Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה סתם נתפס לקטנות. ברור שהכוונה למצב של כמעט נפילה חופשית, שכן לא קיים בכדור הארץ מצב של נפילה חופשית ( אוויר שיוצר חיכוך ומתנגד לכח הכובד.

גם התנועה בה הירח מקיף את כדור הארץ היא נפילה חופשית, אף על פי שהירח לא "נופל" אל כדור הארץ. הסיבה לכך היא שכח הכבידה מאונך לכיוון תנועת הירח, כך שכוח הכובד משנה רק את כיוון המהירות ולא את גודלה ובכך הירח נע בתנועה מעגלית סביב כדור הארץ, כאשר הכוח הצנטריפטלי הוא כוח הכבידה.

מקווה שהבנת שנפילה חופשית איננה באמת נפילה חופשית.

אם אתה רוצה להיכנס איתי לוויכוח מה אני מבין ומה אני לא, אתה מוזמן לכתוב לי בפרטי, אבל לא בשרשור על הג'וליה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שוב, תחזור לספרים כי אתה טועה. אין פה שום נפילה כי אם היה נופל היה מתרסק בסופו של דבר על הקרקע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ניהוג והגה עדיפים, תחושת קלילות, נוחות טובה יותר, שלדה קשיחה יותר.

ניהוג, קלילות, נוחות על על אלה לא אתווכח איתך - גם כי אלה תחושות סובייקטיביות וגם כי לא נהגתי על הג'וליה ובסדרה 3 בחנתי את ה- 340 בלבד.

אבל לעניין קשיחות השלדה לא כל כך ברור איך אתה קובע את זה, במיוחד לאור העובדה שמדובר בנתון מדיד (המומנט הדרוש לפתל את השלדה במעלה אחת).

שואל ברצינות, לא בציניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ש״שלדה״ כאן מתייחסת לרכב כמכלול, קרי: הקשיחות של הצמיגים, המתלים והשלדה, כפי שהיא נתפסת על ידי הנהג.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סתם נתפס לקטנות. ברור שהכוונה למצב של כמעט נפילה חופשית, שכן לא קיים בכדור הארץ מצב של נפילה חופשית ( אוויר שיוצר חיכוך ומתנגד לכח הכובד.

גם התנועה בה הירח מקיף את כדור הארץ היא נפילה חופשית, אף על פי שהירח לא "נופל" אל כדור הארץ. הסיבה לכך היא שכח הכבידה מאונך לכיוון תנועת הירח, כך שכוח הכובד משנה רק את כיוון המהירות ולא את גודלה ובכך הירח נע בתנועה מעגלית סביב כדור הארץ, כאשר הכוח הצנטריפטלי הוא כוח הכבידה.

מקווה שהבנת שנפילה חופשית איננה באמת נפילה חופשית.

אם אתה רוצה להיכנס איתי לוויכוח מה אני מבין ומה אני לא, אתה מוזמן לכתוב לי בפרטי, אבל לא בשרשור על הג'וליה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

המעבורת משלבת דאייה ( ככל שזו אפשרית בהתחשב במשקל העצום והמבנה האוירודינמי המאוד מוגבל שלה ), עם נפילה חופשית מבוקרת ונשלטת. מאוד מורכב, עדין ומסובך, אבל המחשבים יודעים מסתבר את העבודה, למעט אחת שהתרסקה בשל פגם בחיפוי, שאר הנחיתות הסתיימו בהצלחה. ובאמת לא ממש קשור לג'וליה הזו שלפי ציטוטי רשת שונים היא מכונית לא רעה בכלל, כן כפתורים, לא כפתורים. מצד שני, אם כדעת גדולים כאן ובמקומות אחרים, מדובר בסופרלטיבים מיוחצנים, יכול להיות שפשוט נגמר הכסף בדיוק כשהחלו לתכנן כפתורים לאוטו הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הלטינית שלי מתמצת ב"נון פיסנדום קונטרה וונטום!"

שלי ב-"Romanes eunt domus"

כרגע המכירות החודשיות של הג'ולייה עומדות על פחות מ-20% מהקצב הנדרש להגיע לתחזית השנתית של אלפא ל-2017. זה לחודשים ספט'-אוק'-נוב' 2016.

במילים אחרות, אלפא צריכה למכור פי 5 יותר ג'וליות לחודש ממה שמכרה עד עכשיו, כדי לעמוד ביעדים.

אלפא עוד לא התחילו למכור בארה"ב וסין, אבל ייצטרכו להתחיל לתת גז...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ש״שלדה״ כאן מתייחסת לרכב כמכלול, קרי: הקשיחות של הצמיגים, המתלים והשלדה, כפי שהיא נתפסת על ידי הנהג.

לא. אין לי כרגע את הנתונים בשלוף - צריך לחפש - אבל השלדה של הג'וליה קשיחה יותר. למיטב זכרוני היא הקשיחה בסגמנט.

זה גם מורגש בעת נהיגה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על ניהוג וכאן מעניינת אותנו הקשיחות של השלדה לפיתול, אם היינו מדברים על תאונות, אז היה מקום לדבר על צירים אחרים.

אז כן, היא יותר קשיחה בהחלט מסדרה 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם מדובר על קשיחות צידית או קשיחות אורכית, שני מושגים שונים בתכלית.

הנתון המעניין הוא קשיחות אלכסונית או השילוב של הקשיחיות ואיך הקומבינציה מגיבה לתאוצה לטרלית, ופרונטאלית, ברמה המלוקלורית והסאב-אטומית, בייחוד בהיגוי יתר (בלטינית: volanes et asini, כמדומני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע המכירות החודשיות של הג'ולייה עומדות על פחות מ-20% מהקצב הנדרש להגיע לתחזית השנתית של אלפא ל-2017. זה לחודשים ספט'-אוק'-נוב' 2016.

במילים אחרות, אלפא צריכה למכור פי 5 יותר ג'וליות לחודש ממה שמכרה עד עכשיו, כדי לעמוד ביעדים.

אני מבין שאתה מדבר על מכירות ברמת היצרן. מהם הנתונים ומהיכן?

לגבי ארה"ב, ובכן זה לא כל כך מדויק:

I own a Saab 9-4x and use to own a 500hp (445whp) Scion FRS. Sold the FRS for this beauty as I needed a family friendly sedan (Convinced wife we needed a Giulia QV). Her being Italian she was on board with picking one up and being super supportive.

I was part of a select few that got 1st dibs from FCA (Crazy long story). I got to order basically what I wanted and they would pick a car from their allocation that macerated my specs.

I wanted a Standard QV with, Upgraded Audio, All safety features such as collision warning, etc, standard seats and brakes. Sticker price with all of that is located here : http://www.chrysler.com/hostd/window...faeav2h7518036

I picked a dealership in Newport News, VA. Most of the dealerships around the Washington DC area are a bit snooty and I knew they would start charging surcharges the minute the vehicle came in as they told me 6 months ahead of time they would in the summer during the levante premiere.

Picked up a 1 way rental and battled about 4.5 hours of Christmas weekend traffic to pick up the car yesterday. Got there and paperwork took about 20 minutes or so and I was set. I had so many people from the dealership just in shock and awe about this vehicle. I just wish by the time we were done it wasn't night time so I could look at it more.

On comes the drive back home to DC. It was nerve wracking to say the least. The most expensive car I have owned is a Used 9-4x which was about 30k. The FRS sticker was about though with all my modification I would say it was about 40k haha but again that's a different story. So me and my wife driving a 85k vehicle home for the first time was pretty crazy. After spending about 15 minutes getting use to all the controls post dropping off our one way rental we were ready to go. Here is where I talk about driving it :

Comfort: Boy this car is super comfy, the bumpy road dampeners are simply amazing. Chris harris wasn't lying when he said this is the most comfortable 4 Door saloon he has driven. Its so comfy you don't even realize how fast you are going! I was trying to follow speed limit at night going about 75 in a 70 and sometimes I would look at the dash and saw I was going 90 haha. Truely awesome lol.

Interior: I know a lot of people complained about the interior. Honestly this is my first real luxurious vehicle (though the 9-4x counts but interior quality isn't great) and I think the interior is amazing. I could think of one or 2 issues such as the arm rest being a bit floppy and the buttons not really being anything fancy but other than that its a wonderful place to be with no complaints.

Brakes: A bit touchy just need to get use to them. Again standard Steel brakes.

Exterior: Gorgeous. I asked the dealership to not touch the vehicle. Basically don't use any machines to wash it or anything. If you want to hand wash it that is fine. When I took delivery I could see standard factory swirl on the brilliant paint. Smudges show up very easily from oily hands so will have to keep the vehicle clean at all times

Driving: Smooth is how I would describe it. Power delivery is there, small amount of lag but nothing crazy. It was all highway so a few occasions when I was driving I used acceleration to get up to 90(though it felt like 76 or 80) with out any issues. My crazy italian wife went into tripple digits at one point when a Porsche Cayenne Turbo was getting a bit to close for her comfort. I was all like heyyyyy lets take it easy. I need to read instructions on brake in period. I will say the car feels amazing and lively.

15675619_804874792984523_3690570345332602358_o.jpg?oh=fba4b0500abd44005531c77c7def5777&oe=58E37BD4

index2.jpg

- Alfaowner.com

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם משחקים עם השוק האמריקאי, זאת בעיה

Sent from my Alcatel_6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לישראל, שמתי לב ש:

2017-01-02.jpg

וכרגע יש את זה:

http://alfagiulia.co.il/

בנוסף, אולי שמתם לב, כאלה יש כבר לא מעט:

WhatsApp Image 2016-12-31 at 15.24.06.jpeg

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה מדבר על מכירות ברמת היצרן. מהם הנתונים ומהיכן?

http://fcauthority.com/

אתה צודק. לא דייקתי.

לפי האתר הם מכרו 7 מכוניות בארה"ב בספטמבר 2016.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...