Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מזגניסט בקהל? שאלת חיבור חשמל יחידה פנימית וחיצונית

erezfed
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסיתי את שתי האפשרויות עבור l,s עם 3,4. אציין שעם טסטר על s בזמן פעולה אני רואה ״מתח״ ועל l לא

Sent from my iPhone using Tapatalk

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, תעצור כאן.

99.999% שהיחידה הפנימית שלך שייכת למזגנים מסדרת "מולטי", אלו מאיידים שמתחברים למעבה "מולטי אינוורטר" (יציאה לכמה מזגנים).

אלו מאיידי אינוורטר כמובן.

המנוע של המזגן שלך - הוא מנוע רגיל, ON OFF.

מצרף צילום מסך שתראה במה מדובר (במערכת מולטי יש אפשרות להזין את היחידה הפנימית דרך המנוע בחוץ - ואז לא צריך נקודת חשמל בחדר, ויש מקרים שאתה בוחר להזין את המזגן מנקודת חשמל רגילה על הקיר כמו כל מזגן אחר).

לדעתי -או שמישהו טעה בחנות ומכר מנוע רגיל עם מאייד (לכאורה) רגיל, אבל נתן בטעות מאייד מולטי - או שמה מי שהביא לך את המזגן פספס כאן. מאחר וכתבת שהמזגן עוד קודם לכן "לא עבד טוב" אז אני מאמין שהטעות במקור, אצל החנות, והטכנאי שלא עלה על זה ופשוט התקין בקומבינה.

איציק

multi-1.jpg

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק תודה רבה.

מה מומלץ? אני מניח שלגרום לזה לפעול אי אפשר ממש, אז להחליף יחידה פנימית לאחת רגילה ?

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה ראשונה - לקנות פיקוד אוניברסלי ולהחליף את הקיים. יש לרכוש פיקוד שמתאים למפוח הפנימי של היחידה שלך- במזגנים האלו מדובר במפוח עם בקרה אלקטרונית של הכרטיס על המהירות שלו - ולא מנוע פשוט של 3 מהירויות.

מרב הסיכויים שתאבד את פונקציית ה swing והשליטה בכלל על מדף האויר.

אופציה שניה - להחליף יחידה פנימית.

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון : אבא שלי הביא טכנאי לכבוד ט באב שיסדר, כל מה שהוא עשה (כך אמרו לי, טרם בדקתי) זה העביר את החוט השחור במאייד מהדק 4 להדק 1. אני שואל את עצמי על איזה הגנה ויתרנו פה ומה צופן העתיד [emoji848]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון : אבא שלי הביא טכנאי לכבוד ט באב שיסדר, כל מה שהוא עשה (כך אמרו לי, טרם בדקתי) זה העביר את החוט השחור במאייד מהדק 4 להדק 1. אני שואל את עצמי על איזה הגנה ויתרנו פה ומה צופן העתיד [emoji848]

להערכתי הוא חיבר את החוט של המאוורר החיצוני שידלק יחד עם המדחס.

במזגן הזה היחידה הפנימית לא שולטת על המאוורר אלא רק המעבה. הוא מחשב בפני עצמו שמחליט מתי להדליק אותו.

חיבור מאוורר יחד עם מדחס זה דבר שהיה נהוג במזגנים הישנים (הרצפתיים) "של פעם", אבל היום יש פיקוד נפרד למאוורר מכמה סיבות (גם בגלל שישנם מצבים שלא צריך שהוא יעבוד, למשל בתנאי הפשרה, ובכלל באינוורטרים יש כאלה שיש להם מהירות משתנה).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...