Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פרוייקט מצולם] - מערכת SQ.

Itsik
שימו לב! השרשור הזה בן 6157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת כל הכבוד, לא שאני מבין אודיו דגול עדיין אבל ניכרת ההשקעה בכל הבנייה וההרכבה של המערכת

כמו כן, העבודה עם הדינמאט בבגאז' נראית נקייה ומדהימה כל הכבוד אני שמח שאתה מרוצה מהמערכת אחרי כזאתי השקעה כלכלית ונפשית

כל הכבוד,

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

א' באמת ממש יפה ההשקעה שלך אתה הולך בראש של כמה אנשים פה (אני) שמוכנים לעשות הרבה מאוד מכול הבחינות כדי לשמוע טוב זה מבורך

בקשר לסאב די מובן הסיפוק שלך לגבי ההספק, אתה מתכוון להחליף אותו ?

יובל

אני אחליף אותו רק שאני צריך למצוא אחד שיתעלה עליו, הוא עושה עבודה טובה מאוד ומשתלב יפה מאוד עם שאר האלמנטים אבל עדיין בכל סוג של מוזיקה עם קצב מהיר ו/או רועש מדיי הוא מאבד את זה...

אני שוקל אפילו אפשרות של שני 10".

אבי תודה, באמת הושקעה המון עבודה נפשית...:-)

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

עבודה מרשימה בהחלט כל הכבוד :shock:

יש לי רק שאלה אחת מאיפה המגברים מקבלים אוורור/קירור?

תודה ל jep על התמונה

בעלים גאה של:

mercedes 190e 2.0

citroen ax sport 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התאריך היום?

בכל מקרה, אם היית מכיר את הבחור, הוא לא עבד על הספקים משוגעים ובווליום מטורף עם המגברים.

אני בספק אם הם התחממו בכלל.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...