Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

(*)נזכרתי במשהו, באאודי מהשנתון האחרון יש את המסך embedded בתוך לוח המכוונים של הנהג? כי זה בהחלט נותן הרבה נק' זכות

המסך מדהים, אבל למיטב זכרוני עולה לא מעט זוזים. ברגע שהוא יהיה סטנדרטי, כל הקטגוריה תיאלץ ליישר קו, לא תישאר ברירה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רומן תנער מעליך שניה את האלפיזם ותגיד - בתור מי שגם מכיר את הגרמניות: איך אתה הרגשת בג'וליה לעומת המתחרות שלה ברמת הפנים?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות החומרים צריכה להימדד לא רק ע"י מראה עיניים והרגשה אלא, ובעיקר, לאורך זמן. איך הריפוד והדשבורד משתמרים, קירקושים למינהם, דהייה בצבע, התקלפות, התפרקות וכדומה. רק הזמן יגיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן תנער מעליך שניה את האלפיזם ותגיד - בתור מי שגם מכיר את הגרמניות: איך אתה הרגשת בג'וליה לעומת המתחרות שלה ברמת הפנים?

לא מכיר את ה-A4, לכן לא יכול להתייחס אליה פרט ללוח מחוונים/מסך שנראה פורנו גם בתמונות. ממש שוקל לקבוע נסיעת מבחן כדי לקבל רפרנס. ה-3 מרגישה יותר איכותית, גם אם לא בפער של שמיים וארץ. בוא נגיד שפער האיכות בין ה-3 לג'וליה הוא כמו הפער הדינאמי ביניהן - לא עצום, אבל קיים ומורגש (רק מן הסתם לכיוון ההפוך). אני לא מת על הפנים של ה-C הנוכחית ולא חושב שהוא עולה על זה של הג'וליה בכל היבט שהוא, לא עיצובית ולא מבחינת איכות. אם יוצאים מגבולות גרמניה מגלים שה-XE לא באותה רמת איכות, ה-ATS די קרובה, ה-Q50 פחות והלקסוס IS ראש מעל כולם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאותה נשימה ראיתי את תא הנוסעים של הA4, ובעוד שייתכן שאיכות החומרים שם עדיפה, אין בכלל להשוות את העיצוב. האלפא, עבורי, ליגה מעל. האאודי, כמו הבימר והבנץ, עם אותו מסך תקוע שנראה כמו אפטרמרקט שפשוט משחית הכל. לא מתאים לאנשים עם OCD... :p

לחלוטין מסכים אתך שהמסך מולטימדיה באאודי נראה תקוע, וכנ״ל בבנץ, זו פשוט הנטיה היום.

אני לחלוטין לא מסכים לגבי הב.מ.וו, שם למרות שהמסך עילי, הוא כן יושב יפה מאוד ולא נראה שנעשה כלאחר יד.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך בהקשר אבל לא יכולתי להתאפק... פשוט צילום מרשים. (שימו לב להתאמת הצבעים בין הג'וליה למדי הקרביניירי...)

Alfa-Romeo-Giulia-Carabinieri-Italy-August-2016.-Picture-courtesy-slashgear.com_.jpg

עריכה אחרונה על ידי beamvelavan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי לצרכי יחצנות, קשה לי להאמין שקרביניירי ירכשו עלה תלתן, אם כבר מישהוא ירכוש, זו בטח תהיה משטרת האוטוסטראדות (כן, יש כזה דבר).

בנוגע לשמירה על המסורת, בעיסקת רכש גדולה (4000 יח'), רוב סוגי המשטרות למיניהן (קרביניירי, סטרדלה, פוליציה מוניציפלה וכו') נוהגים בלאון TDI 150 כ"ס.

אם הייתי איטלקי, זה היה מאוד מעצבן אותי שלא הלכו על ג'ולייטה גם בקטע של גאווה לאומית וגם כמובן (ובעיקר) בעזרה לכלכלה המקומית אבל איטליה, כמו באיטליה, מאוד דומה לישראל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שלפי חוקי ה-EU מותר להם להפלות מכרז לטובת תוצרת מקומית.

הלאון היא מכונית זולה לסיגמנט. הג'ולייטה יקרה. אם היו קונים ג'ולייטה, היו מתלוננים שהשוטרים נוסעים ברכב 'פרימיום' (כמו בישראל).

ולפיאט אין פתרונות מקבילים ללאון דיזל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי לצרכי יחצנות, קשה לי להאמין שקרביניירי ירכשו עלה תלתן, אם כבר מישהוא ירכוש, זו בטח תהיה משטרת האוטוסטראדות (כן, יש כזה דבר).

בנוגע לשמירה על המסורת, בעיסקת רכש גדולה (4000 יח'), רוב סוגי המשטרות למיניהן (קרביניירי, סטרדלה, פוליציה מוניציפלה וכו') נוהגים בלאון TDI 150 כ"ס.

אם הייתי איטלקי, זה היה מאוד מעצבן אותי שלא הלכו על ג'ולייטה גם בקטע של גאווה לאומית וגם כמובן (ובעיקר) בעזרה לכלכלה המקומית אבל איטליה, כמו באיטליה, מאוד דומה לישראל.

יש שני רכבים כאלה וממה שידוע לי הם ישמשו למקרי חירום כמו העברת איברים להשתלה.

ג'וליות רגילות יותר אשר ישרתו במשטרה הרגילה הופיעו לא מזמן.

אני לא בטוח שלפי חוקי ה-EU מותר להם להפלות מכרז לטובת תוצרת מקומית.

הלאון היא מכונית זולה לסיגמנט. הג'ולייטה יקרה. אם היו קונים ג'ולייטה, היו מתלוננים שהשוטרים נוסעים ברכב 'פרימיום' (כמו בישראל).

ולפיאט אין פתרונות מקבילים ללאון דיזל.

זאת איטליה, ברור שמותר.

אגב, יש גם לא מעט ג'ולייטות.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

זאת איטליה, "מקרי חרום כמו העברת איברים להשתלה" זה שם קוד ל"לשנע נערות ליווי וכספי חסות במהירות בין חברי הממשלה" :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'וליות רגילות יותר אשר ישרתו במשטרה הרגילה הופיעו לא מזמן.

זאת איטליה, ברור שמותר.

אגב, יש גם לא מעט ג'ולייטות.

יש ארבעה רכבים כאלה, לא שניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מהלך יחצנ"י שמקובל במדינות רבות והרבה עשרות בשנים, מגרסאות קוזוורת' ועד פורשה.

הסיפור של ההשתלות זה רק עוד נדבך לסיפור...

17teziy8xi5drjpg.jpg

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...