Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת MG ZS

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

pooh-bear אני חייב לומר שבחינת איכות גימור והרגשה של תמורה לכסף - לא הייתי מזלזל ב-MG ZS מבחינת איכות גימור הרגשה בתא הנוסעים - יש לה את זה. אתה לא מרגיש ש"חסכו עליך". ולכן למרות חסרונותיה היא תמצא קונים ותמלא את תפקידה כ"דגם שישאיר את MG בתודעה" עד להגעת הדגמים המעניינים החשמליים/היברדיים בשנת הבאה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנוסף , שני רכבי ניסוי של היצרנית מדגם וERX5, אחד חשמלי ואחד פלאג אין עמדו בחוץ ונפתחו להתרשמות סטטית.

הם נהנים מאיכות גימור פנימית גבוהה יותר מהZS, מושבים מעור, פתיחה וסגירה חשמלית של תא המטען ומסך מולטימדיה סטייל אה לה וולוו.

[ATTACH=CONFIG]503353[/ATTACH]

החשמלי שלהם זה הדגם שמעניין אותי. יש צפי לתחילת שיווק/מחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתישהוא שנה הבאה , על פי מה שנמסר באירוע.

אגב , הסיטרואן C5 איירקרוס צפוי להגיע בתחילת שנה הבאה.

שימכרו מראש ב110

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתישהוא שנה הבאה , על פי מה שנמסר באירוע.

אגב , הסיטרואן C5 איירקרוס צפוי להגיע בתחילת שנה הבאה.

אם זה נכתב בהקשר של תוצרת סין אז זה לא אמור להיות.

המפעל החדש-ישן ב-רן צרפת מייצר את הדגם האירופאי שאותו אנחנו אמורים לקבל.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכתב בצורה כללית, הC5 איירקרוס עלה בתור דוגמא למשהו, ועקב כך החלטתי לשאול את מנכ"ל לובינסקי מתי מגיע , וזו הייתה התשובה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, תודה ונברך על בואו של הדגם.

נקווה שיצליח לחקות ואף לשפר את מכירות ה3008.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה (שאני לא באמת יודע את התשובה עליה) היא למי הן נמכרו. כי MG 3 כיכבה לא מעט זמן באתרי האפס ק"מ, כלומר יכול להיות שהרבה מהמסירות שלה לא באמת היו ללקוחות פרטיים.

תבדוק גם כמה פיאט טיפו (ו-301 רובוטיות) מככבות בחברות השכרה, לדעתי החברות האלו הן האלטרנטיבה האחרונה לרכבים שכבר הגיעו ולא נמכרו.

זה לא שהדאסטר (פרט ל-4x4) נותנת איזה יתרון עצום, לדעתי בזמן הקצר שדאצ'יה פה (בגלגול האחרון) הם הצליחו ליצור לעצמם שם סביר של רכבים פשוטים, אמינים וזולים, בניגוד ל-MG בגרסה הסינית שלה.

זה לא שה-MG הזו כל כך יקרה כמו שהמותג לא קיים עדיין בארץ, וכדי לשכנע אנשים לקנות מותג לא קיים צריך להציע איזשהו יתרון קונקרטי, ופה אין באמת שום יתרון כזה.

מצד אחד כן, אבל מצד שני אני לא רואה שמוכרים היום את ה-MG3 באתרי 0 קילומטר, משמע הם מכרו את הכול(יש עדיין מספיק רכבים, שברולט סוניק או פיזו 508 שעדיין מוכרים דגמי 2017 בתור חדשים). עיקר המכירות היו של דגם הקומפורט שעולה גם ב-0 קילומטר סביבות ה-55 אלף.

זאת אומרת שככה או ככה, כניראה ה-MG3 היא רכב קצת יותר מבוקש מהסנדרו. שוב, לא שזה אומר משהו לגבי המכירות של הג'יפונים, אבל זו יכולה להיות אמת מידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד כן, אבל מצד שני אני לא רואה שמוכרים היום את ה-MG3 באתרי 0 קילומטר, משמע הם מכרו את הכול(יש עדיין מספיק רכבים, שברולט סוניק או פיזו 508 שעדיין מוכרים דגמי 2017 בתור חדשים). עיקר המכירות היו של דגם הקומפורט שעולה גם ב-0 קילומטר סביבות ה-55 אלף.

זאת אומרת שככה או ככה, כניראה ה-MG3 היא רכב קצת יותר מבוקש מהסנדרו. שוב, לא שזה אומר משהו לגבי המכירות של הג'יפונים, אבל זו יכולה להיות אמת מידה.

הסנדרו הבסיסית לא נמצאת במלאי כבר הרבה מאוד זמן, בערך מאז השקת ה FACELIFT.

לא מציעים ולא מקבלים הזמנות.

זה למה הMG3 הצליחה לקום מהרגליים

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו חושב להרים את הכפפה ולבצע מבחן מבחן משווה לג'יפוני "לואו קוסט".

MG מול הדאסטר מול הקקטוס הטוטומטי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...