Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכמים - 3 שנים עם דודג' ראם 3500

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוהג על הבהמה הזו הרבה בצבא וזה אחד הרכבים היותר כיפיים שנהגתי עליהם, בעיר מרגיש גדול ומגושם אבל בכבישים מהירים אתה מרגיש עליו מלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפייבוריטית שהייתה לי בצבא ראם, משאירה אבק לכולם, מפרפרת, סוחפת. אבלל הייתה מאד קופצנית ביחס לסילברדו ולF350.

בכל זאת אהבתי את הראם יותר, מה שנקרא All in one box.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אי פעם ירדת איתו מהאספלט ? אם כן, איך ההתרשמות ?

הרבה פעמים. לעומת הרכב הקודם, הוא לא חיית שטח מטורפת, אבל בהחלט אפשר להתקדם איתו רחוק מאוד מהכביש. הבעיה מתחילה כשהוא נעצר ללא יכולת תזוזה. בשלב הזה רק פולסייז נוסף יוציא אותו.

או יסעור.

חסרה תמונה של רם עם המדבקה הקשוחה :D

1.jpg

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לתשבוחות על הכתיבה, נהנתי לקרוא!

צריך להכיר לו את בוריס פעם, אמריקאי שרירי ורוסייה כוסית. ייצאו להם ילדים יפים.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שליוקון חסר כח, פעם הבאה סברבן

סברבן ויוקון זה אותו מנוע, בדגם 2500 גיר יותר חזק ויחסי העברה אחרים בסרנים.

היוקון שלי היה 255 סוסים ומשהו כמו 50קג"מ מומנט. הדיזל שלי היה 180 סוסים ומשהו כמו 60קג"מ מומנט. לא 110 קג"מ מומנט בכל זאת ולא 7 שניות 0-100 אלא 9~10. הבנזין היה לא כל כך חסכוני -1-3, אבל לפחות הדיזל היה מאוד חסכוני - 1-5 :lol:

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה משובחת. תענוג צרוף. הרבה זמן זממתי על משהו כזה או וואן בגודל מלא, אבל לא היו לי ביצים. הוא גם לא היה נכנס לחניון תת קרקעי בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...