Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נמרוד - אני מנחש שהופעות בארץ/חול, פורומים / קבוצות פייסבוק שעוסקים/ות בנושא וכו'.

אני עוד זוכר איך באזור גיל 19 סיפרתי לחבר הכי טוב על הבחורה המגניבה מהמגמה ליד שאוהבת רוק ומדקלמת פרקים של סאות'פארק... לימים אשתי (שעדיין אוהבת רוק וחזקה בריק ומורטי).

כל אחד והפריוריטי'ס שלו, מבחינתי אישה שלא חולקת איתי את תחומי העניין והשקפת החיים (בד"כ זה מגיע בצורה הדוקה, יחסית) זה ביג נו-נו.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא שומע מטאל וכו', אבל חבר טוב שלי מימי באונ' מנגן בלהקת רוק ("כבד"), פעם אחת הלכתי להופעה שלו בת"א. מהבחינה שאתם מחפשים, בשביל להעמיס/להכיר/כו', זה ממש לא המקום.

בוא נתחיל מזה שרוב האנשים מכירים את רוב הנמצאים בקהל, כמות הבחורות שנראות טוב באמת קטנה, רובם עם חבר שנמצא גם כן במקום, ושוב, רובם מכירים את רובם וזה מרגיש יותר כמו 'מפגש' מאשר מקום להכיר.

כמובן יש הסתייגות קלה כי הבחורות שנראות טוב באמת נראות טוב, כל השיער אדום/שחור עם גוונים בצבע לא שיגרתי, העור הלבן מידי, הקעקועים והבגדי עור האלה.. אללה ירחמו.

נמרוד - אתה בצבא ? אם כן, זה אחד המקומות האולטימטיבים להכיר. רשמת שאתה משרת בת"א, כנראה בקריה, אם אתה לא עסוק בתפקיד שלך - תסתובב כל היום ותתחיל להכיר.

כשהיינו בצבא, כל החבר'ה הקרובים שלי הכירו בנות זוג והרגשתי שאני מחוץ לחבור'ה. תחושה לא נעימה כי הם חברים קרובים אבל אני לא אצטרף אליהם ללא בת זוג.

לא הייתה לי מישהי בכוונת, אז הלכתי לשק''מ, קניתי בקבוק נסטי קר עם כוסות, הלכתי לפינת עישון וראיתי שולחן פיקניק עם רוב נשי, התיישבתי ליד, מזגתי לכולם כוסות נסטי, וחילקתי. רק בחורה אחת מכל השולחן חייכה אליי כשהגשתי לה (השאר 'סתם' אמרו תודה), קצת דיבורים, מספר טלפון, דייט יום חמישי, שבוע של טלפונים, עוד 2 דייטים, ויאללה "אין א ריילאטיושנשיפ".

עריכה אחרונה על ידי ARKODrama
"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתחבר למטאל, המצב בארץ לא רע - יש יחסית הרבה הופעות (גם של להקות מקומיות, אבל גם מחו"ל) ואחוזים לא מעטים מהקהל הן נשים (או גברים עם שיער ארוך, לא תמיד אפשר להבדיל).

בתחום הרוק הרך יותר אני לא ממש מתמצא ולא יודע מה המצב.

המצב בארץ מאוד רע בתחום הזה. לא שמעתי על שום בנאדם שאוהב להקות כמו Linkin park, Three days grace, brekaing benjamin, Paramore, halestorm, red, Thousand foot crutch, starset, ...

כולם תקועים בחרא שמייצרים בארץ. הללואי היה דרך להכיר אנשים ובמיוחד בנות שאוהבות את זה.

אני לא שומע מטאל וכו', אבל חבר טוב שלי מימי באונ' מנגן בלהקת רוק ("כבד"), פעם אחת הלכתי להופעה שלו בת"א. מהבחינה שאתם מחפשים, בשביל להעמיס/להכיר/כו', זה ממש לא המקום.

בוא נתחיל מזה שרוב האנשים מכירים את רוב הנמצאים בקהל, כמות הבחורות שנראות טוב באמת קטנה, רובם עם חבר שנמצא גם כן במקום, ושוב, רובם מכירים את רובם וזה מרגיש יותר כמו 'מפגש' מאשר מקום להכיר.

כמובן יש הסתייגות קלה כי הבחורות שנראות טוב באמת נראות טוב, כל השיער אדום/שחור עם גוונים בצבע לא שיגרתי, העור הלבן מידי, הקעקועים והבגדי עור האלה.. אללה ירחמו.

מראה לא בעיה אם אתה מוריד אוכלוסיות שגם ככה לא רלוונטיות [דוסיות \ בנות דודות \ זקנות או קטנות מ16] אז 90% מהבחורות נראות ממש טוב.

הקטע של זה שיש לכל בחורה חבר - זה נכון יותר מדיי לצערי. רק אלה שבאמת לא שוות כלום אין להם חבר.

הרי בשביל שבחורה תיהיה רווקה צריך להתקיים אחד מהתנאים: או שהיא מכוערת פצצות [והאמת ,שלא זכור לי שראיתי אי פעם דבר כזה], או שהיא ממש מפגרת ושרוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע של זה שיש לכל בחורה חבר - זה נכון יותר מדיי לצערי. רק אלה שבאמת לא שוות כלום אין להם חבר.

הרי בשביל שבחורה תיהיה רווקה צריך להתקיים אחד מהתנאים: או שהיא מכוערת פצצות [והאמת ,שלא זכור לי שראיתי אי פעם דבר כזה], או שהיא ממש מפגרת ושרוטה.

ידידי, אני מבין את המועקה שנוצרת מהמצב בו אתה נמצא, אבל הדיבור שלך לא במקום.

לא כל "רוסי" נהנה מ"רוסיות" שזורקות את עצמן לרגליו.

לא כל רווקה היא "שבורה".

אתה בסה"כ בן 20 ידידי תשתחרר קצת, חבל על הבריאות שלך, הדרך הסתכלות הזו על האנושות תגמור אותך.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתהיה בן 30 ולא בן 20, תחזור אליי.

אני לא מכיר אחת, אני מכיר בכמויות.

נכון, הן לא בנות 18, אבל הן קיימות - ויש כאלו בנות 24 שנים.

אתה חושב שבחורות נהנות מהרווקות ? סובלות פי 10 מגברים.

הבעיה היא של 2 הצדדים.

הגברים לא יודעים להסתכל נכון, הנשים לא יודעות לשדר את זה, ונוצר קצר בתקשורת.

אצלי הפיתרון הוא פשוט, ועד היום ברוך ה' עובד לי טפו טפו, אני נכנס לבר/מועדון/מועבט/קופת חולים/כל מקום, אם הבחורה מחייכת אליי (לא מסתכלת, לא בוחנת, לא נועצת מבטים בחבילה שלי) אלא אך ורק מחייכת ? רוב הסיכויים שיש לך דייט.

מה הבעיה ? שרוב הגברים מתביישים, הבחורות לפעמים עם פרצוף 9 באב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקו, על מה אתה מדבר?

לא כל בחורה בנויה לקשר זוגי. ישנן נשים שברגע שהן ירגישו שזה מתקדם לקשר רציני ומשמעותי הן יחזרו 1000 צעדים אחורה...

אני זוכר פוסט ביומנה של רווקה על הנושא הזה. אני כמעט בטוח שיש המון בנות כאלה ולצערנו , אם אתה נופל לידיים של אחת כזאת יקרה מה שקורה לי - ביאוס תחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסתכל נכון לדעתי 17-22 זה הטווח.

נכון, אבל לך תמצא עכשיו אחת כזאת.

כשתהיה בן 30 ולא בן 20, תחזור אליי.

אני לא מכיר אחת, אני מכיר בכמויות.

נכון, הן לא בנות 18, אבל הן קיימות - ויש כאלו בנות 24 שנים.

אתה חושב שבחורות נהנות מהרווקות ? סובלות פי 10 מגברים.

הבעיה היא של 2 הצדדים.

הגברים לא יודעים להסתכל נכון, הנשים לא יודעות לשדר את זה, ונוצר קצר בתקשורת.

אצלי הפיתרון הוא פשוט, ועד היום ברוך ה' עובד לי טפו טפו, אני נכנס לבר/מועדון/מועבט/קופת חולים/כל מקום, אם הבחורה מחייכת אליי (לא מסתכלת, לא בוחנת, לא נועצת מבטים בחבילה שלי) אלא אך ורק מחייכת ? רוב הסיכויים שיש לך דייט.

מה הבעיה ? שרוב הגברים מתביישים, הבחורות לפעמים עם פרצוף 9 באב.

אתה חתיך? [שואל ברצינות]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...