Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ואיך להתחיל לחפש עבודה במחשבים ?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה יגאל, חסכת לי כסף. כבר תכננתי לעשות את הקורס שאושריקו עשה [emoji28]

יש לי תחושה ש90% מהדברים שתיארתי לא תמצא שם, כי הם לא קיימים בביוס המפוברק של מכונה וירטואלית

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 437
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא נכשלתי,

מקלדת יכולה לתקוע את התהליך.

עזוב. זה בגלל השם משפחה שלך.

נקאמיצ'י, תודה רבה, סוף סוף מישהו מסכים איתי פה על זה.

אני מציע להנמיך ציפיות, זה קורס טכנאי pc, לא קורס אירוניה למתחילים.

אושריקו, טוב לראות שאתה ממשיך להתחפר בפינה הנוחה הזו, רבים וטובים עשו קריירה לא רעה מבכיינות עדתית. אולי אתה פשוט במקצוע הלא נכון.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה בציניות, אבל אני מודה שקראתי כבר כתבות על זה ששם משפחה לפעמים גורם מכריע, עצוב, אבל זאת האמת.

, כמובן שצחקתי מעט.

אני לא במקצוע הלא נכון, אני במקצוע הנכון אבל לא בצורה מסודרת ונכונה. סדר הפעולות על מנת למצוא עבודה בזה כנראה לא נכונות אצלי,

אי אפשר להיות עצמאי, כי אין מספיק ידע בטוח שלא תעשה פדיחות ללקוח, ומצד שני אין מקומות עבודה שמוכנים לתת לבוגר טכנאות PC בסיסית להתעסק להם במחשבים ולהכשיר אותם גם כשהם כותבים שכן ובגלל מבחן מטופש בהפתעה פוסלים.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובגלל מבחן מטופש בהפתעה פוסלים.

חאלס עם ההפתעה הזו. זה היה הכל חוץ מהפתעה.

גם אם אתה לא ידעת שבראיון עבודה נהוג לבחון את המועמד (שזה כשל לוגי בפני עצמו), אמרו לך פה בשירשור בפירוש להתכונן לראיון ולחפש תרגילים ושאלות נפוצות לראיונות מסוג זה. אז או שאף אחד פה בשירשור לא יודע מה הוא מדבר, או שמקומות עבודה מפתיעים את כולם, או ש....

יד על הלב, יש משהו שאתה לא מתקרבן בו?

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום העבודה שראיין אותך פינה זמן ובדק האם אתה מתאים לכוחותיו, אבל אתה כותב כאילו שניסו להכשיל אותך בכוונה ואולי הם בכלל לא חיפשו עובדים אלא באו לעשות צחוקים קצת עם שאלות טיפשיות בהפתעה..

אנחנו לא יודעים מה היה בראיון העבודה, אבל בטוח שהם לא תיכננו לבזבז לך את הזמן אלא ביצעו את מה שנראה להם לנכון כסינון ראשוני,

ושם המשפחה מתנוסס על קורות החיים שלך, לא מבין אפילו למה נראה לך שיקראו לראיון אם זה לא מתאים מלכתחילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, אני חוזר על עצמי, תרצה תקבל לא תרצה לא תקבל:

אין לך מספיק ידע וניסיון למצוא עבודה בתחום כרגע. יש לך התחלה סבירה, אבל רוב המקומות יחפשו מישהו עם לפחות קצת ניסיון, כי זה תחום מאוד מעשי ולא כל כך מורכב, אז לא מחפשים פה גאונים להכשרה שתיקח חצי שנה. גם ההצע בשוק כנראה נגדך.

אם אתה רוצה לעבוד בתחום, תצטרך לצבור ניסיון. אם לא תמצא עבודה (וגם אם כן) אתה פשוט צריך להתנדב במשהו שקשור לתחום. זה מה יש, וזו לא פחיתות כבוד. גם לבוגרי תואר בלי ניסיון ממליצים לתרום קוד לפרוייקטי open source. זו דרך לא רעה לקבל ניסיון.

במקביל אתה יכול לנסות ללמוד דרך קורסים באינטרנט או בכל דרך אחרת שמתאימה לך. רק אל תחכה לאביר על הסוס הלבן שיציע לך עבודה. אם הוא לא מגיע, לך תביא אותו בעצמך.

או ששוב, במקדונלדס תמיד מחפשים.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חאלס עם ההפתעה הזו. זה היה הכל חוץ מהפתעה.

גם אם אתה לא ידעת שבראיון עבודה נהוג לבחון את המועמד (שזה כשל לוגי בפני עצמו), אמרו לך פה בשירשור בפירוש להתכונן לראיון ולחפש תרגילים ושאלות נפוצות לראיונות מסוג זה. אז או שאף אחד פה בשירשור לא יודע מה הוא מדבר, או שמקומות עבודה מפתיעים את כולם, או ש....

יד על הלב, יש משהו שאתה לא מתקרבן בו?

אני התכוננתי לראיון עבודה , כי בזמן שחיכיתי , גם ראיתי שאחת מהמנהלות שם מכניסות מישהו ומדברת איתו בלבד איזה רבע שעה. לזה התכוננתי, מן הסתם גם בשרשור פה כתבתם על איך להציג את עצמך. סבבה. מובן, הגיוני ומקובל.

בשום שלב לא חשבתי שיהיה לי בוחן קטן על פתירת 2 תקלות, שכן מלכתחילה נאמר שכל הידע וההכשרה עליהם, והוא בעצמו טוען שרוב התקלות אתה באמת לא צריך ולא אמור לדעת להכיר. אז כן הטעות שלי שקצת נלחצתי והייתי קרוב לפתרון ופספסתי, אבל עדיין, ייתכן שאם הייתי מוכן לזה מראש שיעשו לי בוחן קטן פיזי על מחשב, אז זה היה נראה אחרת.

מקום העבודה שראיין אותך פינה זמן ובדק האם אתה מתאים לכוחותיו, אבל אתה כותב כאילו שניסו להכשיל אותך בכוונה ואולי הם בכלל לא חיפשו עובדים אלא באו לעשות צחוקים קצת עם שאלות טיפשיות בהפתעה..

אנחנו לא יודעים מה היה בראיון העבודה, אבל בטוח שהם לא תיכננו לבזבז לך את הזמן אלא ביצעו את מה שנראה להם לנכון כסינון ראשוני,

ושם המשפחה מתנוסס על קורות החיים שלך, לא מבין אפילו למה נראה לך שיקראו לראיון אם זה לא מתאים מלכתחילה

לא ניסו להכשיל בכוונה, לא צריך לקחת את זה ברצינות , אבל כן הייתי צריך לקבל "מידע" שיהיה לי בוחן על המחשב. התכוננתי לדיבור (ראיון עבודה), לא לבוחן פתע על 2 תקלות הזויות שאני צריך לפתור לו בזמן קצוב.

אושריקו, אני חוזר על עצמי, תרצה תקבל לא תרצה לא תקבל:

אין לך מספיק ידע וניסיון למצוא עבודה בתחום כרגע. יש לך התחלה סבירה, אבל רוב המקומות יחפשו מישהו עם לפחות קצת ניסיון, כי זה תחום מאוד מעשי ולא כל כך מורכב, אז לא מחפשים פה גאונים להכשרה שתיקח חצי שנה. גם ההצע בשוק כנראה נגדך.

אם אתה רוצה לעבוד בתחום, תצטרך לצבור ניסיון. אם לא תמצא עבודה (וגם אם כן) אתה פשוט צריך להתנדב במשהו שקשור לתחום. זה מה יש, וזו לא פחיתות כבוד. גם לבוגרי תואר בלי ניסיון ממליצים לתרום קוד לפרוייקטי open source. זו דרך לא רעה לקבל ניסיון.

במקביל אתה יכול לנסות ללמוד דרך קורסים באינטרנט או בכל דרך אחרת שמתאימה לך. רק אל תחכה לאביר על הסוס הלבן שיציע לך עבודה. אם הוא לא מגיע, לך תביא אותו בעצמך.

או ששוב, במקדונלדס תמיד מחפשים.

אין לי בעיה להתנדב תמורת סכום זעום כדי לצבור נסיון, לא יודע למה אתם חושבים שיש לי דרישות גבוהות. מצדי 2000 שקל בחודש, למשך 3-4 חודשים אני מוכן, אם זה ייתן לי קצת נסיון וידע. הבעיה שגם תמורת סכום כזה ו2 פעמים בשבוע, הם לא מחפשים, כי כמו שאמרת מחפשים אחד כבר נסיון יותר מדי.

לעבוד בעבודות פח זה הכי קל, ברור לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום שלב לא חשבתי שיהיה לי בוחן קטן על פתירת 2 תקלות, שכן מלכתחילה נאמר שכל הידע וההכשרה עליהם, והוא בעצמו טוען שרוב התקלות אתה באמת לא צריך ולא אמור לדעת להכיר. אז כן הטעות שלי שקצת נלחצתי והייתי קרוב לפתרון ופספסתי, אבל עדיין, ייתכן שאם הייתי מוכן לזה מראש שיעשו לי בוחן קטן פיזי על מחשב, אז זה היה נראה אחרת.

לא ניסו להכשיל בכוונה, לא צריך לקחת את זה ברצינות , אבל כן הייתי צריך לקבל "מידע" שיהיה לי בוחן על המחשב. התכוננתי לדיבור (ראיון עבודה), לא לבוחן פתע על 2 תקלות הזויות שאני צריך לפתור לו בזמן קצוב.

רגע, אתה רוצה לומר שלא העבירו לך מראש את מבנה הראיון, השאלות שהם מתכוונים לשאול ורפרנסים לאיפה אפשר למצוא את התשובות ברשת? זה כבר סיפור אחר. תתקשר אליהם מיד ותודיע להם שהם היו ממש, אבל ממש לא פיירים ואתה מתכוון לומר אותם לאמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מצחיק, מלכישוע, שיש לך שם של מכון כלשהו.דיי עם השטויות.:wink:

טוב, שלחתי קורות חיים לK.S.P. רשום שם שניתן לסייע בתחום הרכבה וטכנאות בחלקי מחשוב בסניף קרוב אליי ובכל חלקי הארץ.

נראה מה יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, אם יש לך הכנסה פאסיבית שמאפשרת לך לקחת הפסקה מהעבודה, כדי ללכת לקורס פעמיים בשבוע, למה שתעבוד בעבודות של פשוטי עם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר על ההמלצה שלי לגבי עבודה במפעל. זו לא בדיחה, זו מסגרת מסודרת שתכוון אותך כבר לצבירת ידע ומצד שני אפשר להיכנס אליה דרך תפקידים בסיסיים ולהתפתח בכל מיני תחומים.

אם היית רציני לגבי מה שאתה כותב כאן, היית מוצא דרך למחוק פורנו\משחקים\סרטים ומתקין whatever, בזמן שפתוחים לך בדפדפן טאבים של אתרי לימוד ומה לא.

אתה צריך תכל'ס ללמוד איך ללמוד. השלב הראשון זה לזרוק לפח את "אין לי כוח", "אני לא מסוגל X" ו-"לא מתאים לי Y".

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה להתנדב תמורת סכום זעום כדי לצבור נסיון, לא יודע למה אתם חושבים שיש לי דרישות גבוהות. מצדי 2000 שקל בחודש, למשך 3-4 חודשים אני מוכן, אם זה ייתן לי קצת נסיון וידע. הבעיה שגם תמורת סכום כזה ו2 פעמים בשבוע, הם לא מחפשים, כי כמו שאמרת מחפשים אחד כבר נסיון יותר מדי.

נשברתי. מצרף לך, מתוך אתר מילוג:

הִתְנַדְּבוּת - מילון עברי עברי

פעולה למען אחר, למען מטרה מרצון וללא תמורה.

אם גם זה לא מובן, המאמץ האחרון שאני מוכן להשקיע בנושא הוא בפירוש המילה האולי לא כל כך ברורה "תמורה":

תְּמוּרָה - נקבה

1. מה שמגיע, מה שהורווח; גמול; שכר; תשלום

2. מה שמתקבל כנגד מה שניתן; תגמול

המון בהצלחה שיהיה לך. באמת.

עריכה: סתם כדי לקבל קנה מידה, אני גם סוג של מחפש עבודה עכשיו. שבוע שעבר נפלתי בראיון בסטארט-אפ שהיה נשמע די מבטיח כי לא חשבתי מהר מספיק על פיתרון מסוים שהיה, בדיעבד, די טריוויאלי. אז זה קצת מבאס, ומבינים שזה קורה, וממשיכים הלאה. וזה עם שני תארים ו-18 שנות ניסיון, כן? ולמרות שמשתמשים שם בשפה לא מקובלת כל כך בתעשיה, כשלשני הצדדים היה ברור מראש שאין לי ניסיון בה. אז בוא נשים דברים בפרופורציות.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שתמורה זאת סוכנות לביטוח

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות, בגלל ששלחתי קורות לחיים לK.S.P אני מאמין שיצרו איתי קשר בימים הקרובים.

האם כדאי לי להגיד שאני מחפש נטו עבודה במעבדה או "לזרום עם מה שיש"?

כי ברור שאין לי ידע טכנולוגי גדול , אז להיות מוכר נראה לי בעיה. אם כבר, חלקי מחשב וכאלה פחות " זר לי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...