Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה לעשות עם הקוף הזה?

TheNessus
שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם זו היתה "שעת בוקר מוקדמת" כדבריך, אז למה פשוט לא נתת לו להכנס? אולי אתה אוהב לריב עם אנשים על הבוקר?

אתה מאלה שמתקרבים לרכב לפניך אם מישהו מנסה לעבור נתיב?

בלי להיות שם, ובלי שתעלה צילום ממצלמת רכב, אנחנו לא יודעים מה בדיוק קרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובזה בדיוק הענין, כמובן שאין להצדיק התנהגות ביריונית כזו של העלם המזוקן בחלון, אבל קל להמנע מסיטואציה כזו אם רק נגלה מעט יותר אדיבות וניתן למי שמבקש להשתלב במסלול שלנו לעשות כן, מבלי לנסות ולתהות על הסיבות לכך ואם מקורן בטעות כנה או בסתם אופי מחורבן. בסופו של דבר אם כולנו ננהג כך הרווח יהיה גם שלנו כשאנחנו ננסה להשתלב. כל מסע קטן למערב אירופה יגלה עד כמה אדיבות והתחשבות תורמים גם לשקט הנפשי וגם לשטף התנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה הצער נהג לילה צודק ומהניסיונות האחרונים שלי לתקשר עם המשטרה (ולחטוף מהם צרחות ועלבונות) עדיף לעצום עיניים, לנשום עמוק ולהמשיך הלאה.

כשאני רואה מישהו שממש ממש דחוף לו להיכנס עכשיו ומיד אנח בדרך כלל מנסה לעזור לו, שיתרחק ממני, שלום ולא להתראות. תנסה לשקול בפעם הבאה שאתה נקלע לאותה סיטואציה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתבסס על שרשור קודם שפתח פותח השרשור הנ"ל, אני מנחש בזהירות שלא הוצגה לנו כל התמונה. "רבע" מטר זה כנראה לא רבע מטר. "אגרוף לשבור את החלון" זה כנראה לא בדויק אגרוף. רק מנחש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושים?

שמים רוורס, מסובבים הגה ימינה ולוחצים על הגז.

עדיף אם אפשר, להחזיק בספריי פלפל צמוד לגוף, פותח קצת חלון ומשפריץ לו על הפנים.

אגב, ספריי פלפל אסור להשאיר ברכב, הוא עלול להתפוצץ ולעשות נזקים.

עריכה אחרונה על ידי ProMeR

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושים?

שמים רוורס, מסובבים הגה ימינה ולוחצים על הגז.

עדיף אם אפשר, להחזיק בספריי פלפל צמוד לגוף, פותח קצת חלון ומשפריץ לו על הפנים.

אגב, ספריי פלפל אסור להשאיר ברכב, הוא עלול להתפוצץ ולעשות נזקים.

יש בקבוקים עמידים עד 70 מעלות. תמיד טוב שיהיה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובזה בדיוק הענין, כמובן שאין להצדיק התנהגות ביריונית כזו של העלם המזוקן בחלון, אבל קל להמנע מסיטואציה כזו אם רק נגלה מעט יותר אדיבות וניתן למי שמבקש להשתלב במסלול שלנו לעשות כן, מבלי לנסות ולתהות על הסיבות לכך ואם מקורן בטעות כנה או בסתם אופי מחורבן. בסופו של דבר אם כולנו ננהג כך הרווח יהיה גם שלנו כשאנחנו ננסה להשתלב. כל מסע קטן למערב אירופה יגלה עד כמה אדיבות והתחשבות תורמים גם לשקט הנפשי וגם לשטף התנועה.

בגדול מסכים איתך במקרה של השתלבות סבירה (נהג מאותת ומבקש להשתלב ולא נהג ששם גז על השוליים או על שטח ההפרדה כדי להיכנס בכוח לפני הרכב הראשון) וגם נוהג כך אבל כשאני נתקל בבריונות והידחפות אני לא תמיד אתן להשתלב כדי שהבריון ילמד שבריונות לא משתלמת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אלוהים, למה עלי לא נופלים כאלה יצורים?? ואני עוד גר בבאר-שבע!

אני באופן כללי תמיד נותן לרכבים אחרים להכנס, גם לנדחפים, אממה? יש לי אלרגיה לבריונים, אם בן אדם נדחף בעדינות סבירה אז אני לא אהיה מניאק ואתן לו להכנס, אבל אם בן אדם נראה לי אבו-עלי, בד"כ בשילוב עם רכב ו\או פוזה, אני הופך להיות הבריון עליו ולא אתן לו להכנס גם אם ימות.

לצערי המשטרה פה זו בדיחה, ולכן אין ברירה אלא להתעלם או להתבבן בחזרה...

קרה לי מקרה לפני כמה חודשים, חזרתי מהעבודה ופניתי שמאלה באחד הרמזורים לפני הבית, אני כבר בתוך הנתיב שאחרי הפניה שמתחיל רחב ונגמר צר לפני כיכר בהמשך, תוך כדי הפניה שלי מגיח טוארג שחור ערס (עם מלא ניקל) במהירות יחסית גבוהה מפניה חופשית ימינה מהנתיב שמולי ונדחף פנימה עד כדי כמעט תאונה (ברגע האחרון הסטתי) ועובר אותי לקראת ההגעה לכיכר. בקיצור החלטתי להגיב בבבונית, פול גז עם האימפלה, ונדחפתי בכוח לפניו לפני כיכר תוך כדי שאני מצמיד את המניאק למדרכה. ממשיך לנסוע והוא אחרי בעצבים... עוצר במאפיה לקנות לחמניות, הוא עוצר בחניה ליד ויוצא מהרכב (ערס שמנמן מגעיל, כצפוי, אני יצאתי כבר מהרכב ומשחק אותה מתעלם\לא מכיר):

אומר לי: תגיד, ראית איך אתה נוהג??

עונה לו: כן, יותר טוב ממך

עושה לי: תגיד לי, מה אתה מחפש לריב? נדחף לי לנתיב?

באותו רגע הגיע הסיבוב הצפוי: מניף אליו שתי ידיים וצורח עליו: מה אתה רוצה תגיד לי?? אתה נדחפת לי לתוך הפניה כמו מניאק ועוד בא בתלונות?? אל תזיין לי את המוח! וכל אנשים ברחוב עצרו להסתכל...

בקיצור, סינן משהו בבבונית, חצי קללה, חצי לא יודע מאיפה נפלתי עליו, נכנס לאוטו ונסע משם.

בספארי תתנהג כאחד הקופים. באמת שלא רואה דרך אחרת, אפשר גם להתעלם, אבל יש כאלה שיסעו אחריך ויחכו שתרד מהרכב, אז לא תמיד התעלמות תעזור.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, וואלה... צריך לשים את הקישור של אחד שקיבל נגחה לפנים ומכות רצח רק בגלל שנגע בעגלה של מישהו בסופר?

שומר נפשו ירחק מהבבונים.

נ.ב

פות"ש לא דייק כנראה קצת בתיאור המעשה, זה לא שהיה מרחק קטן מהרכב לפניו, זה הוא שצמצם את המרווח כדי להקשות על הנדחף. לא שהייתי נוהג אחרת אבל אם כבר מספרים אז את כל האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שמוטב "לבלוע את הרוק" ולתת לבבון להיכנס זה אולי נכון, אבל לא הופך את הבבון לפחות בבון.

אגב יציאה מהרכב וניסיון לפתוח דלת של מישהו אחר זו עבירה פלילית - לא פחות.

רק על מקרים כאלה כדאי להחזיק אקדח ברישיון, כשהבבון מתקרב לחלון רק מראים לו את הקצה של האקדח והוא יתרחק כמו קופיף מפוחד.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל, אל תנסה לחנך את העולם. בבון יישאר בבון.

לשלוף אקדח זה דבר מאוד מוגזם וייעשה כמוצא אחרון במצב של סכנת חיים. מציע לך לעיין בסעיף 192 לחוק העונשין.

אנחנו אמנם חיים בסביבה לחוצה אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים להתנהג בצורה מגעילה כמו האנשים (מיעוט? בינתיים?) סביבנו.

לעניין גז מדמיע, גם אני מחזיק אחד ברכב. מהמיכלים השמנים כמו שיש לשוטרים. מקווה לא להזדקק לו לעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר קרה לי מקרה דומה כשהייתי נהג צעיר וחדש, בלי כוונה חתכתי מישהו בגלל חוסר תשומת לב, תקלה שלי, כשהגענו ליד הרמזור הוא פתח חלון והתחיל להתבבן, אמרתי לו שהוא צודק וטעות שלי, הבבון פתח את הדלת שלו וברגע הזה נעלתי את הרכב וסגרתי חלונות. הבבון התחיל להשתגע ולתת אגרופים לדלת ולחלון, אחרי שהרמזור התחלף לירוק הוא התחיל לעקוב אחריי ולחסום אותי בכל דרך אפשרית כדי לנסות לספק את זעמו המבובן, בסוף הצלחתי להתנער ממנו, התחרטתי שלא היה לי גז מדמיע ברכב... יכל להיות מספק מאוד לראות אותו סובל בגלל התגובה המוגזמת שלו

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק, זה יפה שאתה מנופף לי בחוק העונשין....אבל מה קשור לעניין?

הבבון המדובר ביצע עבירה פלילית כשיצא מהרכב, ניסה לפתוח את הדלת ודפק על החלון.

חשיפה של אקדח (שים לב שלא אמרתי אפילו לכוון אותו אליו) הייתה גורמת לקופיף לחזור על עקבותיו וזאת פעולה שהיא לחלוטין בגדר "הגנה עצמית".

אותו קופיף לא היה מעז להתנהג שוב כמו שהוא התנהג רק בגלל הטראומה שהייתה נשארת לו.

קופים כמו הז*ל הנ"ל בהחלט צריך לחנך.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...