Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב יוקרה לצילומי חתונה

Natanyarrow
שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבל על הכסף, הפעם היחידה שמישהו שאני מכיר שכר רכב זה היה אחי, וזו היתה בסהכ מזדה 6, שאז רק שווקה בדור ראשון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר - קצת הגזמת, 1000 ש"ח אינו סכום גדול במחזור המחיה של זוג. העניין הוא שטכס החתונה כולל הרבה מאד הוצאות "קטנות" כאלה, שמסתכמות בהרבה אלפים, ואלה כבר מהוים סכום משמעותי. לכן צריך לקבוע סדרי עדיפות - ובעיני הרכב בו מגיעים לחתונה הוא ממש חסר משמעות.

ואדים - כמעט נכון. חתונה היא ארוע חשוב בחיי אדם ודומני שמשקיעים בו כמעט בכל תרבות. הבעיה במקומותינו (העולם המערבי בכלל וישראל בפרט) היא יציאה מפרופורציות והטבעת העתיד לטובת הארוע הזה. ומילא אם היה מדובר רק בחתונה. יש גם בר\בת מצווה. ועוד יותר חמור - מסיבות יום הולדת לילדים צעירים שהופכות גם הן להפגנת ה"עושר" שיש או אין להורים.

ההפגנות האלה חודרות למקומות ההזויים ביותר. כאשר בני הבכור למד בכתה ב' הוא התבקש לבנוד תדם של רכבל. לא יודע מאין צץ הרעיון, אבל כמובן שבתערוכה הוצגו עבודות של ההורים. אני הייתי באחד השלבים הקמצניים ביותר בחיים ובניתי את הדגם מכמה קופסאות קרטון שאספתי בכלוב ליד הסופר, כמה שיפודי עץ, 2 מ' חוט שפגט וסלוטייפ. משפחות אחרות קנו במיוחד לצורך זה ארגזים של לגו. אני חותם לך שאם אשאל היום את הילדים או את ההורים - אף אחד לא יזכור את הארוע. וגם אני לא הייתי זוכר אותו אילו לא הייתי נדהם מההשקעה הכספית של ההורים בארוע הקטן הזה.

כך גם החתונה: הזוגות הצעירים והמשפחות משקיעים מאות אלפי ש"ח בטכס של 3 שעות, ותאמין לי - האורחים שוכחים את החתונה כעבור שבוע (לכל היותר, כמובן אם לא היתה שם איזו תקלה חריגה), וגם הזוג הצעיר מסתכל פעם אחת באלבום, צופה בכמה קטעי וידיאו, וזהו, ממשיך לחיי היום יום. במקרה הרע יש בהמשך גם תשלום לעורך הדין לענייני גירושין, ךלא פאם לפני שגמרו לפרוע את ההלואות שמימנו את טכס הנישואין. אז אני האחרון שיטען שלא צריך לחגוג חתונה. אבל, חבר'ה, קצת פרופורציות. ולא זה המקום להפגין למי יש יותר גדול, בייחוד אם אין לו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר - קצת הגזמת, 1000 ש"ח אינו סכום גדול במחזור המחיה של זוג. העניין הוא שטכס החתונה כולל הרבה מאד הוצאות "קטנות" כאלה, שמסתכמות בהרבה אלפים, ואלה כבר מהוים סכום משמעותי. לכן צריך לקבוע סדרי עדיפות - ובעיני הרכב בו מגיעים לחתונה הוא ממש חסר משמעות.

ואדים - כמעט נכון. חתונה היא ארוע חשוב בחיי אדם ודומני שמשקיעים בו כמעט בכל תרבות. הבעיה במקומותינו (העולם המערבי בכלל וישראל בפרט) היא יציאה מפרופורציות והטבעת העתיד לטובת הארוע הזה. ומילא אם היה מדובר רק בחתונה. יש גם בר\בת מצווה. ועוד יותר חמור - מסיבות יום הולדת לילדים צעירים שהופכות גם הן להפגנת ה"עושר" שיש או אין להורים.

ההפגנות האלה חודרות למקומות ההזויים ביותר. כאשר בני הבכור למד בכתה ב' הוא התבקש לבנוד תדם של רכבל. לא יודע מאין צץ הרעיון, אבל כמובן שבתערוכה הוצגו עבודות של ההורים. אני הייתי באחד השלבים הקמצניים ביותר בחיים ובניתי את הדגם מכמה קופסאות קרטון שאספתי בכלוב ליד הסופר, כמה שיפודי עץ, 2 מ' חוט שפגט וסלוטייפ. משפחות אחרות קנו במיוחד לצורך זה ארגזים של לגו. אני חותם לך שאם אשאל היום את הילדים או את ההורים - אף אחד לא יזכור את הארוע. וגם אני לא הייתי זוכר אותו אילו לא הייתי נדהם מההשקעה הכספית של ההורים בארוע הקטן הזה.

כך גם החתונה: הזוגות הצעירים והמשפחות משקיעים מאות אלפי ש"ח בטכס של 3 שעות, ותאמין לי - האורחים שוכחים את החתונה כעבור שבוע (לכל היותר, כמובן אם לא היתה שם איזו תקלה חריגה), וגם הזוג הצעיר מסתכל פעם אחת באלבום, צופה בכמה קטעי וידיאו, וזהו, ממשיך לחיי היום יום. במקרה הרע יש בהמשך גם תשלום לעורך הדין לענייני גירושין, ךלא פאם לפני שגמרו לפרוע את ההלואות שמימנו את טכס הנישואין. אז אני האחרון שיטען שלא צריך לחגוג חתונה. אבל, חבר'ה, קצת פרופורציות. ולא זה המקום להפגין למי יש יותר גדול, בייחוד אם אין לו.

הנשר מכה שנית

שחרר.

אתה מצליח להפתיע כל פעם מחדש.:-D

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התחתני לפני כמה חודשים, מכיוון שיש לנו ניסאן מיקרה לא באמת יכולנו או רצינו להשתמש בה ביום חתונה ממגוון סיבות.

בעיקרון התכוונתי לקחת מאחותי את המאזדה 6 שלה. אך השכן שלנו שאל/דחף/הכריח אותנו לקחת את האודי Q7 שלו, לא הייתי משלם על זה, אבל הנוחות ברכב גדול, מזגן מפוצל חזק מאוד עם 2 פתחים לכול נוסע מאחורה עשה את שלו ביום חם ודביק והיה נוח מאשר רכב "רגיל".

גיסי היה מלווה שלי והוא נהג ברכב.

בכללי לא הייתי משקיע בזה אלפי שקלים, גם מאזדה 6 תעשה את העבודה, תבדוק אם אתה יכול להשאיל ממישהו איזה רכב יפה ומרווח. תתמקד במרווח מאשר בפוזה, אף אחד לא יודע ולא אכפת באיזה רכב באת לאולם.

הדבר הכי נוח בQ7 באותו יום זה המרווח והגובהה, ככה הכלה לא נדחסת עם השמלה. מעבר לזה לא משנה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא דיון עופטופיק על מעלותיה וחסרונותיה של חתונה.

להגיב לשאלה, לא לעסוק בפילוסופיה קיומית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מבין מה נופלים על הבחור ששאל.

טוב שלא שואלים האם הכלה מבית טוב....

בתכלס אני לא מבין למה לא משתמשים במונית לחתונה.

מתאמים מראש עם נהג עם מונית גדולה, מרווחת ונקייה.

יעלה פחות ויהיה יותר נוח. וגם מבחינת הרושם והפוזה זה עדיף, כי שיקול דעת זה לא משהו להתבייש בו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - מה לעשות , יש בחיים תקופות שבהן צריך להתכווץ, יש תקופות בהן ניתן לשחרר. וכאשר נודל ילד שלישי תוך 5 שנים וצריך לשדרג את המגורים כיון שצפוף זו תקופה שבה צריך להיות, לומר בעדינות, מחושבים. ועדיין איני מבין למה אנשים הוציאו מאות ש"ח על לגו בשביל פרוייקט של כתה ב'.

לגבי הגירושין - אני מתכוון לכמה מקרים שבהם נתקלתי, שבהם אנשים מהעשירונים הנמוכים ביותר מימנו בהלואות את חתונת ילדיהם, נישואין שהתפרקו תוך שנה - שנתיים. בהחלט החיים עצמם.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתב לך במבי את זה בצורה יותר טובה ממני.

נסיונך העשיר לא מחוייב להיכנס לכל שרשור שכולו עוסק בלהשכיר רכב לחתונה.

דרך אגב אלו שהשקיעו בלגו מאות ש"ח כנראה שהיו בתקופה מרחיבה ולא בתקופה מכווצת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם. היה מדובר בבית ספר די נחשב, ונראה שהיתה בו תחרות לא קטנה בין ההורים על מעמדם.

לגבי ניסיוני העשיר - לשמחתי התחתנתי רק פעם אחת. העניין בשרשורי החתונות כאן הוא לא רק בשאלת רכבי הפאר, אלא גם בכל מיני הוצאות אחרות. ההסתייגות שלי היא בעקר לגבי העתיד, אני סקרן איך ינהגו הבנים שלי כאשר יגיעו לפרקם, וכמובן איזה לחץ יפעילו בנות הזוג (ולא לשכוח, בסופו של דבר החתונה היא בעקר טכס של הכלה). אני בכלל לא בטוח שההטפות שלי יפעלו עליהם.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם, כי גם אני מתעניין.

מה העלות ליומיים השכרה של ג'יפון? ספורטג, קרוסאובר, ויטרה וכו'?

כמובן לחברת השכרה לא אגיד שזה לחתונה.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ חיפוש באתרי חברות ההשכרה.

הצצתי באתר של שלמה-סקסט - לספורטאג' אורבן מדובר בכ-2000 ש"ח לשבוע.

מצא לך איזה חבר עם רכב מתאים וסנג'ר אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...