Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

one of the strongest cars in israel - movie

joker2k
שימו לב! השרשור הזה בן 7055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוטו לא רע בכלל ,בעצם די טוב .

רק מה ,מישהו במחלקת העיצוב בהונדה שתה יותר מידי סאקי כשירטט את הצורה שלה.

ולי קשה להתייחס למכונית שנראית כמו מיניואן (בדור הנוכחי) כמכונית ספורטיבית.

בנוסף :קשה לי להאמין שהונדה יכולה לייצר הגה עם פידבק ברמה שPSA הגיעו אליה

בדורות הקודמים של המכוניות ה'חמות' שלה (306,106,ZX).

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ראשית, התרשמתי מאוד מהרכב.

שנית, ממש - אבל ממש לא התרשמתי מהנהג.

החלפות גרועות, שהייה מיותרת באיזור המנתק - יותר מידיי פעמים. רק תארו לעצמכם מה ניתן להוציא מהרכב עם נהג טוב יותר.

דבר אחרון, חתיכת חרא שהוא עושה את זה על הכביש בלילה עם עוד מכוניות. מי הוא אלוהים - הוא יקבע אם אני אחייה או ימות. עוד אחד עם קצת כסף שחושב שהוא מלך הכביש. כל אחד עם לירה על התחת יכול לגדוש - השאלה אם הוא יודע לקחת אחריות על זה.

אתה גיא, כנראה לא יודע...!!!

מעניין אותי לדעת - מי אתה גיא?

אם נפגעת ממני - טוב!

מקווה שאני לא אפגע ממך בכביש.

מישהו יודע אם במקביל שיפרו לרכב הזה מתלים וברקסים. ממש לא מתלהב מכל החרא הזה.

אני מכיר הרבה כאלו בארץ - ולמרות שאני לא אוהב את מה שהם עושים - אלו שאני מכיר - עושים את זה בכבישים רקים כשאין עוד מכוניות בסביבה וזה ניחא. - הם גם יודעים לנהוג - ולא רק בישורת - שזה לא בדיוק מה שהתרשמת מהגיא הזה.

אני יודע שזה לא פופולרי... אבל לפני שאתם מתנפלים עלי - תחשבו על זה...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון אני מסכים איתך,זה מסכן את הציבור ולא ראוי.

בוא נחזור לויכוח הנוסטלגי ,שלצרפתיות יש שילדה מטורפת ולהונדה אין,סבבה נהגתי על צרפתיות ואני מחזיק אחת וגם אני מחזיק הונדה,אז אני די מודע להבדלים.

תאמינו לי שבעל הונדה שמשפר את הרכב שלו,וחשובה לו התנהגות הרכב מעבר לקו ישר,יכול להשקיע גם בחיזוקי שילדה ומוטות מייצבים,הנמכה וכו',אפשר לשפר את ההתנהגות של ההונדה ולהביא אותה לרמה של כל צרפתיה מצויה.

אבל רק בגלל נקודת התורפה הזאת, מכנים את ההונדה "רכב חסר טעם" זו הגזמה.

בקשר לכנף אלומיניום מזעזעת ובודיקיטים מזעזעים,זה כבר קשור לטעמו של בעל הרכב,ולא ליצרן.

אז בוא ניקח הכל בפרופרציות,בגלל שילדה גמישה לא מוקיעים יצרן,וחבל שאתם עושים כך,סטיגמות זה לא דבר יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון אני מסכים איתך,זה מסכן את הציבור ולא ראוי.

בוא נחזור לויכוח הנוסטלגי ,שלצרפתיות יש שילדה מטורפת ולהונדה אין,סבבה נהגתי על צרפתיות ואני מחזיק אחת וגם אני מחזיק הונדה,אז אני די מודע להבדלים.

תאמינו לי שבעל הונדה שמשפר את הרכב שלו,וחשובה לו התנהגות הרכב מעבר לקו ישר,יכול להשקיע גם בחיזוקי שילדה ומוטות מייצבים,הנמכה וכו',אפשר לשפר את ההתנהגות של ההונדה ולהביא אותה לרמה של כל צרפתיה מצויה.

אבל רק בגלל נקודת התורפה הזאת, מכנים את ההונדה "רכב חסר טעם" זו הגזמה.

בקשר לכנף אלומיניום מזעזעת ובודיקיטים מזעזעים,זה כבר קשור לטעמו של בעל הרכב,ולא ליצרן.

אז בוא ניקח הכל בפרופרציות,בגלל שילדה גמישה לא מוקיעים יצרן,וחבל שאתם עושים כך,סטיגמות זה לא דבר יפה.

מסכים איתך כמעט בכל מילה,

ניתן לשפר הונדה ממוצעת (או יפנית אחרת לצורך העניין) ולהגיע לרמות של הצרפתיות ואף למעלה מכך. הקטע הוא שרכבים סטנדרטיים צרפתיים עולים בהרבה על היפניות מבחינת התנהגות כביש ולפיכך גם בבטיחות אקטיבית.

אין צורך לאמר שבתחומים אחרים (אמינות מנוע למשל) ההונדה עולה על הצרפתיות בעשרות מונים.

דעתי בלבד...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, התרשמתי מאוד מהרכב.

שנית, ממש - אבל ממש לא התרשמתי מהנהג.

החלפות גרועות, שהייה מיותרת באיזור המנתק - יותר מידיי פעמים. רק תארו לעצמכם מה ניתן להוציא מהרכב עם נהג טוב יותר.

דבר אחרון, חתיכת חרא שהוא עושה את זה על הכביש בלילה עם עוד מכוניות. מי הוא אלוהים - הוא יקבע אם אני אחייה או ימות. עוד אחד עם קצת כסף שחושב שהוא מלך הכביש. כל אחד עם לירה על התחת יכול לגדוש - השאלה אם הוא יודע לקחת אחריות על זה.

אתה גיא, כנראה לא יודע...!!!

מעניין אותי לדעת - מי אתה גיא?

אם נפגעת ממני - טוב!

מקווה שאני לא אפגע ממך בכביש.

מישהו יודע אם במקביל שיפרו לרכב הזה מתלים וברקסים. ממש לא מתלהב מכל החרא הזה.

אני מכיר הרבה כאלו בארץ - ולמרות שאני לא אוהב את מה שהם עושים - אלו שאני מכיר - עושים את זה בכבישים רקים כשאין עוד מכוניות בסביבה וזה ניחא. - הם גם יודעים לנהוג - ולא רק בישורת - שזה לא בדיוק מה שהתרשמת מהגיא הזה.

אני יודע שזה לא פופולרי... אבל לפני שאתם מתנפלים עלי - תחשבו על זה...

אלון

אהת מדבר על נהג גרוע .. ?

לרכב הזה יש מנוע אינטגרה מח"ול והוא עומד על 500 כ"ס ... והוא נבנה על ידי אחד המשפרים בטובים בארץ, יש לו טורבו עצום שנפתח ב 6K טורים והוא הנעה קידמית - משמע רק להחזיק את האוטו הזה ישר במקום צריך המון כוח וניסיון, ברגע שהטורבו נפתח הטורים קופצים ישר למנתק ואין אפשרת להעביר לפני, ולכן הנהג במקרה הזה לא אשם.

האוטו הזה כול כך חזק שהוא לא מתחיל נסיעה בראשון, והוא חופר בכול הילוך ובכול מהירות, או בקיצור זה הכי קרוב למכונית דראג שאפשר להיות ולכן הוא לא משמש לנסיעות יומיומיות.

בקשר לברקסים - עכשיו יש לאוטו קיט ברקסים מיוחד, אבל בעבר לא היה לו.

אפשר לשמוע גם בסוף הסרט שמשהו נשבר באוטו, והוא צועק לעצור בצד - ככה זה שיש יותר מידי כוח על אוטו לא מתאים.

ד"א בהתחלת הסרט ניתן לראות את רעם כחול.

וכול הזכויות שמורות לדורון T5 .. ממאקס טיונינג שצילם וערך.

הנה לינק למקור:

http://www.max-tuning.com/forum/forum_posts.asp?TID=31566&PN=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהת מדבר על נהג גרוע .. ?

לרכב הזה יש מנוע אינטגרה מח"ול והוא עומד על 500 כ"ס ... והוא נבנה על ידי אחד המשפרים בטובים בארץ, יש לו טורבו עצום שנפתח ב 6K טורים והוא הנעה קידמית - משמע רק להחזיק את האוטו הזה ישר במקום צריך המון כוח וניסיון, ברגע שהטורבו נפתח הטורים קופצים ישר למנתק ואין אפשרת להעביר לפני, ולכן הנהג במקרה הזה לא אשם.

האוטו הזה כול כך חזק שהוא לא מתחיל נסיעה בראשון, והוא חופר בכול הילוך ובכול מהירות, או בקיצור זה הכי קרוב למכונית דראג שאפשר להיות ולכן הוא לא משמש לנסיעות יומיומיות.

בקשר לברקסים - עכשיו יש לאוטו קיט ברקסים מיוחד, אבל בעבר לא היה לו.

אפשר לשמוע גם בסוף הסרט שמשהו נשבר באוטו, והוא צועק לעצור בצד - ככה זה שיש יותר מידי כוח על אוטו לא מתאים.

ד"א בהתחלת הסרט ניתן לראות את רעם כחול.

וכול הזכויות שמורות לדורון T5 .. ממאקס טיונינג שצילם וערך.

הנה לינק למקור:

http://www.max-tuning.com/forum/forum_posts.asp?TID=31566&PN=1

טורים לא יכולים "לקפוץ" ישר למנתק - הם יכולים לעלות מהר מאוד.

אם הם "קופצים" זה סימן שהרכב "חופר" וזה סימן שהנהג לא שולט נכון בכוח.

נהגתי כבר על רכבים שחופרים בכל הילוך - אפשר לשלוט בהם גם אם הם הנעה קידמית ובלי דיפרנציאל...

אפילו הצלם מעיר לנהג על החלפת ההילוכים שלו.

דבר נוסף - קשה לי להאמין שיש שם 500 כ"ס - זו הגזמה פראית לדעתי.

רכב במשקל כזה עם 500 כ"ס היה בורח הרבה יותר מהר לאימפרזה סטנדרטית - אבל שוב, אולי זה הנהג.

עניין הברקסים רק מחזק את מה שאמרתי וכך גם הרעש של התקלה שפתאום מופיעה והבקשה לעצור בצד - תארו לכם שהיה עף לו גלגל ב 200 קמ"ש כשהוא על הכביש עם רכבים נוספים....

ורק כדי להבהיר - לא אמרתי שהנהג גרוע - כתבתי החלפות גרועות. כן כתבתי ואני בהחלט חושב ככה שהוא חוצפן חסר אחריות שיגמור יום אחד כמו צמד האחים עם האימפרזה משרשור שנפתח פה לא מזמן לגבי כתבה בעיתון.

סיפור שסופו ידוע מראש - אני לא מאחל לו את זה - אבל אני רק מקווה שהוא לא יקח איתו אף אחד אחר כשזה יקרה.

וזה יקרה... זה רק עניין של זמן...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו בהחלט מרשים , שימו לב לקצב הטיפוס בסקאלת קמ"ש , משהו מטורף , מזכיר יותר אופנוע .

אבל בחייאת נהגוס אני רואה שאתה אוהב מנתקים , יש לי פה מנתק בבית אם אתה רוצה לקנות .

אם הוא לא מצליח להשתלט על הרכב ועל החלפות ההילוכים שלא ינהג ככה , חוץ מזה באמת מעצבן שהוא ושב שאלוהים זה אבא שלו ומע"צ זה אח שלו .

טוב שהוא לא נסע יותר מהר באמצע כביש מלא מכוניות , אלה אנשים אפסים שאכפת להם רק מהקטע שלהם .

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים, זה לא היה הרעיון של הת'רד אבל שיהיה....

בכל אופן העניין הוא שתחשוב הרכב מגיע למנתק אבל זה לא בהכרח שצריך להחליף הילוך.

אפשר לסחוט את הרכב עוד קצת עם המנתק בגלל שהוא מפרפר.

זה לא מחייב שהרכב לא ימשיך להאיץ, יתכן וכי המשיכה עד המנתק והמשך השימוש באותו הילוך באה בגלל ניסיון שיש לבן אדם עם הרכב והידע כי יתכן והרכב יכול להמשיך עוד קצת עם המנתק להאיץ מאשר להחליף הילוך.

בכל אופן לא כל כך מעניין אותי העניין הזה כמו איך הוא מטפס לאיזור ה 200+ קמ"ש בעניין של שניות.

זה מדהים.

כמו כן הלחיצה עם ה CBR900 , פשוט מראה עד כמה הרכב הזה מטורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים, זה לא היה הרעיון של הת'רד אבל שיהיה....

בכל אופן לא כל כך מעניין אותי העניין הזה כמו איך הוא מטפס לאיזור ה 200+ קמ"ש בעניין של שניות.

זה מדהים.

כמו כן הלחיצה עם ה CBR900 , פשוט מראה עד כמה הרכב הזה מטורף.

בזה - אני מוכרח להסכים איתך...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורים לא יכולים "לקפוץ" ישר למנתק - הם יכולים לעלות מהר מאוד.

אם הם "קופצים" זה סימן שהרכב "חופר" וזה סימן שהנהג לא שולט נכון בכוח.

נהגתי כבר על רכבים שחופרים בכל הילוך - אפשר לשלוט בהם גם אם הם הנעה קידמית ובלי דיפרנציאל...

אפילו הצלם מעיר לנהג על החלפת ההילוכים שלו.

דבר נוסף - קשה לי להאמין שיש שם 500 כ"ס - זו הגזמה פראית לדעתי.

רכב במשקל כזה עם 500 כ"ס היה בורח הרבה יותר מהר לאימפרזה סטנדרטית - אבל שוב, אולי זה הנהג.

עניין הברקסים רק מחזק את מה שאמרתי וכך גם הרעש של התקלה שפתאום מופיעה והבקשה לעצור בצד - תארו לכם שהיה עף לו גלגל ב 200 קמ"ש כשהוא על הכביש עם רכבים נוספים....

ורק כדי להבהיר - לא אמרתי שהנהג גרוע - כתבתי החלפות גרועות. כן כתבתי ואני בהחלט חושב ככה שהוא חוצפן חסר אחריות שיגמור יום אחד כמו צמד האחים עם האימפרזה משרשור שנפתח פה לא מזמן לגבי כתבה בעיתון.

סיפור שסופו ידוע מראש - אני לא מאחל לו את זה - אבל אני רק מקווה שהוא לא יקח איתו אף אחד אחר כשזה יקרה.

וזה יקרה... זה רק עניין של זמן...

אלון

ה500 כ"ס זה לא הגזמה פראית בכלל...

ההונדה מהסרטון הראשון לא מופיעה בכלל בסרטון השני.

בסרטון השני אתה רואה לחיצה של אימפרזה GT (אגב,למה החלטת שהיא סטנדרטית?) מול סיוויק 1.6 עם טורבו..(שכמוה יש הרבה בארץ..)

בעל ההונדה B18C בכלל לא היה טורח ללחוץ עם GT סטנדרטית...בשבילו זה כמו ללחוץ עם אוטובוס. :lol:

(כלומר - מיותר לחלוטין,ועם תוצאה ידועה מראש. :-P )

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חידש לי כלום, אבל בהחלט יפה לצפות בזה...

עכשיו, משראיתם את הסרטונים האלה, דמיינו לעצמכם איך מאיץ אופנוע עם טורבו :twisted:

שמעתי על 600 אחד בצפון...ואני יודע על אחד שגודש בדרום...קוראים לו ZX-9R :vamp:

אנחנו מדברים על כזה:

zx9r.jpg

רק עם טורבו !

דמיינו...

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...