Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ואיך להתחיל לחפש עבודה במחשבים ?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שני הארד דיסקים אסיאתיים צהובים שדורשים אילוף - לא מדברים עם המחשב.

מתאים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 437
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדרך כלל מנטליות כזו באה מהבית. יש לא מעט אנשים שהם כבר דור שלישי ליושבי ביטוח לאומי ובתי קפה.

ממש לא. אין שום קשר.

ויגאל, לא צריך שום דבר מיוחד, פשוט אין לי מקום בדיסק קשיח המקורי להתקין אותה+מערכת הפעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא. אין שום קשר.

ויגאל, לא צריך שום דבר מיוחד, פשוט אין לי מקום בדיסק קשיח המקורי להתקין אותה+מערכת הפעלה.

תפתח חשבון ניסיון ב-azure תקבל 200$ ותוכל לשחק כאוות נפשך. גם אחר-כך החיוב די זניח אם עובדים נכון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ רעיון מעולה, רק לא לשכוח לכבות את המכונות בסיום העבודה בכדי לעצור את החיובים.

החיוב מתבצע לפי שהמערכת למעלה בפועל.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך גיגה מסכן של מקום פנוי, הגיע הזמן לוותר על חלק מהפורנו.

אבל עזוב, ממילא כשתפנה מקום, תגלה שאין מספיק זיכרון ראם.. והכרטיס קול לא מתאים.

אני כבר לא שואל למה בכלל מכונות וירטואליות בסביבת וינדוס מעניינות משהו ברמה שצריך "להתאמן על זה", זה לא ממש שימושי חוץ מהרצה של תוכנות ישנות או הרצה של תוכנות שהפוליסי של החברה לא מאשר :wink:

אם וירטואליזציה זה הכיוון שמעניין אותך בעולם המיקצועי, תתחיל ללמוד וירטואליזציה בסביבת לינוקס.. תתחיל מDOCKER משם תתקדם ל KVM/QEMO אולי אפילו יצא ממך איש devops ביום מן הימים - תחום קלאסי לחסרי השכלה פורמאלית בהייטק

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך גיגה מסכן של מקום פנוי, הגיע הזמן לוותר על חלק מהפורנו.

אבל עזוב, ממילא כשתפנה מקום, תגלה שאין מספיק זיכרון ראם.. והכרטיס קול לא מתאים.

אני כבר לא שואל למה בכלל מכונות וירטואליות בסביבת וינדוס מעניינות משהו ברמה שצריך "להתאמן על זה", זה לא ממש שימושי חוץ מהרצה של תוכנות ישנות או הרצה של תוכנות שהפוליסי של החברה לא מאשר :wink:

אם וירטואליזציה זה הכיוון שמעניין אותך בעולם המיקצועי, תתחיל ללמוד וירטואליזציה בסביבת לינוקס.. תתחיל מDOCKER משם תתקדם ל KVM/QEMO אולי אפילו יצא ממך איש devops ביום מן הימים - תחום קלאסי לחסרי השכלה פורמאלית בהייטק

כי כשאתה מתקין דברים על מכונה וירטואלית, כמו מערכת הפעלה, מתעסק בביוס שלה וכו', אתה לא פוגע במחשב "המקורי" שלך. יגאל, באמת, אין מצב שלא הבנת את זה.

וזה לא מעניין אותי וירטואליזציה, פשוט כל הלימודים עשינו עם מכונה וירטואלית, ששוב פעם, לא משנה מה תעשה , מקסימום תדפוק את המכונה עצמה ולא את המחשב עצמו.

ראם יש בסדר, פחות או יותר.

אני אמור לקבל דיסק קשיח בזמן הקרוב בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אושריקו יכול ללמד אותי משהו שעד היום (אולי) לא עשיתי בסדר.

במשך 25 שנה, כאחראי על אחזקה טכנולוגית בבית הורי ו-3 שנים בביתי בדרום הארץ, אף פעם לא התעסקתי עם הביוס למעט להזכיר לו להפעיל את ההתקנה דרך כונן ה-CD (או בשנים האחרונות בהתקן USB).

לכן אני שואל: מה המטרות של שינויים בביוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך הרבה אופציות שם בביוס לשינוי דברים לדוגמה אם אתה רוצה להתקין מערכת הפעלה חדשה למשל עם דיסק און קי , אז אתה צריך שהמחשב יעלה את הדיסק און קי ראשון ולא את הדיסק קשיח , אז אתה נכנס להגדרות שם , מעלה את הUSB דיסק און קי שלך לאופציה ראשונה, שומר, עושה ריסט ואז יעלה לך הUSB ראשון עם התקנת המערכת הפעלה.

ועוד מלא, מטמרפטורת מעבדים וכו'.. זה על קצה המזלג.

דבר שני הביוס אחראי גם לבדוק את החומרה ואם הכל תקין.

כמו כן אתה יכול להתקין מכונה וירטואלית והיא לא תעבוד לך כי בביוס ההגדרה של וירטואליזציה מכובת, צריך להיכנס לשם ולהפעיל את זה.

ואתה יכול לאפס את הביוס עם ג'מפור, וגם להוציא את הסוללה, אבל אל תעשה את זה בשום פנים ואופן.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל להתנדב ותפגוש בעיות מהעולם האמיתי, לך לבית אבות או לכמה קשישים בבית, תתקן להם את המחשב חינם או תתקין להם דברים בסיסיים כדי לדבר עם הנכדים, תשתפשף ותראה עולם קצת, לשבת בבית ולאונן על הBIOS זה לא רלוונטי, כמו שאומרים "אתה עוד לא יודע מה אתה לא יודע".

מעבר לשורה יפה בקורות חיים וניסיון שתקבל אתה תעשה גם טוב על ליבם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כשיהיה לך ילד, אז תן לו לשחק בביוס, במקום לבזבז כסף על צעצועים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך 25 שנה, כאחראי על אחזקה טכנולוגית בבית הורי ו-3 שנים בביתי בדרום הארץ, אף פעם לא התעסקתי עם הביוס למעט להזכיר לו להפעיל את ההתקנה דרך כונן ה-CD (או בשנים האחרונות בהתקן USB).

יש לך הרבה אופציות שם בביוס לשינוי דברים לדוגמה אם אתה רוצה להתקין מערכת הפעלה חדשה למשל עם דיסק און קי , אז אתה צריך שהמחשב יעלה את הדיסק און קי ראשון ולא את הדיסק קשיח , אז אתה נכנס להגדרות שם , מעלה את הUSB דיסק און קי שלך לאופציה ראשונה, שומר, עושה ריסט ואז יעלה לך הUSB ראשון עם התקנת המערכת הפעלה.

מצאת את הדרך הכי ארוכה ביקום להגיד "אתה צודק".

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...