Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרשמות משימוש בגרניק נייד ג'ימי

שימו לב! השרשור הזה בן 357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי את הגרניק למתנת יום הולדת מהמשפחה.

לא הייתה לי אפשרות בחירה. הם אפילו עשו תחקיר סודי כאן בפורום בלי שאני אדע.

בכל מצב לדעתי הבעיה בצינור הארוך. צינור יותר קצר אני מעריך שהיה יותר לחץ. העניין שלא עולים מים ולא ממש מרגיז. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, rsm130d כתב:

כמעט באותו מחיר, חבל שלא קניתם את וורקס הידרושוט.

אצלי בערך שנתיים, משתמש בו בשיטה ONR.

אין שום בעיות. 

הפרש של 300 שקל,

שאני רכשתי את הJIMMY עלה לי 400 והוורקס עלה 700 וקצת

לפני 4 דקות, yogev20 כתב:

קיבלתי את הגרניק למתנת יום הולדת מהמשפחה.

לא הייתה לי אפשרות בחירה. הם אפילו עשו תחקיר סודי כאן בפורום בלי שאני אדע.

בכל מצב לדעתי הבעיה בצינור הארוך. צינור יותר קצר אני מעריך שהיה יותר לחץ. העניין שלא עולים מים ולא ממש מרגיז. 

מוזר. אצלי זה לא קורה ויש לחץ יציב וחזק 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי לא קורה, תוודא שהצינור מחובר כמו שצריך למחברים עצמם ושאין נזק לאורך הצינור. נשמע שיש לך שאיבה של אויר איפשהו לאורך הצינור ולכן הוא לא שואב את המים.

• רעיון טוב! 1
התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.4.2021 בשעה 23:01, alexriv כתב:

בדיוק אותה בעיה הייתה לי,

כן ממשתי את האחריות לפני שבוע הלכתי לנקודת איסוף שלהם השארתי את הסוללה אחרי 3 ימים קבלתי סוללה חדשה 

גם כן בנקודת איסוף קצת מבאס שאין בחיפה והייתי צריך לנסוע לקריות 

בנקודת איסוף היית צריך לספק את תעודת האחריות או הקבלה של הרכישה מהחנות? אני לא מוצא כרגע את תעודת האחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, מוטי28 כתב:

בנקודת איסוף היית צריך לספק את תעודת האחריות או הקבלה של הרכישה מהחנות? אני לא מוצא כרגע את תעודת האחריות

לא הם לא ביקשו כלום, רק לקחו את הסוללה וחתמתי על מסמך שהשראתי אצלהם סוללה של JIMMY 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.4.2021 בשעה 11:15, yogev20 כתב:

אז אהיה חייב לעשות בדיקה דרך היבואן.

תודה 

אצלי המים עולים ממש מהר, לחכות כמה דקות נשמע לי לא סביר בכלל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה איך אתם מקבעים את החלק השני של הצינור? לא החלק שמתחבר לJIMMY החלק השני שאני מכניס למיכל מים,

אני משתמש ב2 מיכלים של 20 ליטר וכל פעם הצינור או יוצא החוצה או מסתובב סביב עצמו חיברתי 2 משקולות של 20 גרם לא עזר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשבתי בהתחלה לשפצר איזה משקולת יפה, בסופו של דבר בהפעלה הראשונית חיברתי אבן עם איזולירבנד לקצה ומאז זה נשאר ככה.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.4.2021 בשעה 23:56, alexriv כתב:

שאלה איך אתם מקבעים את החלק השני של הצינור? לא החלק שמתחבר לJIMMY החלק השני שאני מכניס למיכל

בתוך גלון זה לא אמור לצאת, מדלי כן.

אני התחלתי לאחרונה ליישם שיטה אחרת, כי לא נוח לי כל הזמן שהצינור יוצא. מכניס את כל הצינור לתוך הדלי

משאיר מטר/מטר וחצי צינור לגרניק, ביד אחת מחזיק את הגרניק, ביד שנייה האקדח גרניק, ככה מסתובב

מסביב לרכב בלי שהצינות יוצא ומשפריץ מים מסביב ועל החישוקים שזה חובה. לטעמי שיטה ייעילה

עד שאקנה צינור קצר עם ראש תחתון כבד. (אנקה באותה שיטה, רק שהדלי יהיה על הרצפה,במקום ביד) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yogev20 כתב:

בתוך גלון זה לא אמור לצאת, מדלי כן.

אני התחלתי לאחרונה ליישם שיטה אחרת, כי לא נוח לי כל הזמן שהצינור יוצא. מכניס את כל הצינור לתוך הדלי

משאיר מטר/מטר וחצי צינור לגרניק, ביד אחת מחזיק את הגרניק, ביד שנייה האקדח גרניק, ככה מסתובב

מסביב לרכב בלי שהצינות יוצא ומשפריץ מים מסביב ועל החישוקים שזה חובה. לטעמי שיטה ייעילה

עד שאקנה צינור קצר עם ראש תחתון כבד. (אנקה באותה שיטה, רק שהדלי יהיה על הרצפה,במקום ביד) 

מתוך גלון הצינור פשוט צף למעלה ואני צריך כל פעם לדחוף אותו פנימה לגלון ואז אחרי כמה דקות שוב פעם הוא עולה למעלה :( ביגלל זה החברה פה הציעו לחבר אבן :D  

מה זה צינור אם ראש תחתון כבד ? 

עריכה אחרונה על ידי alexriv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרף לראש התחתון איזה ברזל כבד שלא יצוף.  חוץ מזה הצינור צף כל הזמן מתזוזות של הצינור 

לכן אני מכניס את כולו לתוך הדלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...