Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסטפריקה: רכבים מסנוורים

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול נסע מולי בכביש עירוני אופנוע עם תאורת לד ששכח אורות גבוהים והייתי בטוח שקטר רכבת ירד מהפסים...

לטוב ולרע, כמות האור שיוצאת מהנורות האלה היא מדהימה.

הוא לא שכח , כל רוכבי הדו גלגלי נוסעים קבוע עם אור גבוה ומצפצפים על כל העולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא כולם,

רק הטיפשים שבהם. הם חושבים שכך רואים אותם טוב יותר על הכביש, אבל לא מבינים שנהג מסונוור מאבד יכולת הערכת מרחק ובעצם יש יותר סיכוי שיכנס להם בנתיב

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בתנוחת הנהיגה, במרבית הרכבים העברת המראה המרכזית למצב נוגד סינוור די פותר את הבעיה אך יש כמה בהם לא הצלחתי להעלים את המטרד לחלוטין מלבד להסיט את המבט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי עוזר, מסנוורים אותך דרך מראות הצד

כמה שמסנוורים אותי מהמראה המרכזית, עוד לא קרה שסינוורו אותי מהצדדיות. יכול להיות שהן מכוונות אצלך בזווית פתיחה צרה?

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא, אני חושב שזה מעצבן וגם גורם לנהג פחות טוב להעריך את המרחק.

אבל מצד שני זה גורם לנהג לא לעבור נתיב כי הוא מסונוור.

בכל מקרה אני לא רוכב נוסע אורות גבוהים סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא, ב5 שנים שרכבתי על בסיס יומיומי, מעולם לא הפעלתי אור גבוה שלא לצורך. ורבים שהייתי רוכב איתם בסופ"שים גם כן נהגו כמוני.

דיונים בנושא נפתחו לא פעם בפורום פולגז, ודעת רוב (מוחץ) הייתה שלא לעשות זאת.

האמירה של traka64 מיותרת מטופשת ופוגענית

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי יונדאי סונטה 2017 (הדגם הקודם) ולצערי האורות בה מסנוורים את כולם באופן קבוע. ישנו מנגנון כוונון גובה האלומה בצורה אוטומטית, אך הוא עובד מזוויע כך שבכל פעם שאני שם גז האור מעבר "עולה" לגובה של אור גבוה (דרך). מדובר בפני קסנון.

קראתי שגם בחו"ל התלוננו על התופעה ועדכון תוכנה פתר אותה. כמובן שבישראל לא שמעו על זה והמוסך המורשה של יונדאי טוען שהאורות מכוונים.

כמובן שלא מדובר רק ברכב שלי ואני שם לב להרבה סונטות אחרות שמסנוורות. כמובן שנהגים אחרים מתחרפנים ומהבהבים לי בלי הפסקה. בעבר הייתי מתעצבן, בימינו אני רק עוזב את דוושת הגז וזה מסתדר.

האור הגבוה אגב מאיר לשמיים ואני חושב שאני יכול לסנוור מטוסים :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מהמסנוורים.

הראם טנדר גבוה ולכן הפנסים מכוונים נמוך. בזמן נסיעה, האלומה לא מסנוורת אבל בעמידה אחרי רכב אני בהחלט עלול לגרום לו להרגיש בחקירת שבכ.

אני משתדל להיות עירני לזה, אבל אם שכחתי, מעבר לאורות חניה עד שמתחילים לנוע פותר את העניין.

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הרכבים החדשים היום מסנוורים, עם לד עם עדשה עם רפלקטור just name it, בעיקר תלוי בגובה הרכב.

מה שכן - ניתן לכוון את האלומה של האור כלפי מטה, שזה מה שאני עושה (גם עם לד וגם עם הלוגן), וזה לא מסנוור, וכמו כן יש הרבה רכבים שזה מתכוונן אוטומטית שזה דיי טיפשי, או כאלה שלא יודעים שאפשר לכוון את גובה האור

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחייבים בטסט על עוצמה וכיוון.

מה קורה אחרי הטסט זה כבר סיפור אחר.

לנד קורזר/ויטרה וכו' עם תאורת לד מסנוורת, מה הסיבה לכך? גובה הרכב? התחממות הלד? לא יודע אבל זה יכול לשגע אותי.

reverse_high_beam.jpg

חזק. מאיפה קונים?

גם אני מהמסנוורים.

הראם טנדר גבוה ולכן הפנסים מכוונים נמוך. בזמן נסיעה, האלומה לא מסנוורת אבל בעמידה אחרי רכב אני בהחלט עלול לגרום לו להרגיש בחקירת שבכ.

אני משתדל להיות עירני לזה, אבל אם שכחתי, מעבר לאורות חניה עד שמתחילים לנוע פותר את העניין.

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

אתה איש נחמד. לקבלן השעיר המצוי שלא מעניין אותו כלום חוץ מעצמו, לא תהיה החמלה להעביר לאורות חניה. הרי זה עוד קצת מאמץ לא?

סליחה על התגובה המאוחרת, עברתי ניתוח בשלישי שעבר ואני בהתאוששות.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...