Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיצוי לאחר קניית רכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלקח:

לעולם, אבל לעולם, אתה לא מתחייבים על "מנוע גיר ושלדה ועץ ריח"

מבחינתי רכב שהיה יום אחד בלבד על הכביש - אני לא "מתחייב" עליו על כלום.

כבר היה אידיוט שהיה מעוניין לרכוש ממני את הפולו דיזל שלי עם מעל 300,000 ק"מ, וביקש שאתחייב לו על גיר ומנוע.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש -

1. האם ידעת על תקלה ולא אמרת? - אל תענה. תענה לעצמך.

2. אם לא ידעת על תקלה, והרוכש עשה את הבדיקות שלו ורכש את הרכב, ואתה לא סוחר או מגרש אלא אדם פרטי שפעל בתום לב, תתקשר לקונה, תקליט את השיחה, תאמר לו שאתה מסרת את כל המידע שהיה ברשותך ביום המכירה, והוא בדק את הרכב במכון לפי בחירתו, ולכן אין לך שום כוונה לשלם לו פיצוי. יתרה מכך, אתה מבקש ממנו שלא ליצור עימך קשר יותר, ואם ייצור אתה תגיש נגדו תלונה במשטרה על הטרדה. ברגע זה אתה מנתק את הטלפון ולא עונה לו יותר לעולם.

שיתבע, שיטבע, שיעשה מה שבא לו.

אתה צריך להיות החלטי ואסרטיבי, ולחתוך את הסחיטה הזו באיבחת שיחת טלפון.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שערערת על פסק הדין?

ברור, אך לא יצא לי מזה כלום, זה היה לפני 10 שנים, לא זוכר מה בדיוק היה, אך זה משהו בסוג פסק הדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק, תלוי לפעמים עד כמה הקונה "מקושר"

ותלוי על איזה שופט, או שופטת אתה נופל,

אני בעבר מכרתי רכב, התחייבתי בכתב על גיר שלדה ומנוע בבדיקה.

אחרי בדיוק חצי שנה וכאשר הרכב עבר כ13K ק"מ ע"י נהיגה פרועה של הנהגת החדשה שקנתה את הרכב , אבא שלה תבע אותי, על גיר תקול , "ובבדיקה יצא שיש נקישות בגיר, למרות זאת הוא קנה את הרכב", צחקתי כל הדרך לבית המשפט וזה היה אחרי התייעצות עם עורך דין, שגם הוא היה מופתע מפסק הדין,

בקיצור, הופתעתי לגלות שיש שופטת בנתניה, שכנראה מושחטת, סגרה את כל הסיפור עם פסק דין שחייב אותי לשלם 22000 ש"ח לקונה, ועוד טרחה לכתוב שאני צריך לדעת על מה אני חותם ולשקף את המצב המכאני של הרכב לקונה, כנראה שקשה לה או בכוונה החליטה לא להבין מה זה "להתחייב בבדיקה" , מאותו יום, אני לא מתחייב אפילו על בורג וגם לא בבדיקה, כנראה שיש לא מעט אנשים שמנצלים את החורים שיש במערכת.

פות"ש, אם לא חתמתה על כלום, אין לך ממה לחשוש, אם כן, תפנה לעורך דין "טוב"

איזה בזיון ואיזו שופטת... אפילו מכון בדיקות לא מתחייב על גיר בבדיקה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הפסדתי 22K, פשוט כך, בגלל שופטת חסרת תועלת ומושחטת.

אם שחטו אותה היא באה על עונשה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...