועומד מולו - נראה אותו גבר מנסה לתת אגרוף. אני מזמן החלטתי שאני עומד ולא משנה מה יהיה, מקרים עם זבלים כאלה יכולים לרדוף אותך בכל מקום, בבית, בשכונה, בסופר, בתור בבנק, בכביש, זה יכול להיות הילד שלך בבית הספר, או שמישהו ינסה להציק לאשתך בדרך חזרה הביתה. אני החלטתי שאני לא שותק נקודה, לחיות בפחד כל הזמן זה יותר גרוע מהסיכון שאני לוקח, לדעתי.

החלטות זה מצוין.

עמדת פעם בסיטואציה שבה באמת אתה על סף מכות ברחוב?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרים כאלה פשוט מרתיחים אותי. מאיפה החוצפה שיש לו לצאת אליך ו"להתלונן" ולכעוס שלא נתת לו להדחף!

במקום שישב בשקט על זה שהוא זימבר את כל אלה שמאחוריו הוא עוד יוצא מהאוטו ובא בטענות.

אידיוט, מקווה שהחיים יחזירו לו באותו מטבע.

שמתי לב לאחרונה שלאנשים יש את החוצפה לצפור לך כי לא נתת להם לחתוך אותך (ועוד עשרות רכבים אחרים, כי זה כמובן קורה עם כל מי שחושב שזמנו יקר יותר ועוקף את כל הפקק מנתיב פניה).

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטות זה מצוין.

בתכלס, אם לא נפלת על מישהו יודע ללכת מכות אתם כנראה תסתובבו אחד סביב השני,תשחררו אגרוף מידי פעם ותוך 20 שניות יבואו להפריד.

שניכם תצאו בהרגשה של "עוד אגרוף אחד והייתי מוריד אותו" ויהיה אחלה סיפור לחברים.

בגלל זה כל התגרות נראות כמו שהן נראות,מי שיודע ללכת מכות לא צריך כיסא מפלסטיק :roll:

***אין בתגובה זו עידוד לאלימות מכל סוג שהוא***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלהקים עכשיו קאסט לריאליטי ערס נולד. יש לך סיכוי טוב להגיע למקומו מאוד גבוהים.

מה שאתה מתאר זו התנהגות זהה לחלוטין לזו של הערס וההבדל היחיד ביניכם הוא שכל אחד ממכם חושב שהוא צודק. לא נכנסים לעימותים מיותרים כשאתה לא יודע איך תצא מהם.

שווה בשביל מלחמות אגו דביליות לחטוף לסת שבורה (ואגרוף אחד מכוון כראוי שובר לסת בלי בעיה) או חלילה דקירה?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטות זה מצוין.

כן, קרא שוב את פוסטים 24 ו 33.

שמע, אני יודע שרוב האנשים לא אוהבים לשמוע סיפורים כאלה, גם אשתי לא. אבל זה מה שאני מאמין. עם כוח מתמודדים עם יותר כוח, זה הכל. אני לא בן אדם גדול ולא אלוף העולם בקראטה, אבל כן 1.75 על 87 קילו עם גוף לא קטן, ונסיון בקרב מגע. מאמין שרוב אנשים נרתעים כשרואים אותי, מניח שיש לי גם מבט והבעה לא סימפטיים כשאני שם עלי את הפרצוף של האיומים...

אה ובוא אני אספר לך עוד סיפור מלפני 10 שנים בערך, הייתי אז עדיין מאבטח (של משרד הבטחון) וסטודנט (הייתי עדיין סטודנט עד גיל 32, לא קל לסיים תואר בהנדסה עם 4 ילדים ומשרה מלאה). בקיצור אני חוזר ממשמרת (אקדח עלי), ונוסע לתומי בשדרה של באר-שבע (הדרך מכיוון הביג לתוך העיר למי שמכיר), השדרה הייתה יחסית פקוקה ותנועה איטית, רגיל לשעות האחה"צ האלו, הייתי אז עם לנטרה 94 שהחלונות הקדמיים שלה לא נפתחו. בקיצור אני שומע צפירות חזקות מאחוריי, מסובב את הראש וקולט הונדה סיויק פשע דור שני נהוגה ע"י בן מיעוטים שנוסע חצי גלגל על הכביש וחצי על האי תנועה (יש שם אי תנועה גבוה יחסית), פותח את הדלת (חלונות לא עובדים) ועושה לו עם היד סימן של "מה, אח שלי? מה אתה רוצה?" - ההוא מסמן לי בתנועות ידיים שאזוז ימינה איכשהו כדי שיוכל לעבור (כמובן הוא לבד ברכב, ורואים שאין שום מקרה חירום), עושה לו תנועה של: "אין לי לאן לזוז", ואז הוא מתחיל לנפנף ולכעוס עוד יותר, אני עושה לו תנועה של "תזדיין בסבלנות". ההוא מיד מגיב בתנועה אלימה של "צא מהאוטו אם אתה גבר". באמצע הכביש (פקק די עומד) הכנסתי לפארקינג, הרמתי בלם יד, יצאתי מהאוטו ודפקתי לו על המכסה מנוע ואז סימנתי לו "הנה יצאתי, עכשיו צא אתה יא זין". בקיצור כמובן הוא לא העז לצאת, איכשהו טיפס מהר מהר על האי תנועה עקף את הרכב שלי וברח בין כל המכוניות עד לרמזור. רדפתי אחריו עד לרמזור (איכשהו הגעתי אליו) וסימנתי לו עם היד מהחלון סימנים של "מה קרה, למה אתה לא יוצא?". בקיצור נתן גז בירוק ונעלם...

נכון, בכל דבר יש סיכון. מצד שני גדלתי בשכונה ד' בבאר-שבע בתקופה הכי "פורה" של השכונה (היום היא באמת סתם שכונה ישנה ומוזנחת), אז כן, אני גם יודע לזהות עברייני צעצוע.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...