Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה לעשות עם הקוף הזה?

TheNessus
שימו לב! השרשור הזה בן 1741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לא אומרים שאתה כמוהו אלא שהגישה שלך בקלות יכולה להוביל למקרים כאלה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואפשר גם להסתכל על זה מהצד השני - אם בן אדם כזה היה יודע שבמידה וירים יד על הזקן יקפצו עליו 2 נינג'ות מרכבים ליד, יש סיכוי מאוד גבוה שהוא לא היה נוקט באלימות. אבל באין שיטור מספיק (ואני לא לגמריי מאשים את המשטרה בכך, כי זה תלוי בעוד המון גורמים כולל המציאות שפשוט אי אפשר לשים שוטר או ניידת בכל פינה) ובידיעה שכנראה אף אחד לא יעשה כלום, הוא הרגיש די בטוח להכות אדם שיכול להיות סבא שלו.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הנהג מונית כנראה לא תמים, אבל בכל זאת, להרביץ לבן אדם בן 80? צריך להיות אדיוט רציני כדי להרגיש מאוים עד כדי תגובה אקטיבית של מכות רצח. שים לב שבכל מה שצידדתי בו לאורך כל הדיון וגם במקרים שקרו לי ושהבאתי כאן, אני יצאתי ועמדתי, מעולם לא הכיתי מישהו באופן אקטיבי, גם לא כשהוציא עלי סכין (וכן, לעיתים היציאה שלי הייתה אגרסיבית, אבל בשום קטע לא הייתי תוקף פיזית מבלי להיות מותקף תחילה). אז בחיאת, זה שעשיתם מהמקרים שלי סלט מטבוחה והפכתם אותי למפלצת תלת-ראשית זה בסדר, אבל בכל זאת, קצת פרופורציות. יצא אליו בן אדם בן 80 (ששוב כנראה לא הכי תמים), אבל יש מרחק גדול עד ללצאת מהאוטו ולהכניס אותו לבית חולים...

יציאה אגרסיבית מול עוד אחד כמוך גם אם שניכם מלאכים שראויים לפרס החינוך בכביש על שם חיים קורפו ז"ל עלולה בקלות להידרדר לאלימות פיזית בלי שאף אחד מהצדדים רצה בה.

עכשיו בוא נניח שנהג המונית לא בן 70 אלא בן 35, בריא ושרירי. זה מצדיק לשלוח אותו לאשפוז?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואפשר גם להסתכל על זה מהצד השני - אם בן אדם כזה היה יודע שבמידה וירים יד על הזקן יקפצו עליו 2 נינג'ות מרכבים ליד, יש סיכוי מאוד גבוה שהוא לא היה נוקט באלימות. אבל באין שיטור מספיק (ואני לא לגמריי מאשים את המשטרה בכך, כי זה תלוי בעוד המון גורמים כולל המציאות שפשוט אי אפשר לשים שוטר או ניידת בכל פינה) ובידיעה שכנראה אף אחד לא יעשה כלום, הוא הרגיש די בטוח להכות אדם שיכול להיות סבא שלו.

זה נקרא אנרכיה.

הוא הרגיש בנוח להכות אדם,בלי קשר לגיל.

ואין שום סיבה שהכלל ירגישו בנוח להכות אנשים סביבם,טוב שזה נגמר בקרב של 2 ולא קטטה המונית באמצע הכביש.

נהג לילה,אגרוף שיוריד טיפה דם מהאף לגבר בן 35 ישלח אדם בן 80 לאשפוז.

דחיפה קלה יכולה לגרום לפגיעת ראש.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלפרין ידידי, אני נגד להכות כל אדם בלי קשר לגילו ומה זה יעשה לו. חוץ מזה אתה אף פעם לא יכול לדעת מי עומד מולך. יכול להיות שהוא מאוד שרירי ונראה אתלט אבל בדיוקעבר ניתו או משהו אחר שנגיעה יכולה להרוג אותו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יציאה אגרסיבית מול עוד אחד כמוך גם אם שניכם מלאכים שראויים לפרס החינוך בכביש על שם חיים קורפו ז"ל עלולה בקלות להידרדר לאלימות פיזית בלי שאף אחד מהצדדים רצה בה.

עכשיו בוא נניח שנהג המונית לא בן 70 אלא בן 35, בריא ושרירי. זה מצדיק לשלוח אותו לאשפוז?

לא מצדיק לשלוח אף אחד לאשפוז, אלא אם הוא תקף ראשון והתקיפה מצדיקה שימוש באלימות בחזרה.

ורק כדי להבהיר לך, שני אנשים כמוני לא היו בחיים מגיעים למצב של מכות, למה? כי אף צד לא היה מלכתחילה מתנהג בבריונות כלפי האחר וכך לא היה נוצר מצב של אגרסיביות מלכתחילה. כמובן אתה לא תסכים ואנחנו יכולים שוב לחזור לאותו דיון אינסופי. זה כמו ביצה ותרנגולת...

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגלגלתי מצחוק לאחר שקראתי מה שנכתב ע"י yonisi.

בירמיהו כתוב: היהפוך כושי עורו ונמר חברבורותיו!?

אין האדם יכול להשתנות באופן מהותי כמו שאין ביכולתו לשנות את צבע עורו.

אין אדם יכול להשתנות באופן מהותי כמו שאין הוא יכול לשנות את צבע ...

חברבורות אלו כתמי העור הצבעוניים של הנמר שאיתם הוא נולד.

כלומר שהתנהגותו הבריונית בכביש של חבר הפורום הנכבד yonisi,

על פי הנכתב על ידו בפורום הנוכחי - אין סיכוי שתשתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק כדי להבהיר לך, שני אנשים כמוני לא היו בחיים מגיעים למצב של מכות

אלא אם יוניסי היה מנסה להשתלב בכביש עמוס ומסמן עם היד ליוניבי שהוא מעוניין לעבור נתיב, ויוניבי היה מפספס את הסימון כי היה עסוק במשהו, אז יוניסי היה מסמן בתנועות גדולות יותר בשביל לתפוס את תשומת הלב, ויוניבי היה קולט את ה"בבון" שמנפנף עליו ידיים ומסמן לו "יאללה לך חפש", ויוניסי היה מבין שה"שימפנז" קצר רוח מסמן לו "לא משנה" פשוט משתלב ונוסע משם, ויוניבי היה חוטף עצבים על יוניסי שסימן לו "אמא שלך נפקנית" ורודף אחרי יוניסי וברמזור יוצא עליו ודופק לו על מכסה המנוע מנסה לראות האם יש לו ביצים להמשיך עם הגישה פנים מול פנים, ויוניסי כמובן לא נמושה ויודע ששימפנזים הרודפים אחריך ומכים את האוטו מלמדים שיעור רק באמצעות פגישה עם שני החברים הטובים שלו - אופטימוס, ופריים (האגרופים שלו מן הסתם).

אז התיקון הוא שרק אנשים כמוך מגיעים למצבים אלימים: אנשים שבטוחים שאלימות היא פתרון ושהחוק הוא מהם והלאה. הם תמיד הgood guys בסיפור, זה תמיד "ההוא התחיל", ובעיקר תמיד יש הצדקה למעשים שלהם כי הרי ברור לכולם שמדובר בבן טובים שלא היה פוגע בזבוב (אלא אם הזבוב עשה תנועות שפורשו בצורה המצדיקה אלימות, כמובן).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני יודע שרוב האנשים לא אוהבים לשמוע סיפורים כאלה, גם אשתי לא. אבל זה מה שאני מאמין. עם כוח מתמודדים עם יותר כוח, זה הכל. אני לא בן אדם גדול ולא אלוף העולם בקראטה, אבל כן 1.75 על 87 קילו עם גוף לא קטן, ונסיון בקרב מגע. מאמין שרוב אנשים נרתעים כשרואים אותי, מניח שיש לי גם מבט והבעה לא סימפטיים כשאני שם עלי את הפרצוף של האיומים...

נכון, בכל דבר יש סיכון. מצד שני גדלתי בשכונה ד' בבאר-שבע בתקופה הכי "פורה" של השכונה (היום היא באמת סתם שכונה ישנה ומוזנחת), אז כן, אני גם יודע לזהות עברייני צעצוע.

רעש וצלצולים זה מה שאתה. רואים שלא חטפת מכות בחיים שלך.

מכיר מתאגרפים שיעשו הכל בשביל להימנע מקרב אגרופים כי הם יודעים כמה זה יכול להיות כואב ומסוכן.

אנשים נורמטיבים גם אם הם בהמות בדפוסי התנהגות שלהם ורגילים לעשות הרבה רעש (כמוך) ימנעו מעימות. מקסימום יצעקו ויעשו שרירים.

אבל מספיק שתיפול על פסיכופט דקירה במקום קריטי או אבן בראש או אגרוף אסטרטגי ואתה על הרצפה עם 70% נכות לצמיתות בהנחה ובכלל תישאר בחיים.

הבן מיעוטים שיצאת אליו לך ותחלת לדפוק לו על המכסה מנוע תגיד תודה לאלוהים שהוא לא נבהל ודרס אותך בניסיון לברוח.

חכם אתה לא.

הוכחת שפסיכומטרי ומקצוע "יוקרתי" לא מעיד על אינטליגנציה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא הזה הפך להתנגחות ממש ספציפית על yonisi, כאילו שהוא מייצג את בריוני המדינה ומסנגר עליהם.

אני לא מכיר אותו ובחיים לא יצאתי מהאוטו כדי להטיף מוסר לנהגים אחרים. בעברי כן הייתי נכנס לעימותים בכביש(שילוב של גיל צעיר, עודף ביטחון ונהג ראשון בבית - להורים לא היה רישיון) אבל למדתי לשחרר ולוותר לאנשים כי הבנתי שיותר חשובים לי החיים והמשפחה מהאגו וה"ניצחון" בכביש.

אבל אני כן מבין את yonisi שכנראה נמאס לו מבריונות בכביש שממשיכה לבריונות במקומות בילוי ולא ברור איפה היא תסתיים

אני לא בעד לחנך אנשים בצורה זו, מצד שני צריך שמישהו יעשה משהו בנידון, להוריד את הראש ולהגיד אמן זה לא משהו שאנחנו צריכים לעשות בתור חברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בתור חברה אנחנו צריכים משטרה עם שיניים, ולא שיניים בשביל ללעוס פלאפל תוך כדי תפיסת 3 חניות נכים.

זה, וכמובן חינוך מהבית. ערסים לא נולדים ערסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל השרשור, בחיי.

לא משנה איך נסתכל על זה, כל מה שחסר לנו בכבישים מסתכם במילה אחת - אכיפה.

הנהגים רואים שאין אכיפה, אז מעלים כמה קמ"ש מהמהירות המותרת, כולם עושים את זה.. אז גונבים רמזור צהוב/אדום.. כולם עושים את זה.. אז חותכים מישהו ברמזור או בצומת.. כולם עושים את זה.. אז לא נותנים זכות קדימה.. כולם עושים את זה..

ושאף אחד פה לא יתחסד ויגיד שהוא לא עשה בעצמו חלק קטן מה"עבירות", זה כלכך שגרתי שזה קורה גם בלי לשים לב לכל אחד במדינה הזו (גם לי לפעמים) ולדעתי זה עצוב.

ה"עבירות" במרכאות בכוונה כי הרי בישראל אלו לא באמת מתייחסים לזה כעבירות, אין לי דרך לספור את כמות הפעמים שראיתי עבירות תנועה מתרחשות אפילו כשיש ניידת בנתיב ליד ולא זוכות לשום תגובה מגורמי האכיפה, זה כבר ניהיה כלכך נורמאלי וטבעי במדינה הזו שלאף אחד לא באמת אכפת. אז ידברו על זה בחדשות ויציגו נתונים כשיהיה מקרה קשה - יום אחרי כולנו נחזור לשגרה המחורבנת ולא באמת יהיה שום שינוי.

כמו שחלק מחברי הפורום עוד כתבו לפני, אם כל אחד שנתקל בבריונות יאפשר אותה ויתן לאותם בריונים לעקוף להידחף וכו', אותם בריונים רק יתרבו וירגישו חופשי לעשות עוד יותר מה שבא להם כי הרי ממילא אף אחד לא אומר להם לא.

מנגד, אני לא חושב שהאזרח הוא זה שצריך להתעמת מולם אך לצערנו במקרים מסויימים אין לנו ממש אופציה אחרת ועצוב שכך.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז התיקון הוא שרק אנשים כמוך מגיעים למצבים אלימים: אנשים שבטוחים שאלימות היא פתרון ושהחוק הוא מהם והלאה. הם תמיד הgood guys בסיפור, זה תמיד "ההוא התחיל", ובעיקר תמיד יש הצדקה למעשים שלהם כי הרי ברור לכולם שמדובר בבן טובים שלא היה פוגע בזבוב (אלא אם הזבוב עשה תנועות שפורשו בצורה המצדיקה אלימות, כמובן).

תסובב את זה איך שאתה רוצה, שנינו אותו דבר בדיוק וההבדל היחיד ביני לבינך הוא שאני לא מוכן לתת לבריונים להתפרע.

רעש וצלצולים זה מה שאתה. רואים שלא חטפת מכות בחיים שלך.

מכיר מתאגרפים שיעשו הכל בשביל להימנע מקרב אגרופים כי הם יודעים כמה זה יכול להיות כואב ומסוכן.

אנשים נורמטיבים גם אם הם בהמות בדפוסי התנהגות שלהם ורגילים לעשות הרבה רעש (כמוך) ימנעו מעימות. מקסימום יצעקו ויעשו שרירים.

אבל מספיק שתיפול על פסיכופט דקירה במקום קריטי או אבן בראש או אגרוף אסטרטגי ואתה על הרצפה עם 70% נכות לצמיתות בהנחה ובכלל תישאר בחיים.

הבן מיעוטים שיצאת אליו לך ותחלת לדפוק לו על המכסה מנוע תגיד תודה לאלוהים שהוא לא נבהל ודרס אותך בניסיון לברוח.

חכם אתה לא.

הוכחת שפסיכומטרי ומקצוע "יוקרתי" לא מעיד על אינטליגנציה.

הכי קל מאחורי מקלדת...

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחלק מחברי הפורום עוד כתבו לפני, אם כל אחד שנתקל בבריונות יאפשר אותה ויתן לאותם בריונים לעקוף להידחף וכו', אותם בריונים רק יתרבו וירגישו חופשי לעשות עוד יותר מה שבא להם כי הרי ממילא אף אחד לא אומר להם לא.

מנגד, אני לא חושב שהאזרח הוא זה שצריך להתעמת מולם אך לצערנו במקרים מסויימים אין לנו ממש אופציה אחרת ועצוב שכך.

אתה יוצא מנקודת הנחה שכל נדחף הוא בהכרח ביריון. אולי הוא התבלבל? אולי הוא שכח שהוא צריך לפנות? אולי הכביש מתוכנן בצורה כזאת שבפניה הספציפית הזאת אין לו ברירה אלא להידחף? ואולי הוא סתם בהמה. בכל מקרה אין לך שום דרך לדעת.

ברגע שאתה עושה לו דווקא אתה הופך לסוג של בריון ובעצם מוכיח לבריון הראשון שהדרך היחידה להשיג משהו זה להתנהג בבריונות.

מדובר במעגל קסמים מאוד אכזרי בסופו של דבר כולם נפגעים ממנו.

תסובב את זה איך שאתה רוצה, שנינו אותו דבר בדיוק וההבדל היחיד ביני לבינך הוא שאני לא מוכן לתת לבריונים להתפרע.

גם אתה סוג של בריון. אתה חי במציאות שכולם רודפים אותך והדרך היחידה להתגונן זה לתקוף חזרה. כנראה סוג של פוסט - טראומה מהילדות שלך בשכונה ד' בבאר שבע. אני לא יודע כמה מזה באמת מבוסס במציאות, אבל אם אתה מספיק אמיץ אתה יכול לחקור את זה עם איש מקצוע. תאמין לי יעשה לך רק טוב. (לכולם, אגב)

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז אתה בריון בדיוק כמוהם.

אם יש לך מידע על איזה עבריין נמלט בשכונה שלך ובמקום ללכת עם זה למשטרה אתה תתפוס אותו ותחזיק אותו אסיר בבית שלך לזמן בלתי מוגבל, כשיגלו מה עשית אתה חושב שתקבל פרס או תלך לכלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...